Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Sen u roczniaka

Data utworzenia : 2018-02-17 14:08 | Ostatni komentarz 2019-12-09 21:03

Leosiowe_love

1723 Odsłony
12 Komentarze

Mamusie czy wasze roczne pociechy budzą sie kilanaście razy w nocy (mając oczy zamkniete) tylko na picie ,jęcząc bo to nie można nazwać płaczem.. Mały zasypia około 20 nie wiem czy to na zęby czy to tak.. Czasem o 5/6 rano biore go do nas to śpi normalnie do 9... Młody śpi jeszcze u nas w pokoju myśle żeby przenieść go do swojego pokoju.. Wasze roczne maluchy spią w waszych pokojach czy swoich? Dziekuje z góry:) i pozdawiamy mamuski!

2018-02-19 14:20

Nasza córka po pierwszym przebudzeniu śpi z nami w łóżku, czasem uda mi się ją przełożyć ale to rzadkość. Budzi się dość często, można powiedzieć co dwie godziny. Zdarza jej się też jęczeć, ostatnio tak właśnie ma. Niby ma zamknięte oczy, ale strasznie się wierci i pierś trochę nam pomaga. U mojej mogą właśnie iść kolejne zęby, czekamy teraz na czwórki, może u was też tak jest. Z przenosinami pewnie będzie ciężko, ale zawsze możecie spróbować. Myślę, że im szybciej tym lepiej dziecko się oswoi. Wszystko zależy właśnie jak często się przebudza.

2018-02-19 09:32

Leosiowe moj synek miał podobnie jak byl w tym wieku.Budzil sie oczy mial zamkniete a chcial tylko pic i tak kilka razy w nocy a jak go wzięliśmy do siebie do łóżka to potrafi spać.Corka teraz ma pol roku to wstaje w nocy non stop do cyca i wstaje żeby ja wziac z łóżeczka a jak lezy ze mna w łóżku to spi dłużej a sama to bardziej sie budzi.Dzieci chyba juz tak maja i to przejdzie z wiekiem:)

2018-02-17 23:51

Leosiowe oj u nas to synek do ok. 5mc jak jadl z piersi to budzil sie non stop co równe 2godziny jak w zegarku, potem od ok. 5Mc do roczku budzil sie ok. 2-3razy ok. 23, 2-3 i 5-6 a potem juzno 7sie budzil ale nie jadl i tak od ok. 18mc juz nie jadl mleczna tylko budzil sie do picia a podwalam mu soki zmieszane z przegotowana woda potem strasznie chcialam oduczyć bo synek budzil sie do picia ok. 23 i 2-3 potem rano i czasem to nuz sily nie mialam ze synek ma dwa latka a on sie budzil i jiz na wode zmienialam ale jak dalam nu wode to napil sie raz i zagryzl a za chwile obudzil sie za pul godziny do picia bo pewnie nie napil sie dobrze wiec wolalam dac mu ten sik niz jakby synek mial sie budzić częściej i jeszcze synek jak chcial pic a tez w tym mija wina bonon ssal palca i jak zaczal ssac to odrazu lecialam dac mu mleko a puzniej jak przezzedl na sok to ssal palca do picia czasem maz sie smial ze sama go rak nauczyłam ze ledwo zassie palca a ja daje mu pic i mowil zebym nie zareagowała ale to bylo gorsze bo tak ssal palca coraz glosniej i intensywniej az sobie go ranil i robiła sie mu ranka na paluszku az po dlugim ssaniu przez ci wogole nie moglam spac zaczal juz wolac na snie z zamkniętymi oczami pic.. Ale porem już przestał ba 2,5roku w koncu pic takze synek dop majac 2,5roku przespak caka nic bez przebudzenia sie..juz czasem mialam dosc tego wstawiania w nocy ..tak dlugo jak sie slyszy ze niektóre dzieci juz na ok. 3Mc przesypiaja noce. He. A synek z powodu ze tak ciagke sie budzil spal w łóżeczku z nami w sypialni obok lzoka a czasem juz kladlam go kolo siebie na lłóżku i tak niestety nauczyl sie spac z nami.

2018-02-17 20:24

Corka mając rok spała jeszcze z nami ( w swoim łóżeczku ) dopiero mc przed powrotem do pracy zrobiliśmy jej pokoik ( musieliśmy postawić ścianki działowe ) i przeprowadziliśmy ja do siebie , wstawała w nocy też bez powodu dwa lub 3 razy , później zaczynało się normować , 3.5 roku przychodziła do nas raz w nocy , ja ja odprowadzałam lub kładłam się z nią bo miala duże łóżko normalne ale to będąc w ciąży bo mi się nie chciało krążyć , a teraz po porodzie syna i non stop chorobach ciągle śpi z kimś , albo ze mną albo z mężem i przyzwyczaiła się momentalnie że nawet jak pojdzie spać o 20 to przychodzi do nas o 22 już .także u nas długo się to juz ciągnie. Syna mam nadzieję zaraz \"wyeksmitować\" do niej do pokoju bo ma już 6.5 mca a w nocy budzi się dwa trzy razy ,z zje i idzie spać dalej także nie będzie chyba problemu

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna