Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (264 Wątki)

Jak obciąć ruchliwemu maluszkowi paznokcie?

Data utworzenia : 2018-08-10 19:47 | Ostatni komentarz 2021-10-31 11:26

karkaja

4982 Odsłony
248 Komentarze

Hej dziewczyny. Macie jakiś dobry sposób na obcięcie paznokci u stopek u niemowlaka? Moja przez sen zabiera nóżki, a jak nie śpi to tym bardziej się nie da.

2021-09-22 22:25

Dokładnie mój straszy miał też podobny problem szczególnie na kciuku mu się plytka paznokcia często tak pękała a paznokiec się kruszył. 

2021-09-22 17:55

Ewcia niby takie obcinanie zapobiega wrastaniu paznokci, ale ja uważam że nie wtym sztuka ;) bo to tez zależy jak budowy płytki paznokcia i butow niestety;(

Jak jakis czas patrzyłam o wrastaniu paznokci to robią takie jakby zabiegi lekko unoszące płytkę;( 

U nas corce nie wrastały paznokcie d czasu noszenia wkladek ortopedycznych podniesiona stopa w bucie i mam wrażenie że ta płytka się bardziej spłaszczyła a paznokcie od lat obcinam tak samo;) przed wakacjami wypilowane wkladki zlikwidowane bo już nie potrzebuje jak się okazało;) i narazie spokój z pazurami;)

2021-09-22 17:50

ja obcina m na równo i jest dobrze 

2021-09-21 20:42

Mojemu małemu szybko rosną i często obcinamy ale już się jakoś nauczył i nie kręci sie podczas obcinania

2021-09-20 23:33

Ja się ostatnio na konferencji świadoma mama dowiedziałam, że należy paznokcie obcinać na równo, a ewentualne ostre brzegi delikatnie spiłować. Zawsze obcinałam na okrągłe kształty.

2021-09-20 19:55

Ja obcinam jak śpi

2021-09-20 05:59

Pazurki maluchow jednak mimo wszystko są ostre latwo o zadrapanie tak.delikarnej skorki;( 

W zestawach są pilniczki ale mi jakoś nigdy z tym nie szlo dobrze w dodatku te pilniczki to takie jednak jakby za grube nie zbyt delikatne;(

2021-09-19 21:36

A ja mam z canpol babies obcinaczki nożyczkami się nie bawię moim zdaniem obcinaczki są szybsze. Obcinaczki są małe poręczne wszędzie się zmieszczą a wcześniej mieliśmy z taką małpką od firmy sassy też były super

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna