Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (157 Wątki)

Pierwszy spacer z noworodkiem.

Data utworzenia : 2018-03-08 11:44 | Ostatni komentarz 2023-04-05 21:03

Konto usunięte

5712 Odsłony
140 Komentarze

Kochane, mój synio ma już 1,5 tygodnia i zastanawiam się, czy nie zabrać go dziś na pierwszy krótki spacerek, góra 15-20 minut. Jest słonecznie, około 7-8 stopni na plusie. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii? Wychodziłyście z takimi maluchami na dwór o tej porze roku, czy czekałyście, aż zrobi się naprawdę ciepło?

2018-04-20 20:36

Warto pamiętać o tym cieniu. Mimo, że wydaje nam się, że dzidziuś jest bezpieczny to może ulec oparzeniu nawet w cieniu

2018-04-18 22:25

nie tylko buzie warto smarować wszytsko co jest odkryte łącznie ze stopami czy rączkami. jak było gorąco mój syn był w body to wszystko buzia rączki i nóżki smarowalam i tak cień też opala najlepiej dobry krem z filtrem 50 dobrać i między 12 a 15 kiedy słońce praży nie wychodzić. w lato lepiej przed południem i poznym popołudniem wychodzic.

2018-04-18 15:07

Tak, teraz idzie lato i trzeba uważać na słońce. Opala w cieniu, więc warto buzię smarować filtrem. Nawet w taki letni mglisty dzień bo mgła skupia promienie słońca i parzy. Warto kupić parasolkę do wózka bo budka gondoli nie daje przewiewu i jak jest ciepło lepiej nie wieszać na budce pieluchy bo robi jeszcze większy skwar q środku

2018-04-18 14:48

Słońce opala tez w cieniu wiec potrzebujesz krem z filtrem. Najlepiej 50. Nie wychodź miedzy 12 a 16 bo wtedy jest największe słońce

2018-04-12 21:56

możesz zawsze karmić w plenerze ja bym parę dni wychodziła żeby zobaczyć jak dziecko reaguje na początek bo moj syn był dość płaczliwy na początku w wózku bo zaraz domagał się cyca i myślę że jak na pierwszy raz to takie 20 min do 30 max i następny dzień dłużej zobaczysz czy wgl się uda u nas pierwszy spacer skończył sie po 15 min przez to że był glodomorkiem następny był już dłuższy najlepiej przed wyjściem nakarmić tzn przed samym wyjściem tzn mama gotowa wózek przygotowany maluch ubrany tylko nakarmić wsadzić do wózka i spacerek.

2018-04-12 21:19

majupa wszystko zależy tylko od Ciebie, możesz w pierwszych dniach wyjść na spacer tak do pół godziny a później już wydłużaj czas. Bardziej tu chodzi o karmienie bo maluszki często chcą jeść, ale nawet z tym można sobie poradzić. A takie wyjazdy na łono natury jak najbardziej, świeże powietrze i blisko lasu. W lecie trzeba też uważać na temperatury by nie wychodzić z dzieckiem kiedy słońce grzeje najbardziej. Dobrze jest wyjść przed południem i po południu. Zadbaj również o dobry krem z filtrem, na blogu srokao.pl zobacz sobie jej opinie.

2018-04-12 18:53

majupa to wszystko zależy też od dziecka bo niektóre dzieci często chcą pierś a inne np jedzą co 2 h na początku mój synek chodził na 20 czy 30 min. kuzynka rodzila w lipcu i od razu wychodziła na spacer nie musi być wózek cały czas w cieniu na słońcu też trochę maluszek może być ważne by był posmarowany kremem z filtrem 50 najlepiej i by miał cień np dzięki budzie wózka . No i warto pamiętać że jak jest gorąco to maluch będzie często wolał o jedzenie tzn possie trochę z jednej trochę z drugiej aby zgasic pragnienie.

2018-04-12 12:12

Ja mam termin na początek sierpnia, więc powinno być raczej ciepło. Mieszkamy w bloku, ale teściowie mieszkają w domku blisko lasu z całkiem fajnym podwórkiem. Zastanawiałam się czy mogę do nich jeździć i spędzać czas z małą na dworzu gdzieś w cieniu. Kiedy przyjdzie czas na godzinne czy dwugodzinne spacery? Mamy sierpniowych maluszków, podzielcie się proszę swoim doświadczeniem.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna