Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

16 zabaw wspierających rozwój mowy

Data utworzenia : 2017-08-14 15:20 | Ostatni komentarz 2021-07-16 20:34

MamyCanpolu

7967 Odsłony
66 Komentarze

Nie możesz doczekać się pierwszego słowa swojego maleństwa? A może zależy Ci by Twoje dziecko z łatwością opanowało prawidłową wymowę? Dowiedz się jak przez zabawę możesz wesprzeć rozwój mowy dziecka! Więcej: https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/18/6751-16-zabaw-wspierajacych-rozwoj-mowy

2019-01-20 22:30

Michalina to młody zarówno zna literki jak i cyferki. Niektóre mówi niewyraźnie i ciężko mi się domyśleć ale większość rozumiem.

2019-01-20 11:57

Moja corka miala jakies 2 lata jak umiala caly alfabet i literowala wszystko co widziala, a teraz nic z tego nie pamieta :P Za to ma teraz faze na cyferki, cyferki ma obecnie w malym palcu... :D

2019-01-18 21:42

Mama mój młody jest jeszcze na nie stanowczo za mały bo i ile literki i cyferki zna wszystkie to jeśli chodzi o wyrazy dopiero zaczyna. Ale powiem Wam, że byłam wczoraj na spacerze z koleżanką i jej 3,5 letnią córką i jak mój młody widział takie ogłoszenie gdzie drukowanymi literami było napisane koperki i coś dalej i numer telefonu to młody pobiegł plakatu i literował. Koleżanka patrzyła na nas jak na ufo i stwierdziła, że jej córka jednak jest sporo do tyłu. Chyba nie uwierzyła mi, że ja go nie zmuszam do nauki i on sam się większości nauczył. :)

2019-01-02 23:15

Mama gratki u nas nie ma problemu z r czy l A jeśli chodzi o słowa u nas jeszcze za wcześnie gdyż synek jeszcze nie mówi za dużo choć już ma zasób słów np przestań umie powiedzieć może też dlatego że ja czego powtarzam te słowo kiedy rozrabia proszę umie powiedzieć czesc mama tata papa cieszę się i jeszcze tego trochę jest nawet odpowiada ja Ciebie też jak mówię kocham Cię dużo rozumie niemal większość tego co mówię do niego i staram się bawić z nim ale nie zawsze ma ochotę na edukacyjne zabawy typu wlansie wypowiadanie literek pokazywanie itd.

2019-01-02 11:09

To świetną zabawą mogą być łamańce językowe: np. Król Karol kupił Królowej Karolinie korale koloru koralowego :) coś na l i r.

2018-12-30 11:07

Kasia u nas coraz więcej literek zna z dnia na dzień np s zna r i z zna i inne ale jeszcze nie cały alfabet niektóre sprawiają kłopot trochę Ale stara się jak chce no i też są dni kiedy chce się pobawić tak A młody mówi nie i nie chce współpracować więc odpuszczam nic na siłę by się nie zniechęcił.

2018-12-30 08:45

Wczoraj w nocy oglądałam ten odcinek pepy (moja córka miała strajk nocny i się bawiła w łóżeczku i nie mogła spać:)) uśmiałam się bo ogólnie mój młody nie bardzo ogląda bajki a jeśli już to te męskie :) tzn strażak sam a pepa go nie kręci :( Aisa zabawa w powtarzanie literek tez fajna ale mój młody ma ten etap za sobą uczylismy się ich na drewnianych puzzlach. Teraz potrafi ułożyć cały alfabet a i literki raczej zna wszystkie chociaż niektóre sprawiają mu trudność w wymowie ale ćwiczy ambitnie :)

2018-12-29 21:39

A ja zdecydowanie z synkiem staram się bawić np w wymowę literek ostatnio podobało mu się mówienie sssss i bawimy się że mówię np ssss i pytam A co za zwierzątko tak robi i mamy obrazki i synek pokazuje oczywiście Wczensiej pokazywałam węża i mówiłam e wąż robi ssss itd ze krowka muuu itd ostatnio też rysuje np literke A i mówię że to literka A i synek powtarza A i tak doszliśmy do literki h :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna