Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Zabawki dla rocznego dziecka

Data utworzenia : 2017-08-09 11:00 | Ostatni komentarz 2020-05-29 15:54

Maggda

2623 Odsłony
30 Komentarze

Kochane za miesiąc czeka mnie impreza, pierwsze urodziny mojej córki:) Dość ważny moment w życiu tej małej istotki, dlatego przygotowania powoli zaczynam już... Na razie tworzę listę potrzebnych rzeczy. W związku ze zbliżającymi się urodzinami córki, mam też problem. Wszyscy pytają się mnie, co maja kupić w prezencie dla małej, a ja nie wiem... Tyle tego wszystkiego jest. Córka jest teraz na etapie zabawek dźwiękowych z guzikami, z jakimiś przesuwanymi elementami itp, układa piramidki z krążków. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zestaw dużych kloców, np Lego Duplo, żeby córka powoli próbowała coś konstruować. Nie mam na myśli gotowych zestawów (ogólnie jestem ich przeciwniczką), tylko klasyczne klocki, żeby samemu rozwijać wyobraźnię. Powiedzcie, co dostały Wasze roczne pociechy? Albo co kupowałyście dla dzieci znajomych na roczek?

2017-08-11 20:30

Maggda, to też mieliście super pomysł na Księgę Gości ;) Ja bardzo lubię takie zabawy, bo uwielbiam potem przeglądać takie zapiski i \"pamiętniki\" - mam do tego sporą słabość :) Iza, nasz synek także dostał taki jeździk / pchacz (lew z Fisher Price) na roczek i potwierdzam - fajny prezent, rozwojowy i bardzo podobał się małemu smykowi :)

2017-08-11 12:52

Miesiąc temu kupowaliśmy prezent na 1 urodziny dla chrześnicy męża. Wybraliśmy w Rampersie taki \"samochodzik/ jeździk\" (nie wiem jak to nazwać) do odpychania się nogami :) Dodatkowo są 2 przyciski - jeden to klakson, natomiast drugi włącza muzyczkę i światełko z przodu. Dzieciątko zadowolone, kiedy włączy muzyczkę odpycha się nogami i jedzie do przodu, jest tylko jeszcze za mała do samodzielnego skręcania :) Pojazd ma z tylu oparcie, które mała wykorzystuje do pchania samochodziku :) taki sam prezent dostał kilka lat temu mój chrześniak i również miał ogromną frajdę. Samochodziki takie wytrzymują dosyć duże obciążenie ponieważ wczoraj przez 2 godz jeździła na nim 20 kg 7 latka i nic się z nim nie stało, chociaż baliśmy się, że po prostu go połamie.

2017-08-10 14:59

Mama_Ola pomysł z tym brulionem rzeczywiście jest trochę weselny, ale jest rewelacyjny! Muszę poszukać odpowiedniego brulionu i również coś takiego przygotować dla gości:) Ciekawa jestem jaka będzie ich reakcja na taką formę życzeń:) My na naszym weselu zamiast księgi gości, rozdaliśmy dzieciom kartki, kredki i miały narysować dla nas życzenia ślubne! Ależ było śmiechu. Dzieci super się bawiły, a my do dziś czasami przeglądamy ich rysunki :)

2017-08-10 10:38

Maggda, BabaYaga wspominałyście o kompilacji filmików i zdjęć i przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, której ja niestety na roczku u mojego synka nie wprowadziłam w życie, ale już u drugiego synka na pewno to zrobię ;) Moja przyjaciółka na pierwsze urodzinki swojej córci przygotowała Księgę Gości (znowu troszkę jak na weselu, ale pomysł był fajny), tzn. kupiła brulion na sprężynce z czystymi kartkami (znalazła taki z nieco grubszym papierem) i kolorową okładką i poprosiła, aby każdy z gości wpisał od siebie kilka życzeń, ewentualnie coś dokleił, coś narysował. Ustawiła to na osobnym stoliczku wraz z kredkami, mazakami, nalepkami, pieczątkami (przy dzieciach mamy mnóstwo takich gadżetów) i powstawały naprawdę fajne cuda :) Do tego na imprezie były również obecne starsze dzieci, które nie tylko miały dodatkowe zajęcie przez chwilkę, ale też naprawdę się starały, aby narysować coś ładnego od siebie. Po imprezie przyjaciółka dopisała życzenia od niej i męża, opisała przebieg imprezy wraz z listą zaproszonych gości, wynotowała prezenty, które szczególnie spodobały się małej, a na koniec dokleiła gdzieniegdzie wydrukowane zdjęcia i pamiątka na lata gotowa ;) Zamiast brulionu można wykorzystać album do wklejania zdjęć. A jeśli chodzi o darmowe, ciekawe i bardzo proste w obsłudze programy graficzne, to koniecznie sprawdzcie canva.com :)

2017-08-10 09:28

Madzia córka dostała siostrzyczkę szczeniaczka jak miała kilka miesięcy, do tej pory się bawi tym grającym pluszakiem. Stolik edukacyjny pożyczyli nam znajomi bo też myśleliśmy córce kupić, ale nie wzbudza to w niej zachwytu. Myślę, że przeszkadza jej forma stania w miejscu. Córka jest bardzo energiczna, co chwilę zmienia miejsce zabawy, położenie, przenosząc ze sobą zabawki. Skrzaty klocki są uniwersalne i zawsze, przy kolejnych okazjach, może je dokupować powiększając ich ilość:) bo wiadomo, że im dziecko starsze, tym poważniejsze konstrukcje może tworzyć:) Na pewno poproszę rodzinkę o Lego Duplo i Garnuszek na klocuszek Fisher Price. T Również uważam, że lepiej kupić dziecku mniej zabawek, a lepszej jakości z odpowiednimi certyfikatami.

2017-08-10 07:23

Myślę, że klocki lego są jednym z lepszych prezentów dla dzieci i co ważne dzieci to lubią. Moim dzieciom nigdy się nie nudzą i zawsze mają za mało tych klocków. Kiedy dzieci miały roczek to u mnie królowały wszystkie kolorowe zabawki, które wydawały dużo dźwięków i to były najlepsze zabawy dla nich. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na jakość kupowanych rzeczy ponieważ czasami lepiej kupić troszkę drożej dobrej i sprawdzonej firmy niż zaoszczędzić kilkanaście złotych i kupić dziecku coś słabej jakość a być może nawet niebezpiecznego.

2017-08-09 21:27

Mamy siostrzyczkę szczeniaczka i córeczka jeszcze roczku nie ma a uwielbia ją - nawet potrafi sobie załączyć na brzuszku, nóżce i uszku - może nie do końca świadomie ale jak pieskiem się bawi to załącza :) - także polecam ! Wydaje mi się, ze dla dziecka fajny też byłby stolik edukacyjny - przymierzam się do takiego :)

2017-08-09 21:13

Mama_Ola zgadzam się z Tobą odnośnie kupowania biżuterii w prezencie. {o pierwsze, takie prezenty nie cieszą tak małego dziecka, poza tym zazwyczaj jest tak, że w przyszłości ich się ni wykorzysta. Sama na komunię dostałam pierścionek i kolczyki i nigdy w życiu ich nie założyłam, jak już dorosłam to fasony były nie te. Przetopiłam wszystko na nasze obrączki ślubne:) BabaYaga właśnie o ponadczasowości myślałam piszcząc o Lego. Możliwości wykorzystania takich klocków jest całe mnóstwo. Sama kiedyś uczyłam syna koleżanki dodawania i odejmowania bawiąc się Lego. Jeśli chodzi o filmik ze zdjęć i nagrań, myślałam zrobić takie podsumowanie roczku córki i puścić to gościom, ale nie wiem czy się wyrobię. Obecnie jestem na etapie wybierania zdjęć i filmików, a trochę tego jest. Ale najwyżej zarwę kilka nocek i się uda:) Bardzo lubię takie rzeczy robić, poza tym będzie to fajną pamiątką:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna