result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Jak skutecznie przeciwdziałać kolce?

Data utworzenia : 2019-10-22 09:29 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

1590 Odsłony
1208 Komentarze

Twoje dziecko ma problemy z brzuszkiem i cierpi z powodu kolek? Zastanawiasz się jak mu skutecznie pomóc? Dowiedz się, co należy robić, aby zmniejszyć ryzyko kolek u malca.

2019-10-22 09:46

syn miał takie kolki,że nie pomagały masaże,krople ani specjalne butelki.przy córce dał radę espumisan i butelka dr.brown`s

2019-10-22 09:45

Marsela, tez słyszłam ,że jak do 10-12 tyg. maluch kolki nie miał to jest szansa,ze już go to nie spotka. My też mieliśmy spokój, kolki nas ominęły!

2019-10-22 09:39

Mój maluszek na szczęście nie mial kolki. Nie wiem czy to prawda ale podobno jak skończy dziecko 3 miesiące to mama juz może jeść normalnie bo jak do 3 miesięcy nie mial kolki to już mieć nie będzie? Nie wiecie czy to prawda?

2019-10-22 09:37

Lekarze twierdza, że niektóre kobiety karmiące piersią mają taki rodzaj mleka co by nie zjadły to i tak dziecko dobrze to znosi .

2019-10-22 09:34

U nas butelki nie działały. Masaże również. Byłam na diecie, jadłam monotonnie lekkostrawne rzeczy, ale to tez nie pomogło. Oklepywanie, odbekiwanie też nic nie dawało. CZasem kolki miała nawet w ciągu dnia. I tak od równo skończonego 1 miesiąca do pół roku..potem zaczęły iść zęby, ale to juz zupełnie inna historia..Przez pierwszy rok niewiele spałam :) Zazdroszczę koleżankom które nie miały problemu z kolkami.

2019-10-22 09:31

Współczuję rodzicom którzy muszą borykać się z kolką maluchów. Mój syn na szczęście męczył się z kolką tylko przez tydzień ale i tak dało nam się to we znaki. Wówczas masowaliśmy mu brzuszek, podawaliśmy herbatki ziołowe, ale niestety musiał swoje przepłakać...

2019-10-22 09:30

My na zajęciach szkoły rodzenia miałyśmy krótki kurs masażyku "anty-kolkowego" :) dla niemowląt - naprawdę polecam :) Poza tym polecam również stosowanie tzw. "anty-kolkowych" butelek - ja stosowałam z Philipsa z serii AVENT oraz firmy NUBY ze spcjalną membraną odpowietrzającą (przeciwdziałającą powstawaniu kolki u niemowląt:)

2019-10-22 09:29

Na kolki polecam specjalne butelki. Ja używam butelki dr Brown!Jest droższ od zwykłych butelek ale niesamowicie skuteczna!