Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Oglądanie bajek przez malutakie dzieciaczki

Data utworzenia : 2017-09-21 14:15 | Ostatni komentarz 2021-06-10 13:17

monikadan89

3468 Odsłony
60 Komentarze

Jakie macie zdanie na temat oglądania bajek przez maleńkie i małe dzieci. Chodzi mi nawet o takie kilkumiesięczne dzieciaczki.Czy pozwalali na oglądanie bajek? Na ile pozwalacie .jakie jest wasze zdanie na temat oglądania bajek. Czy bajki uczą czy wręcz odwrotnie\"ogłupiają \"dziecko?

2018-04-03 18:13

fajne są audiobooki z bajkami też albo tradycyjne czytanie bajek ale wiadomo wszystko z rozsądkiem nawet i bajka puszczona na tv czy laptopie nie zaszkodzi jeśli nie jest to spędzanie całego dnia w ten sposób tylko np 15 min od czasu do czasu.

2018-04-03 17:07

Maleństwo bardzo się interesuje zmieniającymi się kolorowymi obrazkami na ekranie, jednak kładę ja na podłogę i puszczam bajki (max na 15 minut ) na laptopie ,odwracając od małej ekran. Ona słucha i jednocześnie się bawi

2018-03-15 16:25

Ale kompletna cisza non stop, to tez nie jest fajne. Ja np. sama z córką byłam w domu, więc było cichutko, inaczej gdy jest już rodzeństwo. Warto też malucha oswajać z dźwiękami, by potem się ich nie bało. Wszystko w granicach rozsądku. A on włączonego tv znacznie lepsza jest muzyka, czy bajka puszczona do słuchania, a nie oglądania.

2018-03-08 10:17

madziu, ja znowu chciałabym żeby moje dziecko bawiło się czasem w ciszy. Z zewnątrz maluchy odbierają mnóstwo bodźców i warto zapewnić im trochę spokoju aby mogły się skupić i skoncentrować na zabawce. Już niebawem dam Wam znać czy jestem konsekwentna :)

2018-03-07 22:19

Myślę że to nic złego ale wszystko z umiarem bo dziecko łatwo można uzaleznic i przestac np bawic sie zabawkami..bedzie problem aby wyszło na dwór.. niby małe ale takie małe dzieci szybko sie przyzwyczajają.

2018-02-20 22:39

Ja tez nie jestem za tym zeby moje dzieci ogladaly telewizję jest to bardzo nie zdrowe dla oczu ale i tez dla mózgu.Moj synek bardzo czesto potrafił oglądać bajki co oczywiscie nie pozwalałam mu na to a jak juz zaczal oglądać to by tylko siedzial przed telewizorem.Przez to siedzenie przed tv długo budzil sie w nocy z placzem teraz mu tego oglądania ograniczylam i noce sa spokojne i synek juz się tak nie budzi.Wole juz muzykę włączyć i z nim potańczyć albo znalezc mu jakies zajecie zeby się nie nudzil Tez nie wyobrażam sobie siedzieć w domu w ciszy przy wyłącznym telewizorze ale staram się żeby synek siedzial przy nim jak najmniej.

2018-02-16 11:50

Muzyka to dobry pomysł, nie jestem też za tym by uczyć dziecko przebywania w takiej kompletnej ciszy. Ja puszczałam często też audiobooki, jakieś bajki, opowiadania.

2018-02-10 21:47

Też jestem przeciwniczką telewizora, ale w praktyce jest telewizor czasem pomocny np. w czasie karmienia czy odciągania wydzieliny z noska. Jeśli chodzi o ciszę, polecam muzykę w tle, żeby było nam raźniej samym z maluszkiem w domu. Muzyka może być też obcojęzyczna. Wierzę w to, że jak maluszek się osłucha z obcym akcentem i językiem to łatwiej i szybciej opanuje dany język.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna