result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Skaza białkowa

Data utworzenia : 2019-04-05 11:59 | Ostatni komentarz 2019-09-21 21:41

Wwiolka

1855 Odsłony
13 Komentarze

Witajcie dziewczyny, Jakie według Was mleko jest najlepsze przy skazie białkowej?

2019-04-06 10:33

Dokładnie, najpierw do pediatry oraz alergologa. Mój synek pije Bebilon Pepti a teraz dostał jeszcze NEOCATE LCP. Oprócz tego dostaje jeszcze moje mleko, ale to wtedy mama musi trzymać ścisłą dietę.

2019-04-06 00:45

A czy skaza białkowa jest pewna? Potwierdzona przez alergologa? Pediatrę? Mój syn miał alergie na bmk i miał przepisane bebilon pepti. Ale ja KP a mleko modyfikowane używałam do przyrządzenia np naleśników. Jednak tak jak napisała Silver nie ma jednego idealnego mleka i w niektórych przypadkach trzeba ich przetestować kilka zanim trafi się na odpowiednie.

2019-04-05 22:22

Najlepiej skonsultować z pediatrą, on pomoże dobrać odpowiednie mleko. Czasem trzeba kilka przetestować by wybrać takie które posłuży najlepiej dziecku.

2019-04-05 16:02

Mam takie zdanie jak moniczka. Najlepiej skonsultować wybór mleka z pediatrą. Z całą pewnością doradzi, które warto podać maluszkowi. Mój syn pił benilon pepti i było super. Zero problemów i mu służyło. Dostawalismy na nie recepte i za puszke placilismy 10 zł Znam również mleka się skazę białkową Nutramigen LGG Nestle NAN Optipro HA

2019-04-05 13:57

Wwiolka,w takich kwestiach jak żywienie dziecka ze skazą powinnaś poradzić się pediatry.Czasem bywa tak,że pierwszy wybór mieszanki nie koniecznie może maluszkowi odpowiadać wtedy trzeba spróbować innego produktu.Kazde dzieciątko jest inne i różnie może zareagować więc musisz próbować.