result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (84 Wątki)

Jak oduczyć dziecko jedzenia w nocy?

Data utworzenia : 2018-05-22 12:17 | Ostatni komentarz 2020-08-27 23:14

motheroftwo

2181 Odsłony
37 Komentarze

Kochane Mamy, macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak oduczyć dziecko jedzenia w nocy? Mój starszy syn ma prawie dwa lata i w dalszym ciągu budzi się dwa razy na mleko. Staje się to bardzo męczące, ponieważ młodszego synka karmię piersią również 2-3 razy w ciągu nocy. Próbowaliśmy z mężem usypiać go bez jedzenia, ale zasypiał na max pół godziny i tak wkoło. Pilnuję, by zjadł w ciągu dnia 5 wartościowych posiłków, nie dokarmiam go słodyczami i bezwartosciowymi przekąskami. Była któraś w podobnej sytuacji? Jak sobie poradziłyście?

2020-05-08 20:36

Aga lekko u Was nie było ale za to efekt jest ;) udało się i to jest najważniejsze

2020-05-08 11:19

U nas walka zaczeła się po roku... Dziewczyny na forum radziły, ze to już czas na koniec mleka, pediatra to jak najbardziej potwierdzil. Podawałam zamiast mleka wodę w nocy (wczesniej maly wypijał 2 butelki mm). Był placz, lament i rekordy w ilosci budzeń, ale dalismy radę i po tygodniu mały już pił w nocy jedynie wodę, co bylo dobre dla jego ząbkow i na pewno nie obciązało tak zoladka. 

2019-12-09 21:44

Moja jest na mm od drugiego miesiąca życia. Sama zrezygnowała z karmien w nocy 

2019-12-07 18:31

U nas żadne sposoby nie działały. Córka w końcu przestała się budzić na mleko gdy miała ponad 1.5 roku. Żadne sposoby z rozrzedzaniem mleka albo wodą nie działały, córka wyczuwala nawet gdy dostała pół łyżeczki mniej mleka w butelce, co skutkowało placzem

2019-03-21 19:38

Witam,ja mysle ze warto spróbowac aby w nocy dodac coraz to mniej miarek mleka az w koncu zostaniemy przy samej wodzie i dziecko samo zrozumie ,ze nie warto budzic sie na sama wode :) z poczatku bedzie nie chetnie ale pozniej bedzie juz dobrze :)+ Powodzenia :)

2019-03-16 22:54

Ewciaos u nas było podobnie jak u Kasi jak synek zabkowac zaczynał to w nocy czssto jadł niekiedy to cała noc by ciumkal nie dał się odłożyć do łóżeczka często się budził jak już udało się odkładać i niekiedy płakał przez sen

2019-03-16 22:41

Ewcia u nas jak Syn zaczął ząbkować to najchętniej ssał by pierś całą noc. Ale nie ma się co dziwić w ciągu dnia zawsze coś się znajdzie co można wziąć do buzi possać a w nocy jest tylko pierś. Pocieszę Cię, że u nas noce zaczęły się zmieniać na lepsze jak wyszedł ząbek i tak do następnego.

2019-03-10 16:13

qazz to tak jak u mnie synek ma 6mc i w dzien je tak co ok. 3godz a w nocy co 2 godziny...mam nadzieje ze to minie ale od kad wszystko gryzie i soe denerwuje przy tym, to budzi sie częściej takze moze to przez zabki i mam nadzieję ze to szybko minie.