result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Podrobka ?

Data utworzenia : 2019-01-23 20:49 | Ostatni komentarz 2019-04-05 12:24

Lenorek129

1134 Odsłony
14 Komentarze

Hej wszystkim. Mam pytanie odnosnie butelek. Mam w sumie 4 buteleczki canpol easy start. Dwie 120 kupilam juz jakis czas temu i sa ok, dzis przyszla mi 300 tez wydaje sie ok. Kilka dni teu natomiast kupilam w intermarche 240 (chyba taka pojemnosc) taka z misiem i blekitna zakretka. Z ta ostatnia mam problem po jednym mycie zaczela sie zsuwac podzialka po prostu sie odkleila i przesunela, przejechalam paznokciem po misiu i okazalo sie ze to naklejka ktorej juz nie ma..:/ czy to mozliwe ? Zdziwilam sie bo 3 pozostale sa super co o tym myslicie ?

2019-01-24 12:18

Wlasnie napisalam do nich i zobaczymy co z tegp wyjdzie. Dostalam tylko pytanie ze moze to wina srodka czyszczacego ale butelke mylam czysta woda nawet nie zdazylam jej sparzyc. Drugie zdjecie to obrazek a wlasciwie jego resztki

2019-01-24 12:11

Ja tez mysle ze ro raczej nie \"podrobka\", a jakis blad przy produkcji, wadliwy egzemplarz. Moze byl jakos nie tak transportowany czy przechowywany... :) Tak jak pisze Mama Hani, napisalabym do producenta i zapytala co oni o tym mysla :)

2019-01-24 11:26

Pamiętam że moja mama właśnie tak kiedyś miała z butelką dla młodszej siostry (jest między nami duża różnica wieku). Miała dwie takie same butelki i właśnie z jednej po prostu zmył się miś a druga była ok. Pamiętam że napisała do producenta, czyli do Canpol i dostała nową, bo po prostu przy produkcji musiało pójść coś nie tak.. takie rzeczy niestety się zdarzają. Może Ty też spróbuj to zgłosić. Pamiętam że prosili o zdjęcie wadliwej butelki. :)

2019-01-24 08:59

Ja aż swoje wszystkie sprawdziłam. Bo mam kilka takich \'na zapas\' , nieuzywane niekapki i nic takiego sie nie powinno stac. Bo tak jak piszesz one są jakby wtopione. Pierwszy raz slysze zeby cos takiego bylo. Sama jestem bardzo ciekawa o co chodzi.

2019-01-24 05:10

Wlasnie tez sie bardzo zdziwilam bo inne sa super naqet probowalam ta najnowsza zdrapac ale ma ten napis jakby wtopiony a ta jedna no skala sie porozjezdzala poodpadala ..

2019-01-24 00:47

Szczerze jestem w szoku. Butelek, Boronów canpola używam od 3 lat i nigdy nic takiego się u nie wydarzyło. Wszystko myje w zmywarce, co jakiś czas używam sterylizatora (jak dluzszy czas nie myje w znywarce). Nadrugi są idealne, bez uszczerbku. Wydaje mi sie, ze najlepiej napisac do canpol i z pewnością odpowiedza