result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (82 Wątki)

Samodzielne chodzenie :)

Data utworzenia : 2019-05-13 02:35 | Ostatni komentarz 2020-10-18 21:34

asia800

2725 Odsłony
139 Komentarze

W jakim wieku wasze dzieci zaczęły samodzielnie chodzić ?

2020-09-20 15:42

Pati a takich ekspertów bez dzieci nie brakuje.oni zawsze mają takie cudowne rady

2020-09-20 08:54

Aneczka mi też było głupio , miałam też tak że zaczynałam się denerwować a syn jakby czuł wszystko i jeszcze bardziej . Teraz kucam tłumacze , spokojnie i się zawsze uspokaja i nie ma histerii jak wcześniej . Mam takich znajomych co to mi złote rady dają i w ogóle . Nie mają dzieci czekam tylko aż będą mieć to zobaczymy czy beda tak mówić też tak kiedyś mówiłam że tego bym tak nie zrobiła , a tego tak jednak życie weryfikuje .

2020-09-17 19:48

DoNiWe dokładnie ja też już częściej na luzie podchodzę do tego nie przejmuje się co ludzie powiedzą 

2020-09-17 13:39

ja tez juz odpusciłam, przestałam sie martwic przejmować i wstydzić za nieidealne zachowanie moich dzieciaczków....każde dziecko jest inne,ma inny charakter i nie powinnismy na iłę zmieniac naszych dzieci,muszę tez mieć swoje zdanie.a po drugie kazdy człowek ma gorsze i lepsze dni-dzieci również

2020-08-14 21:15

Aga dokładnie takie małe dzieci nawet nie potrafią panować nad emocjami dlatego tak czasami się dzieje 

2020-08-14 15:44

Mi akurat nie jest głupio jak maly wzorowo się nie zachowuje. Ma dopiero 1,5 roku, wiele rzeczy nie rozumie, poznaje świat i nie mówi. Człowiek jedynie domyśla się o co może mu chodzić, gdy jest marudny, ale sama nie wiem czasem, czy rzeczywiście go akurat coś nie boli. Wychowujemy go najlepiej jak potrafimy, na pewno popełniamy mnostwo błedow, no ale trudno. Najwiecej zawsze mają do powiedzenia Ci, którzy albo nie mają dzieci, albo mają dzieci juz dorosłe. 

2020-08-12 21:41

Mi nadal trochę głupio jak córeczka na oczach innych zrobi aferę jakoś tak mam. Czasem jest nerwowa jak nie po jej myśli 

2020-08-12 09:40

Ja tak miałam że na początku się przejmowałam wszystkim , że syn np zrobi histerię i każdy patrzy teraz mam to gdzieś tak samo opinie innych osób . Wiadomo że każdy rodzic się stresuje ja np pytam znajomych kiedy ich dzieci np zaczęły chodzić jak mój nie chodzil ale nie dlatego żeby go porównywać bo każde dziecko jest inne ale chyba dlatego że się martwiłam teraz już też tego nie robię .