Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Huśtawka hybrydowa dla maluszka - pomocna, czy jednak zbędny gadżet?

Data utworzenia : 2018-01-31 07:34 | Ostatni komentarz 2024-03-22 12:18

motheroftwo

3332 Odsłony
41 Komentarze

Mamusie, co sądzicie o zaopatrzeniu się w huśtawkę hybrydową? Jest to zbędny gadżet, czy jednak któraś z Was ma bądź miała i była zadowolona i mogła chociaż na chwilkę złapać oddech od dzieciaczka i chociażby w spokoju zrobić obiad? Jeszcze chwilka i na świecie pojawi się drugi synek i szczerze powiem, że ja się zastanawiam nad kupnem takiej zabawki, oczywiście używanej, bo na nową mnie nie stać. Starszy syn ma 1,5 roku i jest niezłym wulkanem energii, więc szukam sposobów na to, by udało się opanować dwójkę takich małych dzieciaczków i nie zwariować :D A słyszałam wiele pochlebnych opinii o tych huśtawkach, bo jak wiadomo dzieci uwielbiają być lulane, poza tym są jeszcze melodyjki i białe szumy, zabawki na pałąku itp. Wiadomo, że ten zakup nie ma na celu zastąpienia dziecku mnie, ale może pozwoliłby na normalne funkcjonowanie i dość szybkie odnalezienie się w nowej sytuacji. Co o tym sądzicie? A jeśli używacie takich huśtawek, może polecacie jakiś konkretny, już spawdzony model? Lepsze są od 0-9 kg czy 0-11 a nawet 0-18? Będę wdzięczna za Wasze rady i opinie :) Bo mam niezły dylemat...

2018-02-01 13:37

Oczywiście wstrzymam się z kupnem huśtawki do narodzin maluszka, wiadomo, że kupowanie jej już teraz jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Ja troszkę panikuję, bo pierszy synio miał kolki i inne dziwne historie aż do 6 m-ca życia, i boję się, że historia może się powtórzyć. Dlatego też, aby nie zwariować, myślę i szukam, co mogłoby ewentualnie mnie odciążyć i dać chwilę wytchnienia... A że ofert jest mnóstwo (ja buszuję na olx), to nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś z dnia na dzień w rozsądnej cenie. Nie mam też zamiaru zostawiać dziecka w huśtawce na kilka godzin, byłaby raczej lekkim wspomagaczem w zabawie/usypianiu, a wiele mam chwali sobie taki gadżet, bo mają w ciągu dnia te 10-15 minut dla siebie, na szybką kąpiel, makijaż czy chociażby śniadanie... Mam jeszcze chustę, a dziadkowie poszaleli i sprezentowali nam kołyskę, więc powinno być zdecydowanie łatwiej niż przy pierwszym dziecku. Wiadomo, że najlepiej maluszkowi u boku mamy, na rękach, ale nie oszukujmy się, każda z nas w końcu zaczyna odczuwać mega zmęczenie, i mimo że dzidzia to priorytet, szuka jakichkolwiek ułatwień w codziennej opiece :)

2018-02-01 09:40

My mamy leżaczek do 18 kg więc na długo nam starczy, potem jako siedzisko

2018-01-31 23:24

ja polecam leżaczek ja mam też kosz Mojżesza i myślę że na początku też się sprawdzi w pierwszych tygodniach maluszka

2018-01-31 19:47

Ja nie mialam hustawki ani bujaczka i jak gotowalam to zazwyczaj jak synek spał takze moze nie czulam potrzeby by miec coa gdzie moglabym polozyc synka jedynie jadlam go na mate lub do lozeczka..albo jak juz stenk syenk mial pul roczku to kladlam na krzesełko do karmienia i dawalam.mu jakeis chrupki kukurydzine by sie czyms zajal lub jakies grzechotki, a siostra ma.teraz drugie dziecko i ma.bujaczek i swietna sprawa bo jak chce odpoczac lub cos zrobic a położy corke do lozeczka to odrazu placze, a jak położy ja do bujaczka to nie placze bo widzi wszystkich i jest bardziej w pozycji siedzącej i bawi sie grzechotkami...a tez.nie nadlugo tak sama jak z taka hustawka hybrydowa bo takie rzeczy na dluzsza chwilę to troszkę nie bezpieczne ale polozycz na jakis czas nie zaszkodzi i zawsze to cos nowego niz lezenie w łóżeczku.

2018-01-31 16:05

My mamy hustawke bebico i szczerze polecam. Na 15 min dziecko ma zajecie a ja w tym czasie mogę z nim zrobić coś w kuchni albo chociaż zjeść :) inaczej nie ma opcji. Dluzej jak 0.5 godz dziennie na niej sie nie husta, są dni kiedy w ogóle z niej nie korzysta, ale w awaryjnych sytuacjach jest bardzo pomocna. Szczerze polecam

2018-01-31 14:12

dokładnie godzina - dwie dziennie to max w takich gadżetach, ja huśtawkę uważam za zbędną ale właśnie gdy dziecko bardzo wymagające to czasem chwytamy się wszystkiego żeby sobie troszkę pomóc

2018-01-31 14:02

Dlatego sumaryczny czas we wszystkich leżaczkach, fotelikach czy tego typu rzeczach nie powinien przekraczać 2h dziennie

2018-01-31 11:06

Przy córce żałowałam że nie miałam , bratowa miała i tak mi się podobal ale wkoncu nie kupiłam jakoś przeżyłam , teraz przy synku dostałam po siostrzencu i pomimo że mały spokojny to nie chciał w nim leżeć i się huśtać( a i wkładałam go dopiero jak skończył miesiac ) a najgorsze było że córka ( 4 latka ) podchodząc do niego niemal wieszala się na nim że miałam stracha że poniszczy. I wkoncu po dwóch miesiącach oddałam go spowrotem i ratowałam się wózkiem lub chustą. Zawsze możesz kupić właśnie używkę bo ceny są spore a jak się nie sprawdzi to sprzedać i tyle . Co do zdrowotności to wszystko jest złe dla kręgosłupa maluszka gdzie nie leży prosto ale nie dajmy się zwariować , jeżeli kilka razy dziennie polezy po 5 minut to nie stanie się krzywda :) zresztą foteliki samochodowe i lezaczki bujaczki mają podobny profil ..

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna