Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Rower biegowy

Data utworzenia : 2018-03-18 21:54 | Ostatni komentarz 2021-04-29 14:49

majarozbraja

3054 Odsłony
24 Komentarze

Szukam opinii na temat rowerów biegowych czterokołowych lub trójkołowych. Moja córka ma 17 miesięcy. Czy to dobry czas na taki rower.? Czy może jeszcze się wstrzymać.? Lepszy trójkołowy czy od razu normalny dwukołowy.?

2018-03-20 22:45

3 kołowe to właściwie żadna zabawa dla dziecka które już sobie chodzi z biegowym ma zabawę i przy tym nabywa nowa umiejętność dzięki rowerowi biegowemu później dziecko łatwiej łapać równowagę na zwykłym rowerku kuzynki syn od razu po biegowym wsiadł na zwykły rower i to bez doczepianych kolek łapal dobrze równowagę bo wlansie na 2 kołowym biegowym nauczył się jedynie musiał nauczyć się odpowiednio szybko pedalowac i tyle. więc warto sprawdzić w sklepach są drewniane plastikowe i aluminiowo plastikowe i jakieś metalowe my mamy metalowy lżejszy z częściami też plastikowymi synek sobie radzi pod moim nadzorem na razie bo jednak jeszcze mały jest i sam jeszvze nie do końca potrafi sobie wsiąść. ale idzie mu coraz lepiej więc polecam tę drewniane z tego co kojarzę są niższe wlansie dla młodszych dzieci jedyna wada takieho rowerka jest to że nie da się siedziska później podwyższyć.

2018-03-20 21:54

Ja mojemu.synkowi kupilam taki rowerek biegowy dwukolowy ale taki malutki plastikowy i kupilam.go w tesco za 59zl i bylam z niego bardzo zadowolona bo synek sie nie rozstawal z nim..i czesto z mam.pytalo.sie gdzie ten rowerek kupilam i synek juz super na nim smigal jak mial pultora roczku i bardzo ladnie na nim.jeździł i był stabilny . potem.dostał od cioci taki inny.biegowy na dwuch kolach to i tal tamten nie opuszczał dop tametem zostawil.po 3roku.bo już byl za maly i zaczal ba nim jezdzic i tez bardzo.super smiga na nim..bez zadnych problemów a w tym roku planujemy.kupic juz synkowi na pedały z tylu z malymi koleczkami..ja nie kupowałam.4kolowe biegowe bo z tego co wiem.nie sa.bardzo wygodne i jest trudniej dziecku jezdzc.

2018-03-20 19:01

są też rowerki klasyczne \"metalowe\", ale widziałam też drewniane. Być może drewniane sprawdza się lepiej bo będą lżejsze. Wysokości są różne, należy ją dopasować do wzrostu maluszka. Jak najlepiej w tym wieku spróbować - maluch będzie miał okazję nauczyć się łapać równowagę :)

2018-03-20 11:47

są też niższe rowerki biegowe sama widziałam w sklepach mój synek 80 cm miał już jak miał 10 miesięcy jakoś i juz wtedy chciał bardzo wsiasc na rowerek ale jeszcze był za mały tzn nie chodził sam ale trzymając się czegoś tak ale kupiliśmy mu ten rowerek i teraz ma ponad rok i sobie lubi na nim jeździć choć z moją pomoca na niego wsiada :)

2018-03-19 21:15

Moja córka ma 16 miesięcy i sama zastanawiam się nad kupieniem rowerka biegowego. Zwykle zaleca się rozpoczęcie nauki na takim rowerku od 18 miesięcy- 2 lat, ale dzieci są różne. Niektóre osiągają ten minimalny wzrost 80 cm w okolicach roczku i już coś tam próbują, także kwestia indywidualna. Jeżeli Twoje dziecko jest jeszcze za niskie to spokojnie poczekaj aż trochę urośnie, z tym nie ma pośpiechu. Możesz zobaczyć w sklepie stacjonarnym i sprawdzić jak maluch sięga do rowerka. Siedząc w rowerku musi dotykać stopami całymi do podłoża. Także pod tym względem najpierw bym sprawdziła, wcześniej nie ma sensu zważając na bezpieczeństwo.

2018-03-19 07:40

majarozbraja jak niska ? ten z kinderkrafta np ma regulowane siedzisko i można pod wysokość dziecka ustawić więc warto posprawdzac bo każdy rowerek jest od pewnej wysokości są mniejsze i ciut większe nasz jest od wzrostu 80 cm :)

2018-03-18 22:56

Aiisa tylko moja mała jest dość niską dziewczynką. Zastanawiam się na takim 2 w 1. Niby 3 kołowy ale w każdej chwili może być 2 kołowym. ;)

2018-03-18 22:48

mój syn ma ponad 13 miesięcy my mamy 2 kołowy z kinderkrafta i synek sobie radzi ogólnie bardzo lubi myślę że spokojnie 2 kołowy będzie lepszy pod względem już nauki lapania równowagi na rowerku :) w przyszłości nie będzie problemu ze zwykłym rowerem :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna