Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (164 Wątki)

Kubek Doidy Cup

Data utworzenia : 2017-08-20 11:10 | Ostatni komentarz 2024-03-22 21:05

Maggda

5193 Odsłony
406 Komentarze

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała kubek Doidy Cup? Zalecany przez osoby wprowadzające BLW. Ma on bardzo dużo zalet: * dziecko samo decyduje o tempie i ilości wypijanego płynu * sprytny kształt kubeczka nie wymusza odchylania głowy mocno do tyłu * dziecko wykorzystuje do picia dokładnie te same ruchy szczęki, co podczas ssania piersi mamy - DOIDY może być stosowany równolegle z karmieniem piersią * dziecko uczy się picia z otwartego kubeczka i jego odstawiania * dziecko trenuje mięśnie szczęki, twarzy i języka * kubeczek jest kolorowy i bardzo wygodny w użyciu - nawet w pozycji półleżącej * kubek łatwo utrzymać w czystości - myjąc tradycyjnie lub w zmywarce * nie zawiera związków szkodliwego dla zdrowia BPA i PCV * przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia Zastanawiam się nad kupnem dla swojej córki. Można w nim podawać wodę do picia, ale również zupy czy płynne kasze:)

2022-10-25 19:26

Nie wyobrażam sobie jednak dziecka posłać do komuni nie musi iść do bierzmowania to jej dobrą wola będzie ale jednak komunia jest ważna jak dla mnie 

2022-10-25 15:44

teraz czesto sie zdarza ze rodzice albo nie posyłają dzieci do komuni albo potem je wypisują z zajęc. u mojej najstarszej córki 3 dzieci chyba nie chodzi juz na religie. 

2022-10-20 21:37

Aniss serio? ja nawet nie myslałam, że tak można;/

2022-10-17 14:36

Maza mnie zdziwiło to jak rodzice chcieli szybko posłac dzieci do komunii a na rocznice była ich garstka;( teraz jest religia i połowa wypisana....kiedy ksiadz ogłaszał po komunii aby nie wypisywać dzieci z religii to pomyślałam ze gość ma fantazje;) ale faktycznie tak jest;( przez to córka w klasie ma 2 godziny religii pod rząd tylko dlatego aby reszta dzieci które sa wypisane mogła przyjść póżniej do szkoły

2022-10-17 12:54

Najczęściej chcą sporo pieniędzy 

2022-10-14 10:01

Wiecie co teraz są takie czasy że według mnie nawet ci księża powinni być bardziej wyrozumiali jednak bo potem mają problem ze ludzie dzieci nie chrzczą a ja się wcale nie dziwię skoro robią wiecznie rodzica pod górkę ;)

2022-10-13 21:00

u mnie w parafii właśnie ksiądz nie chciał dać mojej koleżanki synkowi chrztu bo nie mieli ślubu kościelnego, a cywilny. Najlepsze jest to, że mieszkali przy plebani . 

Mamaem ja teraz byłam na ślubie siostry i zwróciłam uwagę, że do komunii np. nie szli w ogóle młodzi ludzie tylko starsi. Sama przyznaję , że nie szłam bo nie zdążyłam iść do spowiedzi, a drugi świadek na szczęście też nie szedł  w sumie może jedna osoba z młodych szła, a połowa gości to były młode osoby 

2022-10-13 14:43

fajne macie podejście;) nie ma co odrazu wsytzskich do jednego wora kłaść;) ale to prawda ze sa różńi i czasami jak sie trafi na taki ciezki przypadek to potem dzień ma sie kiepski;( bo potrafią go zepsuć;( ogólnie jestem wierząca osobą mniej z praktyką ;/ ale wychodza z załozenia że jak ktoś nie ma ślubu to wazne ze jednak chce swoje dziecko ochrzcić i nie powinni jednak z tym robić problemów, przeciez różne sa sytuacje , to jak by nie chcieli ochrzcić rodzicom dziecka tylko dlatego bo nie mają slubu to co z dziećmi które mama czy tata wychowują z jakiś przyczyn sami?

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna