result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (152 Wątki)

Zabawa

Data utworzenia : 2019-06-05 09:53 | Ostatni komentarz 2020-05-27 21:04

Nikola111112018

1959 Odsłony
21 Komentarze

Co najlepszego jest dla zabawy dla maluszka ? Kochane polecam matę edukacyjną, wszelkiego rodzaju grające i świecące zabawki , zabawki szeleszczące, grzechotki . Moja córka uwielbia również patrzeć jak nasze psy bawią się ze sobą i się gryzą piszczy wtedy z radości

2019-06-05 22:31

U nas książeczki sensoryczne aktualnie świetnie zdają egzamin. Początkowo kontrastowe były hitem :) Wspomniana przez Ciebie mata i grzechotki również. Z zabawek grających, córka dostała kostkę edukacyjną z sorterem i już wykazuje nią spore zainteresowanie, więc ją również polecam. Tak jak dziewczyny wyżej piszą, wszystko co nie jest zabawką oczywiście też bardzo interesuje dzieci, szczególnie kiedy ma różne faktury.

2019-06-05 14:30

U mnie też najlepsze zabawki to nie zabawki i tak jak u dziewczyn butelka po wodzie. Mój synek lubi też rwać ręcznik papierowy

2019-06-05 14:06

Polecam wszystko nie jest zabawka. Butelka z wodą lub z ryżem. Gazetka, nakrętki od słoików. Na podlodze rozlozyc w koszulkach kasze, makaron różne faktury i mocno przykleić zebybobas nie rozerwal. Super zabawa

2019-06-05 13:38

Nikola polecam pierw w lupce poszukać interesującego nas wątku bo być może istnieje A powstawanie o tej samej tematyce wątków zasmieca forum trochę i ciężko później odnaleźć tu się nowym mamom więc warto pierw poszukać czy wątek już nie istnieje A jak istnieje to skomentować go dzięki temu wszystko jest w jednym miejscu :) U nas super sprawdzają się drewniane zabawki wiadomo że to już jak dziecko siedzi itd wcześniej to raczej miękkie A co do grających to też warto wieczorem je odstawić by dziecko nie było zbyt pobudzobe przed spaniem przez nie .

2019-06-05 12:26

Mój synek od początku lubił się bawić takimi niezwykłymi zabawkami tzn. butelką po wodzie, torebką foliową , drewnianą łyżką, tłuczkiem do ziemniaków.Szczerze mówiąc częściej wybiera takie inne\" zabawki\" gdy już jest znudzony tymi grającymi :)