Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie

Data utworzenia : 2019-07-04 14:56 | Ostatni komentarz 2022-10-13 07:22

Megg

4715 Odsłony
72 Komentarze

Dziewczyny, czeka nas kilka wizyt wyjazdowych do specjalisty, w związku z czym poszukuję lusterka, w którym będę mogła obserwować synka w trakcie jazdy samochodem. Będę czuła się spokojniejsza prowadząc samochód i wiedząc, że on spokojnie śpi. Czy korzystałyście z takiego ułatwienia? Możecie polecić konkretne lusterko? Zastanawiam się nad: https://allegro.pl/oferta/lusterko-lampka-do-obserwacji-baby-monsters-pilot-7634582658 lub https://allegro.pl/oferta/besafe-lusterko-do-obserwacji-dziecka-pilot-lampa-7991911385 Będę wdzięczna jeśli możecie napisać coś o tych modelach lub polecić inne, które u Was się sprawdziły.

2019-07-16 15:35

Megg w takim razie na twoim miejscu takie lusterko jest świetnym rozwiązaniem. Ja sama nie jeżdżę z Szymkiem jak coś zawsze staram się kogoś brać

2019-07-16 15:28

Justyna wiele zależy od indywidualnych potrzeb. Czekają mnie wyjazdy do poradni specjalistycznych i na rehabilitację, będę jeździła sama z dzieckiem, mąż nie da rady brać urlopu za każdym razem więc takie lusterko to dla mnie wybawienie. A duże dlatego, że łatwiej je ustawić na dziecko i więcej widać. To okrągłe kosztuje ponad 30zł, więc wolę dołożyć i mieć takie jak potrzebuję.

2019-07-16 12:45

Ja mam zwykłe lusterko w samochodzie. Kupiłam fotelik besafe ( chyba tak to się piszę ) i do niego lusterko było dołączone w zestawie takie okrągłe. Polecają też kwadratowe bo są większe ale mi te mniejsze w zupełności wystarcza. Wyjazdów jest sporo i często. Zależy co kto woli i na co zwraca uwagę.

2019-07-15 11:35

Oj ja tez raczej rzadko jezdze z dziewczynami sama a jak juz to tez 5 minut, ale nawet na tych 5 minut lusterko daje mi wiekszy spokoj ducha, po tym, jak mielismy sytuacje z problemami z oddychaniem u Florki.

2019-07-13 00:20

My również musimy zakupić lusterko. Ja jak na razie cały czas jeżdżę z tyłu, ale jak wrócę do pracy, to będą sytuacje, że mąż sam z synkiem bedzie jechał. Teraz czasami mu się zdarza, ale to 5 minutowe trasy.

2019-07-12 21:59

Lusterko już zamontowane, ale nie testowaliśmy jeszcze. Lustro jest ciut wygięte, mam nadzieje że będzie to działało na plus i dziecko będzie dobrze widać. Lampki nie świecą moim zdaniem zbyt mocno, także chyba nie będzie niebezpieczeństwa że światło obudzi dziecko.

2019-07-12 10:16

Slusznie :) Czekam na opinie ;)

2019-07-10 19:55

Michuni mysle że lampki nie będą często używane, bo gdzie ja sama o zmroku będę z dzieckiem jeździła ;) Ale niech sobie są, miejsca nie wyleżą a nigdy nie wiadomo co i kiedy się przyda. Jak trochę potestuję lusterko to napiszę moje wrażenia.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna