result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (93 Wątki)

Galaretka dla malucha?

Data utworzenia : 2018-03-07 07:37 | Ostatni komentarz 2020-05-28 20:50

Aniamamaali

1428 Odsłony
95 Komentarze

Witajcie mamy :) ostatnio naszła mnie chęć na galaretkę z owocami - taką w pucharkach, wielokolorową, z truskawkami, borówkami i brzoskwiniami ;) Czy taką galaretkę można podać też dziecku (10msc)? Jeśli nie, to może macie jakies pomysly na inne, pelne owoców i szybkie w wykonaniu desery dla maluchów?

2018-03-09 10:20

ja ostatnio robiłam budyń na skrobi kukurydzianej. Inny niż na pszennej ale wyszedł pyszny.

2018-03-08 17:13

W sumie racja, chyba zrobię sama galaretkę lub kisiel, tym bardziej, że dużo roboty z tym nie ma :) Silver, dziękuję za linki :*

2018-03-08 13:15

Aniamamaali również jestem za tym, aby zrobić domową galaretkę. Znajduje się w niej jedyne to co potrzebne. Podsyłam tu linki do fajnych porad: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/all/9/6701-dlaczego-warto-jesc-domowy-kisiel https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/all/9/4916-9-przepisow-na-owocowe-desery-dla-malucha

2018-03-07 22:55

Wiesz co warto omijać cukier w takich postaciach. Napewno jeśli podasz dziecku to mu nie zaszkodzi ale może wpływać na jego ząbki orzede wszystkim.. Więc lepiej zrobić samemu. moja za chwilę też będzie miała 10 miesięcy i ja np robię jej sama kisiel bo uwielbia a za galaretka nie przepada może przez to że jest w innej postaci podawana i dla niej jest to dziwne

2018-03-07 11:25

Taka kupna zawiera dużo cukru, nie zaszkodzi ale samemu można zrobić zdrowszą. Żelatyna, woda, sok owocowy, owoce, możesz dosłodzić ksylitolem. Zamiast na żelatynie możesz zrobić na agarze (w hipermarketach na dziale ze zdrową żywnością lub z dodatkami cukierniczymi albo w sklepach ze zdrową żywnością łatwo kupić)

2018-03-07 11:17

Ja mojemu synkowi dałam w tym wieku galaretke z owocami może nie cały puchar ale troche i nic mu nie było ;p

2018-03-07 08:59

Polecam zrobienie galaretki samemu, bo te kupne to sam cukier. Potrzebujesz sok, żelatynę i trochę wody, moja siostra takie robiła dla swojej córeczki. Nie pamiętam proporcji, ale na pewno w Internecie można znaleźć przepisy:) Ale kisiel lepszy i zdrowszy;)