result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Kiedy Wasze dzieci odrzuciły picie mam?

Data utworzenia : 2019-03-02 15:40 | Ostatni komentarz 2019-03-12 21:40

Drynia89

919 Odsłony
18 Komentarze

Mamy kiedy Wasze pociechy odrzuciły picie mleka modyfikowanego? Moja gwiazda ma 10miesiecy i na widok butelki ja cofa normalnie a jak z łyżeczki dostaje mleko to nim pluje już próbowaliśmy wszystkich chyba sposobów a o mleku niewspomne

2019-03-02 21:54

Jest dokładnie tak jak pisze Monika, zazwyczaj dzieje się tak kiedy zbyt szybko rozszerza się dietę. Ale skoro Twoja córeczka ma 10 miesięcy i do tej pory normalnie jadła mleczko a teraz jej się odwidzialo to raczej nie zganiała bym tego na zbyt szybkie rozszerzanie diety. Może Twojej małej idą ząbki i uraza ją ciepłe mleczko, lub może boli ją gardełko. Spróbuj na jakiś tydzień nie dawać jej mleka a możliwe jej się odwidzi. Nie zapominaj że do roku czasu mleko to najważniejszy element diety. Ale oczywiście nie zmusisz małej do jedzenia. Daj jej czas, być może to chwilowy bunt.

2019-03-02 16:19

Moja córka miała podobnie:( Mleka mm nie chciała już od 7miesiaca życia.Na widok stojącej czystej butelki potrafiła zareagować odruchem wymiotnym:( Mieliśmy z nią nie lada problem , kombinowałam jak się dało z tym mlekiem.Często podawałam jej butelkę z mm na śpiąco bo tylko wtedy \"nie walczyła\" ze mną:( Podejrzewam,że błąd leżał po mojej stronie bo wówczas ja młoda niedoświadczona mamusia za szybko rozszerzalam jej dietę a ona w taki sposób odrzucała mleko bo wolała inne posiłki.