Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zdrowie (621 Wątki)

Reakcja niemowlaka na szczepienie

Data utworzenia : 2019-08-08 11:47 | Ostatni komentarz 2021-07-29 12:12

Konto usunięte

16650 Odsłony
202 Komentarze

Kochane Mamy jak Wasze dzieci zareagowały na pierwsze szczepienia? Pytam szczególnie te mamy, które wybrały opcje szczepionek refundowanych na NFZ. Ale chętnie też wysłucham Mam, które wybrały opcję szczepionek nierefundowanych. Jakie były reakcje po szczepieniu? Jak dzieci się zachowywały? I jak sobie radziłyście z tymi objawami?

2020-01-26 23:03

Patka gorączka po podaniu leku spadała ale czasem po np.12h wracała i znów musiałam podać. Zdarzyło się że po jednym szczepieniu podawałam 3 razy lek. Ale potem jak ręką odjął wszystko mijalo. Jak to mowili obiajwy poszczepienne mogą utrzymywać się 3 doby powyżej już trzeba reagować. No chyba że gorączka nie spada lub są inne też niepokojące objawy to inna sprawa to trzeba od razu reagować 

2020-01-26 21:59

Aneczka w takiej sytuacji ja też bym podała a powiedz czy po syropie gorączka po szczepieniu spadła czy utrzymywała się? 

2020-01-25 18:01

Patka występowała gorączka 38 albo 38.3 i widziałam że rośnie więc podawałam lek

2020-01-25 09:34

Aneczka to dziecko miało aż taką temp.? U nas też po szczepieniu wystąpiła gorączka ale nie aż taka żeby ją zbijać 37,5 najwięcej. Jak jest dzieciątko jeszcze maleńkie to ok ale później trochę ciężko chyba tyle wkłuc 

 

Aga szczepilas tylko tymi na nfz? 

2020-01-23 13:17

Aga nibyt ale. Ale różnie dzieci przechodzą. Moja po dwóch wklociach gorączkowała musiałam lekami zbijać. Wiec nie wiem jak by było przy 4

2020-01-22 12:23

My wybraliśmy szczepionki na NFZ. Nie żałuję decyzji. Na jednej z pierwszych wizyt maly miał 4 wklucia i chyba gorzej odniosłam to ja, niż on... Nie powiem ciężko mi się słuchało płaczu, ale tłumaczyłam sobię, że to przecież dla jego dobra. Jeśli plan szczepień zakłada możliwość 4 wkłuc na jednej wizycie, to uważam, że dla dzieci które dobrze przechodzą stan poszczepionkowy jest to dobre rozwiązanie, a gdyby mialo byc to za mocno obciążające dla organizmu, to by tego nie praktykowano.

2020-01-21 20:43

Rena każdy lekarz ma inne zdanie i szczepi wg ich uznania po konsultacji z mamą szczepionego dziecka

2020-01-20 13:51

U nas w przychodni szczepia wszystko na raz. Bałam się o córeczkę pytałam prawdę mówiąc średnio chciałam się zgodzić ale chorowała termin nam się przestawil i już nie miałam gdzie odłożyć bo kupiłam już szczepionkę na rota i wolałam żeby nam nie przepadła 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna