Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (164 Wątki)

Sposób na niejadka. Pomocy!

Data utworzenia : 2018-06-18 22:30 | Ostatni komentarz 2021-04-17 16:05

Mama_Hani

1255 Odsłony
36 Komentarze

Mamusie macie jakiś sposób na niejadka? Moja córka ma 9 miesięcy i waży zaledwie 7500g. Jest niejadkiem. Rano o 6 zjada mleko ok 150ml, ok godziny 9:30 jemy śniadanie, to znaczy ja jem a ona troszkę skosztuje (troszkę jajecznicy, pół parówki, kilka kęsów kanapki), o 11 dostaje mleko (przed drzemką), ok 13.30 próbuje dać jej jakiś owoc lub serek- zazwyczaj kończy się to tylko na jednej łyżeczce bo zaczyna odganiać się ręką i płakać, o 15 dostaje mleko (drzemka nr.2), ok 16.30 robię drugie podejście do dania jej czegoś innego do jedzenia- zazwyczaj jest to zupka lub ziemniaczki z mięsem (i tu zazwyczaj uda się wcisnąć w nią troszkę więcej niż jedną łyżkę), o 20 wypija mleko i zasypia. WIEM ŻE MLEKO JEST NAJWAŻNIEJSZE ALE PRZECIEŻ POWINNA JEŚĆ TEŻ COŚ INNEGO.

2021-04-01 20:16

Plozsan to czym karmisz?

2021-04-01 14:57

Plozsan a podawałas od początku warzywa i owoce nawet jak córka ich nie jadła proponowałas jej konsekwentnie?

Konto usunięte

2021-04-01 12:33

Moja córka ma 3 lata i praktycznie niczego nie chce jeść. Nie wiem jaka ja przekonać do warzyw i owocow. 

2018-06-27 12:32

Sprawdzanie na siatkach właśnie może być pomocne. U nas córa zawsze z wagą w dolnych granicach, a ze wzrostem w górnych :)

2018-06-27 11:46

Moja córka ma prawie osiem miesięcy i dopiero dobiła do 7 kg (przy wzroście 74 cm). Pediatra mówi, że jest ok, od początku niewiele ważyła, a na dodatek ciągle się rusza :). Z tym, że u nas na odwrót: mleko bee, a wszystko inne super :). Postaraj się nie przejmować zbytnio wagą, często jedz w tym samym czasie ci dziecko lub karm je przy innych jedzących dzieciach. Spróbujcie różnych konsystencji i faktur jedzenia.

2018-06-24 08:00

tak ważne by dzircko mniej więcej było na tym samym centylu by nie było wahania o więcej niż 2 stopnie w skali centylowej.

2018-06-23 22:09

Kasiu to prawda, najważniejsze aby dziecko pozostało w granicy centyla, w którym był ostatnio. Zarówno zbyt małe jak i duże wahania wagi nie są dobre dla prawidłowego rozwoju.

2018-06-23 07:18

Moja córa w tym wieku ważyła podobnie. Porę obiadu przesunęłabym nieco wcześniej. A na kolację możesz dawać kaszkę, a tuż przed snem mleczko, co by dojadła. A tak to uważam, że nie masz się czym martwić :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna