Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (264 Wątki)

Odparzenia

Data utworzenia : 2017-08-04 10:37 | Ostatni komentarz 2020-05-03 21:18

Justyna94

5584 Odsłony
75 Komentarze

Witam drogie mamy u mojego 5 miesięcznego synka odparzyły się plecki są zaczerwienione smarowałam sudocremem maścią od odparzeń z Ziaji no i oliwką i nic nie pomaga cały czas synka nosze teraz na rękach lub kładę na brzuszku ale nie marudzi w nocy jak śpi na pleckach.Czym można jeszcze pozbyć się tego okropnego odparzenia bo szkoda mi synka.

2018-01-11 15:14

A ja polecam maść Tormentiol. Poleciła nam ją położna. Niedroga a bardzo dobra u nas się sprawdza

2017-11-30 12:52

u mnie mąka ziemniaczana się w niczym nie sprawdzała, a już na pewno nie sprawdza się w pampersie gdzie ma kontakt z moczem i nie tylko

2017-11-30 12:39

My też polecamy zasypkę Babydream. Na odparzenia w fałdkach najlepiej mąka ziemniaczana. Nie przegrzewać malucha. A jeśli plecki to jak najwięcej właśnie na brzuszku i ubranka bawełniane, oddychające.

2017-11-28 20:00

mój synek nie znosił leżenia na brzuszku ale i tak kładłam go gdy była sposobność właśnie stosowaliśmy wszystkiego chyba alantan cethapil, linomag, mąkę ziemniaczaną, sudocrem i nie pamiętam co jeszcze może na przyszłość wypróbuję tej zasypki z Rossmana dzięki :) bo jej akurat nie używałam, a zauważyłam, że bardzo dobre są produkty z tej serii Babydream i bez niepotrzebnych konserwantów

2017-11-28 19:26

żeby na fałdkach szyjnych nie powstawały odparzenia warto po kąpieli używać zasypki dla dzieci. Synkowi właśnie zaczerwieniały się fałdki i kupiłam w Rossmannie marki babydream. Szybciutko zadziałało i nie rozwinęło się odparzenie. Codziennie po kąpieli dobrze osuszam i zasypuję i nic nie jest. A jak już powstanie to wentylować szyjkę, przemywać wodą, smarować sudocremem, linomagiem lub bepahtenem, posypywać mąką ziemniaczaną.

2017-11-25 22:12

Anna w takich wypadkach dobrze jest właśnie kłaść ma brzuszku jak najwięcej żeby skóra mogła oddychać, posypać mąką ziemniaczana, kąpać w krochmalu a nawet przemywać kilka razy dziennie w Twoim wypadku szyje dziecka krochmalem, starać się żeby nic nie podrażniało odparzonego miejsca, no i smarowanie sudocremem bądź Bephantenem.

2017-11-16 13:50

Psikalismy Octeniseptem i wacikiem przecieraliśmy i to chyba najbardziej się sprawdzało, pilnowaliśmy żeby obmywać gdy coś mu się ulało i kremowaliśmy kremikiem na odparzenia ponadto mimo wszystko aby wietrzyć szyjkę zachęcaliśmy do leżenia na brzuszku żeby wyprostował szyjkę żeby pooddychała

2017-11-16 13:47

Mój synek mial silne odparzenia Szyjki, bardzo nie lubił leżeć na brzuszku przez co szyjka była ciągle zgięta i brakowało jej przewiewu bo miał wałeczki był tłuściutki jak był maluszkiem eksperymentowaliśmy na zmiane i mąka ziemniaczana i przemywanie czeste , higiena i kapiel codziennie by mu pomóc ale nic nie dawało spektakularnych rezultatów...

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna