result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Kiedy Wasze dzieci odrzuciły picie mam?

Data utworzenia : 2019-03-02 15:40 | Ostatni komentarz 2019-03-12 21:40

Drynia89

918 Odsłony
18 Komentarze

Mamy kiedy Wasze pociechy odrzuciły picie mleka modyfikowanego? Moja gwiazda ma 10miesiecy i na widok butelki ja cofa normalnie a jak z łyżeczki dostaje mleko to nim pluje już próbowaliśmy wszystkich chyba sposobów a o mleku niewspomne

2019-03-12 21:40

Tinka jest kilka sposobów, żeby namówić dziecko do picia mleka i nie zawsze trzeba podawać w butelce. Można dawać wspomnianą przez Ciebie strzykawką ale można też próbować podać w zatyczce od butelki, łyżeczką, kubeczek Doidy czy z innych kubków. Tinka często czytam, że dzieci odrzucają Bebilon odkąd ono wprowadziło nową recepturę, wiele dzieci też zaczyna wymiotować czy mieć alergie skórne.

2019-03-11 10:50

U mnie syn odrzucił mleko, gdy Bebilon2 wprowadził nową recepturę. Mleko przestali mu smakować i strasznie nim pluł i wymiotował. Po starej recepturze nic mu nie jest i z chęcią piję. Chciał czy nie chciał musieliśmy zrobić zapas starej receptury do skończenia roku przez syna. Jak dzieci kuzynki nie chciały mleka z butelki to podawała im ze strzykawki i wtedy z chęcią pil. Jeszcze przed skończeniem roku piki że szklanki.

2019-03-08 15:28

Kasia mam pewność bo on strasznie za cycem był jak rozszerzalam dietę jsk juz probowal jedzenia musiałam być w szpitalu i w ten czas tata kombinować mm było ble więc dawał więcej słoiczków że tak ujme bo choć to jadł A jak wróciłam to zdecydowanie nie chciał jeść nic tylko przyczepil się do mleka więc coz jakby nie patrzeć mam pewną pewność. :) choć wiadomo dzieci są różne ale niekiedy widać ewidentnie że maluch jest cycoholikiem

2019-03-07 21:06

Aisa napisałaś, że by nie odrzucił ale tak na prawdę pewności nie masz. Owszem mały dalej ssie pierś ale jakby było gdybyś za szybko zaczęła rozszerzać dietę i za dużó posiłków nowych na raz. Aniam ja zawsze karmiłam dzieci a po jakiejś mniej więcej 1,5 godzinie dawałam stały posiłek. Nigdy na głodaniaka ale i nigdy jak dziecko było najedzone.

2019-03-06 06:03

My rozszerzając dietę stopniowo kolejne posiłki wprowadzaliśmy, najpierw obiadek, potem kaszę na noc (z tym były problemy butlą i po trzech próbach podaliśmy łyżeczka i było ok), podwieczorek i drugie śniadanie. Śniadanie stałe tuż przed roczkiem. Posiłków nie poprzedzałam mm a jak bardzo mało zjadł to wtedy próbowałam podać mleko. U nas był najpierw bebilon ha a potem pepti. Nie jest tak okropny jak nutramigen ale też nie taki smaczny jak normalne mm. Teraz to jeszcze dobtej kaszy i sporadycznie w nocy ale używamy też \"mlek\" roślinnych, np. kokosowe robione w domu. Świetny zamiennik do płatek najróżniejszych czy do musli.

2019-03-05 10:43

Mój jas od jakiegoś czasu jest na mleku modyfikowanym. Niestety silny stres zrobił swoje i już piersią nie karmię. Jaś jest bardzo za mlekiem i dużo go piję. Postawiłam na bebilon i tego mleka się trzymam.

2019-03-04 23:55

U mnie syn też nie odrzuciłby mleka spokojnie mogłam wprowadzić więcej bo on zawsze przed musiał mleko wypić inaczej zero szans że coś spróbuje zjeść i po też domagał się mleka i dalej Tak ma mleko kocha pomimo że je wszystko już i ma 5 posiłków stałych

2019-03-04 22:17

Nie wiem jak jesr u Was z rozszerzaniem diety. Często jest to powód dla którego dziecko odrzuca mm-najada się posiłkami i nie potrzebuje mleka. Powinien póki co próbować nowych posiłków a w większości dostawać mleczko. A może zmieniliscie mleko na inne?