Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Czym myjecie podłogi (panele)

Data utworzenia : 2019-09-12 10:48 | Ostatni komentarz 2023-10-23 18:03

Megg

5999 Odsłony
126 Komentarze

Już niedługo przeprowadzimy się do remontowanego obecnie mieszkania. Płytki mam w kuchni, łazience i przedpokoju. Reszta to panel. Do mycia będzie sporo, bo około 90m2. Mycie podłóg na kolanach odpada, więc co polecacie? mop? (mam białe listwy przyścienne, więc też trzeba utrzymać je w czystości, czy mop nie będzie ich brudził?) Z kocią sierściuchą poradzi sobie odkurzacz, ale przy małym dziecku podłogi będą pewnie wymagały częstego mycia.

2020-05-25 08:51

Ja mam starwax z rossmanna. Jestem zachwycona nim. Probowalam naprawde wielu srodkow , jednak ten wygral ;)

2020-05-24 14:46

Tak samej fugi ona normalnie jest bezowa a u mnie na tą chwilę w miejscach czarna i nic co próbowałam nie daje rady. 

2020-05-24 10:49

PattMaz w sensie , że nie możesz doczyscic ?

2020-05-23 13:24

Mam problem z fuga na balkonie macie jakieś sprawdzone sposoby? 

2020-05-23 08:26

Aga właśnie się zastanawialiśmy nad tym czy taki mop nie będzie po prostu rozmazywal. Wiadomo, ze podłogą trzeba myć o tak osobno , ale głównie chodzi np przed gośćmi. Mówisz że wtedy daje radę? ;)

 

Patka ja mam noga wyciskamy i jak się to dobrze wywiruje to wcale nie jest aż tak mokro. Używam go 2lata i nie zamienię go na żaden inny ;)

2020-05-22 16:34

Aga ten robot to super sprawa może i ja pomyślę o takim zaoszczędziłoby to trochę czasu. 

Ja też mam mopa z viledy i bardzo sobie chwale siostra ma taki sam płaski tyle że odwirowywuje go noga i mówi że do paneli raczej kiepski bo zostawia dosyć sporo wody. 

Co do płynów to standardowo Ajax uniwersalny tylko że jak myje płytki to dolewam trochę płynu do szyb wtedy fajnie się błyszczą a panele raz na jakiś czas przelecę pasta 

2020-05-17 18:48

Meeg, ja mam akurat kafelki w całym domu, ale w mieszkaniu, gdzie były panele używałam tych samych płynów. Zazwyczaj jest to Ajax - płyn uniwersalny, żaden dedykowany do paneli. Nie sądzę, że używanie specjalnego płynu ma jakiś wpływ na ich trwałość - po prostu trzeba wybrać dobry panel o wysokiej klasie i będzie wyglądał dobrze bardzo długo. 

 

Codziennie przez wszystkie pomieszczenia przejeżdża mój robot sprzątający Mamibot - wybrany po długiej analizie dostępnych robotów na rynku. Brałam pod uwagę wiele parametrów i uważam, że zakup był bardzo trafiony. Najpierw odkurza, a potem mopuje. Nie ukrywam jednak, że o ile odkurzanie jest bardzo dokładne, to mopowanie polega jedynie na "odświeżeniu" podłogi. Nie ma szans na umycie zaschniętych plam. Nie ma co się dziwić. Ścierka mopująca nie jest płukana co chwila, jak w tradycyjnym mopie. Jednak przed wizytą gości wystarczająca opcja. 

Mamy psa i zostawia on mnóstwo sierści, mimo, że wycieramy łapki po spacerze, to zawsze coś nanosi - takie uroki... :) Co dwa dni jadę całą podłogę "normalnym mopem" z viledy. Takim najprostszym. Przerabiałam już mop parowy vileda, obrotowy viledy, ale ten klasyk jest najlepszy. 

2020-05-17 08:32 | Post edytowany:2020-05-17 08:33

No ja też mam bzika na punkcie czystej podłogi, ale na kurz na szafkach takze :D  To w takim razie musze pomyslec nad takim robotem 2w1, to chyba dla mnie bedzie wybawienie :) ja mam wlasnie panele z V fuga, ale skoro nic sie z panelami nie dzieje , to super .

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna