Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

4 msc dziecko za nic nie chce pić z butelki...

Data utworzenia : 2018-10-31 05:06 | Ostatni komentarz 2019-01-07 23:04

DomaPola

1787 Odsłony
24 Komentarze

Cześć dziewczyny! Potrzebuje Waszej pomocy. Mam 4 miesięczną córkę. Wciąż karmię ją piersią, jednak czasem chodzę do pracy na kilka godzin i mała zostaje z babcią. Wtedy dziecko raczej śpi, ale wiadomo, po tych 2-3 h jest głodne i zaczynają się podróże do mnie do pracy, by ją nakarmić, a że pracuje w przychodni, to pacjenci niecierpliwi, zaraz coś burczą. Chciałam odciągać pokarm, babcia by jej go podawała w butelce,ale Jula za nic w świecie nie chce pić z butelki. Naprawdę, kupowałam te najdroższe, te najtańsze i nic. Mam ich kilkanaście, ale niestety, mała się uparła, że zostajemy przy piersi. Też tak miałyście ? Co robić ? :(

2018-11-21 22:35

Aiisa i silver wiem ze sie nie zaleca podawania żadnych herbatek dzieciom karmiacym piersią ale położna mi tak doradzila, co mnie zdziwiło i podalam synkowi dwa razy a potem juz przestalam jakoś nie chciałam zeby synek przyzwyczajal sie moze do butelki i chciałam zeby jadl tylko z piersi.. Ale taz cos mam problem jakby z mala iloscia pokarmu;-( a synek ma dol 2,5mc synek chce jeść i zawsze ssal a nagle mialam takie cisnienie- przyplyw mleka a teraz jak go karmilam to zaczal tak sie denerwowac przy piersi ze ssal i puszczal i tak pare razy az plakal..a przed karmieniem on spal ok. 3Godz wiec postanowilam sobie odciągnąć mleko na jutro bo mam do lekarza a roznie moze byc i chciałam trochę mleka zostawić mężowi..ale tak plakal synek jakby mu nie leciało mleko az w końcu to odciagniete ok. 70Ml musualam dac synkowi i tak pil ze jeszcze ssal pusta butelke. Wiec czy to oznacza ze brakuje mi pokarmu;!(?

2018-11-21 22:29

I ja się zgadzam że herbatki, woda i cała reszta dopiero po ukończeniu przez dziecko 6 miesiąca życia. Do tego czasu tylko i wyłącznie mleko. Co do kubków 360 nie będę się powtarzać :)

2018-11-20 22:29

Zgadzam się z Aiisa, nie jest zalecane podawanie żadnych herbatek przed ukończeniem szóstego miesiąca. Co do kubków 360 to na pewno przed szóstym miesiącem jest za wcześnie. Później zależy już od dziecka. Moja do tej pory ich nie lubi, denerwuje się.

2018-11-18 11:07

Ewciaos 4 miesiecznemu dziecku nie powinno się podawać herbatek do 6 miesiąca dziecko w zasadzie powinno być na mleczku tylko albo z piersi bądź osiągnięte mleko mamy w butelce albo na mieszance mlekozastepczej tzn mm. Ja podobnie jak Kasia szukalabym alternatyw skoro butelki nie chce to nawet lepiej sprobowalabym z niekapkami albo innymi kulkami dla maluchów. Co do 360 kubka to 4 miesiecznemu dziecku fakt nie podalabym ale już 6 miesiecznemu sprobowalabym dac tzn u nas się sprawdził tylko ten kubek żaden niekapek nie wchodził w grę mój syn złapał na 6 miesięcy kubek 360 może też dlatego że był antybutelkowy i tata karmil poidlem ta zatyczka od butelki to też jest poidełko w butelkach w większość i i tak karmil kiedy ja musiałam wyjść np do lekarza na dłużej czy gdzieś załatwiać jakieś sprawy.

2018-11-18 03:33

DomaPola współczuję sytuacji , moja siostra ma podobna sytuację ze corka wogole od poczatki nie chciała chwycic sie z butelki tyle ze siostra próbowała dop na 6mc jej dac z względu ze chciala pojechac z starszym synek do lekarza ok. 150Km a córkę zostawic przy babci ale niestety sie nie udalo i musiala zabrac corke i niestety ma juz 13mc i dalej nie chce..ale tez wiem ze malo próbowała, u mnie na szczęście nie bylo z tym problemu i jeden i drugi synek jak chciałam podac herbatke czy tatuś mleko przez butelke odciagniete bo bardzo ładnie jadl..a butelke zakupiłam z tej firmy co ma smoczek, wiec próbowałas tez z tej samej firmy? Albo spróbuj dac dziecku jakas dobra herbatkę z butelki zeby zassalo a za chwilę wyciągnąć i dac swoje mleczko moze pomoze, nie poddawaj się o próbuj co jakis czas podawac az może w koncu chwyci sie za buteleczke ale najpierw ty to rub a nie babcia, zeby dzieciątko czulo twoja obecnosc..i oby sie udalo.

2018-11-17 22:51

Mama a mój Syn jak zaczęłam mu rozszerzać dietę to proponowałam niekapek i butelka i Syn o wiele szybciej i łatwiej załapał niekapek. Dziecku na prawdę trzeba zaufać. :) Nie dałabym 4 miesięcznemu dziecku kubeczka 360 ale swoim dzieciom dałam w okolicach 10 miesiąca i Syn załapał przed ukończeniem a córka jakiś tydzień po skończeniu 10 miesiąca. Ja dalej jednak jestem zdania że lepiej szukać alternatyw a nie przekonywać do butelki.

2018-11-11 10:17

Mama gratki nie doczytałam. Kubek 360 ten najmniejszy jest od 9 miesiąca ale mój syn spokojnie radził sobie z tym od 12 m już jak miał 6 miesięcy więc warto próbować. Co do butelki jeśli nie chce ja bym nie przekonywała jest masa kubków po 4 miesiącu A noz się uda A jak nie to przecież są bidony albo też można ta zatyczke od butelki wykorzystać jakoś poidlo jest ono proponowane już od 0 miesięcy plus A przecież dziecko pije jak że szklanki tylko powoli i ostrożnie trzeba podawać.

2018-11-10 18:53

Aisa, dziecko ma cztery a kubek 360 jest rekomendowany od 12. Wiek jest orientacyjny ale czteromiesięczne dziecko nie ma pojęcia o co chodzi w tym kubku. Nie puszę o zmuszaniu, ale testowaniu. Jest mało kubków od 4 m-ca, sporo idb6 więc jednak próbowałabym Z butelką.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna