Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (164 Wątki)

OWOCE I WARZYWA

Data utworzenia : 2019-09-22 22:42 | Ostatni komentarz 2023-09-17 20:44

Lidka28

14879 Odsłony
1184 Komentarze

Jakie owoce i warzywa można wprowadzać dziecku przed rokiem?

2023-05-09 09:58

Ja to u swojej babci widzę. Ona wciąż żyje tym że wszystkiego jest mało, trzeba oszczędzać bo niewiadomo co się wydarzy .to chyba takie pozostałości z dawnych czasów bo naprawdę babcia ma dość wysoką emeryturę i mogła by sobie na dużo pozwolić a tymczasem na wszystkim oszczędza . Nawet na jedzeniu. To już ja czasami jej coś kupię innego niż masło i chleb 

2023-05-09 08:39

Femka może właśnie dlatego tak robia ,kiedyś wszytsko było ciezko dostępne…  albo tez mogą mieć niskie emerytury i później po prostu oszczędzają. 

2023-05-09 08:03

Starszym ludziom nie przegada ja pamietam jak dzis jak w szkole sie uczylam ze jak np na czyms jest trochę plesni to nie wchodzi to w gre ze okroimy bo ona już znajduje sie w calym produkcie mimo tego ze tego nie widac nie powinno sie tak robic ze odkroje i resztę zjem

2023-05-07 21:00

Kiedyś może kiedy wszystko było trudno dostępne to starsze osoby starają się ratować ile mogą i nie wyrzucają jedzenia. Tylko nie wszystko zdrowe po odkrojeniu..

2023-05-07 11:57

Paulina na jakich licytacjach licytujemy miody ?

2023-05-07 05:02

MamiAG dokładnie, to że my widzimy w jednym miejscu nie znaczy, że reszta jest ok. Ja czekam aż ktoś wystawi na licytacji miodek i też zalicytuje :) 

Femka właśnie najwięcej starszych ludzi tak właśnie robi, że odkroi i je dalej i nie da się im wyjaśnić dlaczego to jest źle  :(

2023-05-06 18:43

Nigdy się nie spotkałam z pleśnią na miodzie.. właśnie dzisiaj zrobilam sobie miód z mniszka ;) 

Nas w szkole uczyla babka , ze właśnie jak jest pleśń to trzeba wyrzuc cale , a nie odkarajac. Kiedyś nawet oglądałam taki program , robili jakieś badania i mimo , ze pleśń była tylko na kawału , to po badaniu wyszło , ze dany produkt jest cały zajęty ta pleśnią..

2023-05-05 20:50

Ja kiedyś zjadłam u babci ciasto na którym było trochę pieśni..  nie chciałam robić jej przykrości..  odkroilam pieśń i resztę zjadłam... myślałam, że umrę następnego dnia..

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna