result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (203 Wątki)

Pieluchy z supermarketów - warte zakupu czy nie?

Data utworzenia : 2018-08-22 12:58 | Ostatni komentarz 2020-09-26 08:06

Jamajka08

6181 Odsłony
556 Komentarze

Witam mamusie. Czy któraś z Was testowała tańsze pieluchy typu biedronka, Lidl, Tesco, Rossmann itp.? Które wg Was były najlepsze i dlaczego? Które są najbardziej chłonne i wygodne dla Waszych dzieci? (Nie pytam o uczulenie. bo to kwestia indywidualna). Czy może mi ktos powiedzieć jaką jest różnica między biedronkowymi, pampersami, dada, zielonymi Soft a fioletowym Premium? Pozdrawiam!

2018-08-30 10:40

Lupilu też ma kilka rodzajów pieluch moja znajoma mówi że jej przeciekaja te w paczkach A te w boxie są super z kolei u nas się nie sprawdziły.

2018-08-30 10:16

Ja nie uzywalam Lupilu, ale moja dobra znajoma bardzo je sobie chwali i korzysta wlasciwie tylko z nich. Z tym, ze - jak juz pisalam wyzej - jednak kazdemu dziecku inna pieluszka podpasuje, kwestia budowy, tego jak maluch siusia (malo i czesto, rzadko i duzo)...

2018-08-29 22:09

A co sądzicie o pieluszkach Lupilu?

2018-08-29 18:29

Aniam A za ile pieluchy i ile szt w paczce ? :) Myślę że dużo zależy od malucha jego budowy ciała wielkości itd

2018-08-29 13:00

O, ciekawa jestem Twojej opinii bo nie znam pieluch z Auchan i nie slyszalam nawet zadnych opinii o nich. W Auchan rzadko tez bywam, ale jakby mialo sie okazac ze pieluchy swietne i tanie to mozna czasem zrobic zapas :)

2018-08-29 12:19

U nas teraz na próbę pieluchy z Auchan - Auchan baby. Cenowo atrakcyjne, wykonane porządnie chociaż boję się braku gumki z tyłu. Rzepy trzymają ok. Chłonność jeszcze sprawdzamy ale wydaje się ok. Produkowane w UE ale napisy tylko po francusku i włosku, polska tylko mała naklejka więc mogą być całkiem do rzeczy

2018-08-28 22:22

Ile mam tyle opinii i ile dzieci tyle produktów do wyboru. Jedne dzieci mają wrażliwe pupy inne mniej, jednym mamusiom pasują pampersy innym Dady... U nas np Dady z Biedronki odparzają okropnie, a jedyne jakie może nosić to oryginane Pampersy, ale gdyby nie fakt nietolerancji tych pieluszek, wolała bym kupić tańsze Dady, bo sa solidne, miękkie i chłonne. Innych z marketów nie używałam...

2018-08-28 13:42

Każdy ma swoje zdanie i doświadczenia. U nas na początku pampers Premium całe, super, nic nie odparzało i nie uczulało, dobrze trzymały. Dada okazała się niewypałem, słabo trzymały i kupi wypływała górą a czasem i nogawką. Zielone pampersy ok tylko trochę drażni mnie ich zapach. Od dłuższego czasu używam Huggies Ultra Comfort o dla nas to był strzał w 10, super chłonne, nie odparzają i nie uczulają, kupę trzymają bardzo dobrze. Plus za gumkę z tyłu. I są bezzapachowe. A to jakich będziesz używała to już kwestia właśnie prób i testów