result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (201 Wątki)

Pieluchy z supermarketów - warte zakupu czy nie?

Data utworzenia : 2018-08-22 12:58 | Ostatni komentarz 2020-09-26 08:06

Jamajka08

6157 Odsłony
556 Komentarze

Witam mamusie. Czy któraś z Was testowała tańsze pieluchy typu biedronka, Lidl, Tesco, Rossmann itp.? Które wg Was były najlepsze i dlaczego? Które są najbardziej chłonne i wygodne dla Waszych dzieci? (Nie pytam o uczulenie. bo to kwestia indywidualna). Czy może mi ktos powiedzieć jaką jest różnica między biedronkowymi, pampersami, dada, zielonymi Soft a fioletowym Premium? Pozdrawiam!

2018-08-22 15:15

Tak naprawdę ile mam tyle opinii.

2018-08-22 15:05

Kazdemu maluchowi pasuje co innego, musisz wyprobowac co bedzie najlepsze dla Was. Dzieci roznia sie budowa a pieluchy krojem, i tak naprawde jednemu dziecku jakas pielucha bedzie przeciekac, a w innym przypadku bedzie najlepszym i najchlonniejszym wyborem. Moja corka paradoksalnie notorycznie przesikiwala oryginalnego Pampersa, a Dady jakos wytrzymywaly. Z kolei Rossmann byl niby chlonny, ale mala miala takie grube udka ze jakims cudem w tych okolicach zawsze miala troche kulek tego zelu chlonnego zawartego w pieluszce. One roznia sie tez zapachem, ja na przyklad nie przepadam za zapachem oryginalnych Pampersow. A pod tym wzgledem najfajniejsze sa pieluchy eko - np bambiboo z rossmanna :)

2018-08-22 14:49

Ja testowalam z biedronki i Lidla ale zdecydowanie wole te z Lidla. Dla mnie pampersy dada są mało chłonne i śmierdzą.

2018-08-22 13:45

My od początku korzystamy z oryginalnych Pampersów i jesteśmy zadowoleni, a w promocji można znaleźć je w naprawdę dobrej cenie.