Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (265 Wątki)

W czym prać dziecięce ciuszki?

Data utworzenia : 2017-07-12 23:02 | Ostatni komentarz 2024-03-17 10:06

Konto usunięte

15095 Odsłony
686 Komentarze

Witam drogie mamy. Mam pytanko. Przygotowuję się do prania ciuszków dla maluszka, które przyjdzie na świat. Chciałabym się doradzić w czym mogę dziecięce ciuszki wyprać? W płynie do prania kłębuszek np. lub kapsułkach i użyć płynu do płukania dla niemowląt?Słyszałam różne opinie. Pomóżcie.

2020-06-30 14:30

Tez nie slyszalam o niczym takim zeby Lovely uczulalo albo powodowalo ze skora przy AZS jest bardziej sucha. 
Ale faktycznie wezme taka mozliwosc pod uwage bo akurat persil w zelu mam ten niebieski ;) 

Na chwile obecna ubranka piore w produktach orzeznaczonych dla noworodka wydaja mi sie bezpieczniejsze i bardziej delikatne ;) 

2020-06-29 23:45

Figa dokładnie tak też to zauważyłam że na rynek polski jakby gorsze produkty wchodziły bo nigdzie nie ma takich żeli czy proszków jak w Niemczech. W naszym rejonie mamy sprawdzonych ludzi którzy z Niemiec przywożą produkty i tu sprzedają idą jak gorące bułeczki. 

 

 

A czemu nie lovely pierwszy raz słyszę taka opinie? Czemu nie te skierowane centralnie dla dzieci na rynku? Ja od nich zaczynałam zawsze ale przechodziłam szybko na zwykły jaki mam na codzień. 

2020-06-29 14:15

Ja używałam z loveli ale raz poszłam.z synkiem do dermatologa który ma AZS i zapytała mnie w czym piore ubranka i jak powiedziałam że w loveli to powiedział zeby nie brać w żadnym proszku nawet w loveli czy help.tylko w żelu do prania np..persil u nas lepsze jest zielony bo niebieskie bardziej uczulał młodszego synka i polecam żelu rex jest delikatniejszy niż z persila czy Ariela i ładnie pachnie i nie uczula dla.mnie jest super .

2020-06-29 14:03

Też zauważam różnicę między płynami do płukania na rodzimym rynku a zakupionymi w Niemczech. Dużo mniej potrzeba wlać żeby osiągnąc podobny efekt.

2020-06-29 13:03

Ja też dla córki kupuje Lovele czy to mleczko płyn czy proszek najlepiej nam pasuje ale ma już 9 miesięcy więc pewnie za chwilkę będę prac już w naszym płynie 

2020-06-29 10:32

Tak to prawda niemieckie produkty w szczegolnosci chemia jest bardziej skoncentrowana i gesta. Nie trzeba duzo plynu wlewac zeby osiagnac zamierzony efekt. I przedewszystkim wystarcza na bardzo dlugo bo jest wydajny 

Ja polskiej chemii nie kupuje bo tak jak piszesz jest rozcieczona wiecej wody niz plynu zmiekczajacego. 

Teraz jedyne co kupilam u nas w Polsce plyn dla maluszka z Lovely i na niego nie moge na chwile obecna narzekac ;) Ale jak znajde jakis fajny niemiecki produkt dla maluszkow to przejde na niego na probe ;) 

2020-06-29 08:30

DoNiWe jest to możliwe  ;) to tak samo jak niemiecka chemia jest bardziej pachnąca  ;) słyszałam kiedyś,  że polskie płyny rozcieczaja,  bo jak pisze żeby wlać 1 nakrętke,  to Polak wleje 2 ;) 

2020-06-28 20:33

ale wiecie co ja kupuje tego białego lenora czy coccolino tylko w małych litrowych butelkach bo wydaje mi się że jest bardziej skoncentrowany 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna