Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Basen dla niemowląt

Data utworzenia : 2017-09-22 19:52 | Ostatni komentarz 2024-03-22 12:24

aniam

6205 Odsłony
156 Komentarze

Zastanawiam się nad uczęszczaniem z synem na zajęcia dla niemowląt na basenie. Słyszałam bardzo dobre opinie, że takie zajęcia mają pozytywny wpływ na rozwój motoryczny dziecka. Jakie są Wasze opinie?

2019-05-08 20:50

No wlasnie miałam to samo napisać co Monka . Ja bym poszła na basen teraz jeszcze jak synek fajnie trzyma głowę ale obawy mam że napije się np wody a wiadomo że jest tam chlor i chyba póki co nic mnie nie przekona

2019-05-08 19:27

A nie boicie się ile chemikaliów jest w tym basenie? Myślicie że to nie szkodzi maluchowi?

2019-04-06 22:45

Chodze z synem odkad mial 3 miesiace. Maluch genialnie czuje sie w wodzie. Cieszy sie i uwielvia tą zabawe. Warto zabierac dziecko od najmlodszego. W koncu wcześniej woda była jego naturalnym środowiskiem

2019-03-21 22:47

Justyna owszem ja nawet napisałam że od nowego semestru będę sobie radzić sama i nie będzie mąż musiał z nami jeździć. Teraz jednak jest to dla mnie utrudnione zadanie bo jestem już na końcówce ciąży. Za lekko ponad miesiąc rodzę więc godzina na basenie cały czas kucając z dziećmi i to małymi bo młody ma nie całe 3 lata córka lekko ponad rok szczerze mówiąc nie dałabym rady choćby nie wiadomo co. Silver na rahabilitacje już nie jeździmy. Pokazać się mamy jak Marysia się na dobre rozchodzi i będzie już chodziła pewnie. Więc przypuszczam że już po porodzie się umówię na wizytę. Bo już chodzi ale jeszcze niech poćwiczy. Mąż akurat ma taki zawód że mogą sobie na takie ułożenie grafika pozwolić. Ale on właśnie często ma weekend w tygodniu a w prawdziwy pracuje, nie ma tak że caly tydzień na jedną godzinę tylko może być tak że pn wt rano środa wolne czwartek piątek na 14 a weekend nocka. Dlatego wolne popołudnia we wtorki są ułatwione. Mama chodziliśmy na basen ze względu na napięcie - obniżone. Mieliśmy zalecenie właśnie chodzić na zajęcia zorganizowane i tak zaczęliśmy w październiku. Teraz chodzę już z nimi że względu że oni cieszą się i czekają na każde zajęcia. Słowo basen nie pada u nas w domu w inny dzień niż we wtorek bo syn już się ubiera i pakuję i jedzie :) Marysia jak czeka na swoją kolej to jakby mogła to przez szybę weszła by na basen.

2019-03-21 03:54

Kasiu, Maarysia chodzi na basen z powodu nieprawidłowego napięcia? Co dokładnie Wam zalecili? Nie zdarza się często żeby pracodawca szedł na takie ustępstwa więc tym bardziej super :)

2019-03-21 00:59

Kasiu to tyle dobrego że mężowi poszli na rękę. U męża w pracy niestety nikt by się nie zgodził. Ostatnio chciał wziąć wolne na opiekę i mu nie podpisał. Musiałam ze szwagrem jechać z dziećmi... A u was Marysia musi jeszcze chodzić na rahabilitacje czy już koniec? Podziwiam cię że tak to ogarniasz wszystko i jeszcze trzecie w drodze:)

2019-03-18 15:23

Silver to też mają dziwne zasady na basenie u was. Kasia większość mam musi sobie sama radzić jak partner pracuję. Mój mąż ma teraz pomoc od rodziny by mógł pracować i też musi sobie radzić. Przez cały czas gdy ja byłam w domu to też musiałam sobie radzić z dwójką dzieci lekarz nie lekarz czy po prostu zdarzenia losowe.

2019-03-16 22:39

Ostatnio było już mi ciężko ich przebierać ale jeszcze ogarniam. Silver mój mąż też ma różne zmiany ale poszedł do kierownika i powiedział że córka ma rehabilitację na basenie i musi on z nią jeździć i poszli mu na rękę i grafik ma tak ułożony, że we wtorki ma albo służbę na rano albo wolne. Aby do czerwca bo później będę jeździła z nimi sama. Dwójkę do babci a z trzecim na basen i tak mogę nawet trzy razy w tygodniu jeździć. Nie chcę rezygnować z basenu bo widzę ile im to sprawia radości i jak przychodzi wtorek to młody tylko wyczekuje aż zaczniemy się zbierać a Młoda jak czeka na swoją kolej to mało nie wskoczy do basenu przez szybę tylko pokazuje paluszkiem i mówi tuuuuuu :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna