result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (82 Wątki)

Basen dla niemowląt

Data utworzenia : 2017-09-22 19:52 | Ostatni komentarz 2020-05-22 18:14

aniam

3114 Odsłony
115 Komentarze

Zastanawiam się nad uczęszczaniem z synem na zajęcia dla niemowląt na basenie. Słyszałam bardzo dobre opinie, że takie zajęcia mają pozytywny wpływ na rozwój motoryczny dziecka. Jakie są Wasze opinie?

2017-09-22 22:27

Osobiście byłam pierwszy raz na basenie, gdy córka skończyła 6 miesięcy. Urodziła się w okresie zimowym i wyprawa z takim dzieckiem na basen trochę mnie przerażała a raczej czas po basenie - bałam się czy mi nie przemarznie. Jak już wybraliśmy się na basen to czuła się jak ryba w wodzie. Na co dzień bardzo lubi kąpiele, chociaż ostatnio się zrobiła straszny wiercioszek i nie umie za długo wysiedzieć bez zabawy. Stosowałam pieluchy i jednorazowe i wielokrotnego użytku. Jedne i drugie mają swoje wady i zalety. Jednak moim zdaniem lepiej mi się sprawdzały majteczki wielokrotnego użytku. Do tego jest ich tyle na rynku, że można przebierać w wzorach i kolorach :)

2017-09-22 20:29

Ja uważam, że macie świetny plan! Sama jak chodziłam na basen, często spotykałam grupy rodziców na zajęciach z niemowlakami - świetna sprawa! Same radosne niemowlaczki, nie widziałam, żeby któremuś się nie podobało. Wybierzcie się najlepiej właśnie na takie zajęcia zorganizowane z instruktorem. Ja zamierzam również synka zapisać, żeby z mężem chodzili. Mąż chodzi cały czas, ja niestety przez problemy i infekcje w ciąży nie mogłam chodzić, ale po jak najbardziej :) tym bardziej, że będziemy już w większym i weselszym gronie ;) Na basen potrzebne Wam będą specjalne pieluszki kąpielowe - albo jednorazowe do kupienia w drogerii, albo wielorazowe kąpieluszki (takie specjalne majteczki nieprzepuszczalne). Ja osobiście już zainwestowałam w kąpieluszki, które czekają na synka :)

2017-09-22 20:16

Ja się wybieram z Maluchem w przyszłym tygodniu, to dam znać jakie wrażenia:) pamiętaj tylko żeby znaleźć basen przystosowany dla niemowląt, to znaczy z odpowiednią temperaturą wody i bez zbędnych dodatków w postaci dużej ilości chloru czy ozonu.