result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rozwój i wychowanie (84 Wątki)

Stolik interaktywny

Data utworzenia : 2019-05-22 22:27 | Ostatni komentarz 2020-06-23 22:43

Mama_Gratki

3624 Odsłony
80 Komentarze

Od kilku tygodni używamy stolika interaktywnego i jestem pod wrażeniem jego fenomenu. Moja pierwsza myśl była taka, że to kolejny zbędny gadżet, który dubluje zabawki, które już mamy. Okazało się, że co prawda niektóre zabawki się powtórzyły, ale córeczka uwielbia się nim bawić bo teraz jest na etapie wstawania i jej ulubiona jest właśnie ta pozycja. Stolik uczy koordynacji, stabilnego stania, operowania rączkami ,schylania się z zajętymi rękoma, koncentracji i również przemieszczania się dookoła stolika. Używacie takiego stolika? Sprawdził się u Was? Jesteście zadowolone z takiej zabawki wspomagającej rozwój?

2019-05-23 13:04

My co prawda nie mieliśmy ale jak pojechałam z małą do szwagierki to spędzała przy takim stoliku całą wizytę u nich. Także jak najbardziej to fajny prezent np na pierwsze urodziny.

2019-05-23 09:54

My nie mielismy i dla drugiej corki tez nie zamierzam nabywac takiego wynalazku, wydaje mi sie ze za duzo tych interaktywnych zabawek, z jednej strony wiadomo, fajnie, dziecko sie cieszy, ale jednak \"tradycyjne\" zabawki chyba sa bardziej wartosciowe dla rozwoju. No i nic nie zastapi interakcji z rodzicami i innymi ludzmi. Moja starsza corka nie wykazywala zainteresowania takimi stolikami gdy bylysmy u znajomych w gosciach czy tez w jakichs salach zabaw, wiec tez nie mialam za bardzo co rozwazac, moze gdyby wykazywala wielka chec zabawy nimi to przemyslalabym to jeszcze.

2019-05-23 09:28

Też mamy taki stolik. Długo szukałam i przeglądałam zanim ostatecznie coś wybrałam, ale jestem bardzo zadowolona (dziecko też). Posiadamy go już kilka miesięcy i nadal maluszek chętnie bawi się nim. Poza tym nasz ma dodatkowo przełącznik w którym można zmieniać tryby piosenek i zabaw, dzięki czemu niby te same przyciski a mogą pełnić różne funkcje. Takich stoliczków jest obecnie mnóstwo. Warto wybrać taki który ma przyjemne melodyjki, odgłosy zwierząt, np uczy kształtów i kolorów.

2019-05-23 09:20

My akurat nie mamy takiego stoliczka ale mój Szymek był bardzo takim zainteresowany gdy byliśmy w gościach u mojej koleżanki.Jej syn taki ma i fajnie do tej pory się nim bawi. Dużo zależy od dziecka, każde inne, trudno wyczuć czy będzie zainteresowane.

2019-05-23 08:27

Świetne są takie stoliczki. Moja chrzesniaczka taki miała I super się Przy nim bawiła. Napewno swoim dziewczynom też taki kupię :)

2019-05-22 23:49

Też uważałam że będzie poświęcał więcej czasu jednak tak jak każda zabawka z czasem się nudzi

2019-05-22 23:44

Bardzo podobają mi się takie stoliczki, ale akurat nie posiadamy...Uważam, że ciekawa zabawka, która skupi uwagę dziecka na dłuższy czas.

2019-05-22 22:39

Mam taki stolik jestem średnio z niego zadowolona, mi się bardzo spodobał bo wybajerzony jednak dla mojego synka tylko na początku teraz tylko stoi.