Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (264 Wątki)

Pieluchy z supermarketów - warte zakupu czy nie?

Data utworzenia : 2018-08-22 12:58 | Ostatni komentarz 2020-09-26 08:06

Jamajka08

12312 Odsłony
556 Komentarze

Witam mamusie. Czy któraś z Was testowała tańsze pieluchy typu biedronka, Lidl, Tesco, Rossmann itp.? Które wg Was były najlepsze i dlaczego? Które są najbardziej chłonne i wygodne dla Waszych dzieci? (Nie pytam o uczulenie. bo to kwestia indywidualna). Czy może mi ktos powiedzieć jaką jest różnica między biedronkowymi, pampersami, dada, zielonymi Soft a fioletowym Premium? Pozdrawiam!

2018-08-26 03:35

Tak jak pisza mamy . Ile mam tyle opini . Jak przetestujesz te ktore Cię interesują napewno znajdziesz dla swojego dziecka idealne . Ja tez duzo testowalam i dla mnie wygrywa papmers premium care dlaczego te ? Bo sa cienkie i nawet jak dziecko duzo siusia to nie robia soe jak balony . Z dady byly za grube i szynko robily sie wlasnie takie balonowe inne zas przeciekaly , a z pampersa inne rodzaje tez nie spasowaly .

2018-08-24 00:18

Dada i Pampers ok.Babydream nie bardzo.

2018-08-23 22:24

My na samym początku używaliśmy Pampers Premium Care póki nie zmienili ich na gorsze, chodzi mi dokładnie o tą siateczkę. Przy kupce to była tragedia zamiast ładnie chować zawartość to ta siatka cały czas przylepiała się do pupki. od tamtej pory kupujemy tylko Pampersy Active Baby. Na początku nie podobał mi się ich zapach, ale z czasem przyzwyczaiłam się. Dla nas jest to numer jeden wśród pieluszek. Dada nam nie podpasowała, uczuliła i nie była jakaś rewelacyjna. Wiadomo każde pieluszki mogą uczulić i tu trzeba po prostu przetestować. Próbowaliśmy też Babydream ale to była porażka, były sztywne i źle się układały. Fajne były też pieluszki Bambino Lovely Baby. Tak na prawdę każdemu może coś innego się spodobać, trzeba wypróbować aby samej dokonać oceny.

2018-08-23 22:05

Ja przy synku uzywalam do 6mc z pampersa zielone i bylam zadowolona, po 6mc zakupiłam.z biedronki...ale te ciensze i również byly dobre , pomarańczowe z pampersa sa takie pul na pul...zadna rewelacja, a od ok.roczku kupowalismy z Tesco lovrs zielone sa i bylam zadowolona i juz pozostalo na nich az do ok. 2roku;-)

2018-08-23 12:15

Ja też sporo testowałam dla synka. I oto moje sugestie: -PO urodzeniu synka Babydream-z Rossmanna nie sprawdziły się, czyli nr 2. Ale np nr 4 bardzo polubiliśmy i kupujemy. Są chłonne, ładnie si.ę dopasowują. - Dada fioletowa nam nie podeszła. I odparzała .. - Polubiliśmy też Lupilu w boxach z LIdla. Oferta atrakcyjna, bo 37,99zł za box, a tam jest 100 pieluch. Są chłonne, ładnie się dopasowują. -Zielony Pampers używaliśmy też parę miesięcy i było oki, ale cenowo mało atrakcyjne... Teraz tylko Lupilu-chociaż ostatnio nam trafiła się jakaś partia twarda....Ale kolejny box był już oki. NO i Babydream 4 i 4+ są super!!!

2018-08-23 09:02

Ja zakładam synkowi pieluszki Pampers i uważam że są najlepsze.Probowałam również Dada i też twierdzę że nie były złe.Testowalismy też z Lidla i nam niestety nie spasowały bo robiły się takie wielkie wybulenia.Myslę, że to jest kwestia indywidualna każdego dziecka różnie z tym bywa trzeba próbować aż trafi się w końcu na te odpowiadające wymaganiom

2018-08-22 22:02

Mi również przeciekały. Testowałam Babydream i były w porządku oprócz tego, że w dotyku były trochę szorstkie i nie pachniały tak pięknie jakbym tego oczekiwała

2018-08-22 18:39

No więc michuni ładnie wytłumaczyła dużo zależy od budowy dziecka bo każdy pampers ma inny krój ma inne wymiary na nóżki itd u nas te z Lidla były koszmarne przeciekaly pampers oryginalny uczulil odparzyl A dodatkowo też przeciekal szczególnie kupki wychodziły góra były inaczej wyprofilowane i nam nie pasowały z kolei dada super jak dla nas nie przecieka i używamy ale tylko tych Premium Care dada Soft przeciekala i wg mnie były mniej chłonne i ogólnie rozpadaly się rzepy w nocy często i materiał dada Soft był taki że jak w środku było dużo siuskow to jakby na zewnątrz były mokre.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna