Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Nauka poprzez zabawę.

Data utworzenia : 2018-08-04 21:09 | Ostatni komentarz 2024-03-26 22:07

Mama_Hani

2709 Odsłony
42 Komentarze

Kochane jakie macie pomysły na takie zabawy które jednocześnie uczą? Hania ma prawie 11 miesięcy ale jest bardzo mądrą dziewczynką, bardzo łatwo wszystko zapamiętuje. Wystarczyło że tylko parę razy pokazałam jej kotka w książce i teraz za każdym razem jak pytam gdzie jest kotek to ona pokazuje paluszkiem, tak samo jak pytam gdzie miś ma oczko to chętnie wyciąga paluszek w stronę oczka. Jak widzi psa to naśladuje jego szczekanie. Staramy się też dużo do niej mówić.. co też bardzo punktuje. Jak jeszcze mogę ją rozwijać poprzez zabawę?

2018-08-07 12:43

Klocki tez super sprawa te magnetyczne tez sa super albo zwykle drewnoane opocz tego mega block sa super dla maluchow.

2018-08-06 13:07

Klocki jak najbardziej polecam i ja jak wspomniałam wyżej. Zarówno można kupić Lego Duplo choć są od 1,5 roku i te drewniane najlepiej od razu z sorterem. Moja córka co prawda nie układała jeszcze, ale lubiła wszystko burzyć:) Bliżej półtora roku dziecko zaczyna układać, ma większe skupienie ale jak najbardziej wcześniej można kupić i pokazać. Książki z różnymi przedmiotami czy zwierzątkami są fajne. U nas sprawdziły się np. Moje pierwsze 100 słów. Książka z okienkami też super, ale trzeba uważać aby szkrab jej nie zniszczył:) Puzzle możesz kupić zaczynając od tych z większymi elementami. Z czasem będziesz podwyższać poziom trudności:)

2018-08-06 10:59

Polecam ksiazke np z odkrywaniem ksztaltow tak zwane otworz okienko bardzo fajne dla dzeci ktpre wlasnie pokazuja cos i zapamietuja mozna tak sprubowac duze puzle sa takie dla dzrci okolo rocznych pokazywanie i nazywanie przedmiotow tp chyba nalepsza z zabaw dla roczniaka

2018-08-06 06:01

Wydaje mi sie ze na gry zrecznosciowe i logiczne to w 12 mcu zycia troche za wczesnie :D Puzzle zdecydowanie polecam, u nas to nadal jest hit, tylko stopien trudnosci podnosimy ;) Wiesz, Mama_Hani, z takim roczniakiem jakiejs niezliczonej ilosci edukacyjnych zabaw przeprowadzic sie nie da bo nawiele rzeczy jest zwyczajnie za maly. Nasza cora jak miala rok to dostala pierwszy zestaw Lego Duplo mimo ze jest niby od 1.5 roku - ale juz calkiem fajnie sie bawila, oczywiscie trzeba jej bylo ciut pomagac. Klocki drewniane tez na tym etapie sie u nas sprawdzily

2018-08-05 23:23

Ja polecam wierze z klocków albo kubeczko sa takie od 1 do 10 itd takie wierze drewniane do ktorych wklada sie koleczka , i mamy drewniane pociagi gdzie wklada sie klocuszki, ksiazeczki handmade rownie sa swietne chociaz swoje kosztują dziecko duzo sie uczy . ;) gryz zrecznosciowe i logicne sa bardzo przydatne :) moja duzo spedza czasu na dworze i ma stycznosc z wieloma rzeczami czy zwierzatkami i szybko sie uczy wie ze kurka robi koko a kotek miau . Nauczyla sie ted od lalki ktora mowi mowjc mama , papa takze tez dobre sa zabawki do nasladowania :)

2018-08-05 21:02

Wygląda na to dziewczyny że wszystkiego już próbowałam. Nauczyłam już Hanie robić kosi kosi, gdzie sroczka kaszke ważyła, klocki do sortera też już próbowałam i nawet kilka razu udało jej się trafić w odpowiednią dziurkę. Widziałam ostatnio na allegro puzzle 1+ I chyba rozważe zakup, były dość ciekawe bo np w kształcie zwierzątek.

2018-08-05 15:52

W gre wchodzi wiele zabaw, to zalezy tez od tego co dane dziecko lubi. Moja lubila ksiazeczki - np. te z serii Obrazki dla maluchow, ogladalysmy i uczylysmy sie rozpoznawac warzywa, owoce, czesci ciala, zwierzeta na wsi itp., dla 11 miesiecznego dziecka na pewno fajna lektura bedzie tez Pucio uczy sie mowic. Mala go uwielbiala. Oprocz tego moja corka uwielbiala spiewanie i tance, gry typu kosi lapki i idzie rak nieborak :) Generalnie warto z maluchem duuuuzo rozmawiac. Z zabawek fajne sa kubeczki ktore mozna wkladac jeden w drugi lub ustawiac z nich wieze, czesto maja w dnie dziurki i mozna sie nimi tez swietnie bawic w kapieli; albo klocki dzialajace na podobnej zasadzie, z rysunkami zwierzatek na przyklad. Do tego puzzle drewniane, takie do wkladania wycietego ksztaltu (zwierzatka, auta...)tam, gdzie on pasuje... no i sorter klockow o roznych geometrycznych ksztaltach. Mozna tez malucha fajnie rozwijac muzycznie bawiac sie w granie na talerzach-pokrywkach, bebnach-miskach czy innych domowych instrumentach perkusyjnych ;)

2018-08-05 09:00

Myślę, że takie zabawy jak\" Kosi kosi łapki\" czy \"Sroczka kaszkę ważyła\"też będą świetne dla takiego bobaska . Takie dzieciaczki zazwyczaj bardzo lubią jak się do nich śpiewa:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna