Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

4 msc dziecko za nic nie chce pić z butelki...

Data utworzenia : 2018-10-31 05:06 | Ostatni komentarz 2019-01-07 23:04

DomaPola

1743 Odsłony
24 Komentarze

Cześć dziewczyny! Potrzebuje Waszej pomocy. Mam 4 miesięczną córkę. Wciąż karmię ją piersią, jednak czasem chodzę do pracy na kilka godzin i mała zostaje z babcią. Wtedy dziecko raczej śpi, ale wiadomo, po tych 2-3 h jest głodne i zaczynają się podróże do mnie do pracy, by ją nakarmić, a że pracuje w przychodni, to pacjenci niecierpliwi, zaraz coś burczą. Chciałam odciągać pokarm, babcia by jej go podawała w butelce,ale Jula za nic w świecie nie chce pić z butelki. Naprawdę, kupowałam te najdroższe, te najtańsze i nic. Mam ich kilkanaście, ale niestety, mała się uparła, że zostajemy przy piersi. Też tak miałyście ? Co robić ? :(

2019-01-07 23:04

A może karmić maluszka łyzeczka? To oczywiście zajmuje sporo czasu i nienależy do najłatwiejszych sposobów. Moja sąsiadka miała podobną sytuacje. Tzn. miesiąc po porodzie trafiła do szpitala, całe szczęście pokarmu miała sporo, od początku go sobie odciągała i mroziła. Gdy trafiła do szpitala z jej synkiem zostali dziadkowie. Nadeszła pora karmienia babcia rozmroziła pokarm, wlała do butelki i...płacz. Mały jie chciał jeść. Krzyczał i płakał. Więc podawali mu mleczko przez strzykawke, wtedy mleczko było zjadane. To był jedyny sposób by nakarmić malucha. Wiem też, że niektórzy gdy mają takie problemy podkładają pod butelkę np. bluzke mamy. Po to by maluszek czuł jej zapach. Może to też dobry pomysł?

2018-11-26 19:06

Dokładnie nosek przytkany badz zatkany tez może być powodem tego że maluch tak denerwuje się przy piersi przystawia się i odpycha i tak w kółko. Wtedy wlansie sól fizjologiczna do noska i odciaganie s Aspiratorem powinno pomóc.

2018-11-26 14:21

Jak maluch jest zdenerwowany i jest smoczkowy to można mu na chwile dać smoczek żeby się uspokoić i wtedy probowac. Jak dzieckonpkacze to nie na sensu dawać piersi na sile No zwykle w czasie płaczu tworzy się katar, zapycha nosek i po piersi. I właśnie jak dziecko się męczy, chwyta, płacze i puszcza to warto sprawdzić nosek, być może jest zablokowany i trzeba będzie użyć aspiratora.

2018-11-25 11:16

Może być tak jak Kasia pisze jak maluch jest mega głodny to może się denerwować wlansie przy piersi bo chce od razu się najeść i może być tak że za wolno wypływa na początku i przez to też denerwuje się A może też być skok z tego co kojarzę to maluszek w takim wieku jest że może być to skok też warto też pamiętać że niekiedy skok rozwojowy może tydzień trwać i trzeba to po prostu przeżyć i znaleźć jakoś sposób u nas też było tak że maluch przy piersi się denerwowal w czasie skoku rozwojowego.

2018-11-24 23:22

Ewcia tak jak dziewczyny poleciły sprawdź czy Maluch jest prawidłowo przystawiany do piersi. Czy chwyta sutek i spora część brodawki. Spróbuj robić ciepły okład termoforem i trzymaj go pod pachą w czaje karmienia. A to była jednorazowa akcja czy trochę trwało? Bo pomyślałam sobie, że może to być również jakiś skok rozwojowy albo po prostu kryzys laktacyjny? Może był za bardzo głodny i denerwował się, że mleko nie leci już natychmiast? Był głodny i nie chciał stymulować wypływu pokarmu a chciał od razu jeść.

2018-11-24 19:59

Albo weź lecytyne ułatwia wyplyw pokarmu pij dużo wody to też pomaga na wyplyw pokarmu możesz też ciepłe okłady robić przed karmieniem i w czasie dzięki temu wyplyw też będzie lepszy :)

2018-11-23 22:13

Na pewno powodem tego zdenerwowania nie jest brak pokarmu, jak odciagasz sama widzisz że jest mleko. Pamiętaj póki przystawiasz do piersi to będziesz miała pokarm. Ilość mleka dostosowuje się do potrzeb dziecka. Może rzeczywiście trzeba dobrze przystawic synka do piersi tak jak napisała Aiisa. Może też mleko nie chce na początku łatwo wypłynąć stąd jego zdenerwowanie. Może spróbuj na początku stymulować laktatorem i sprawdzić jak później idzie ssanie.

2018-11-22 10:31

Ewciaos wydaje mi się że nie koniecznie chodzi o brak pokarmu co maluch wymusza butelkę bo łatwiej leci nie trzeba pracować. A maluch dobrze jest dostawiony do piersi tzn zassysa sutek i większą część otoczki?

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna