Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Suszarka bębnowa - która?

Data utworzenia : 2019-09-17 05:48 | Ostatni komentarz 2022-10-13 07:26

Megg

3870 Odsłony
25 Komentarze

Dziewczyny powoli zaczynamy się urządzać. Stoję przed wyborem suszarki bębnowej. Czym kierować się przy wyborze? Czy są jakieś niezbędne funkcje które powinna posiadać? Na co zwrócić uwagę? Broniłam się przed jej zakupem bo to podobno pożeracz prądu, ale jeśli kupimy w dobrej klasie energetycznej to nie ma się czego obawiać? Jeśli używacie to czy wysuszone w niej pranie łatwo się prasuje?

2019-09-19 22:04

Oh no właśnie Michuni, na ten drobny szczegół mąż zwracał uwagę - nie mamy odpływu i musiałam wybrać taką suszarkę w której woda zbiera się w pojemniku (dużo jej tam po suszeniu?) Zastanawiam się czy się do suszarki przekonam, to będzie nasza pierwsza, ale jako że mam swój ogród to pranie przez praktycznie 5 miesięcy w roku suszę na podwórku, i kocham jego zapach. Nie wiem jak to będzie przy suszeniu w bębnie ;)

2019-09-19 13:00

cholercia akurat o takiej jeszcze nie slyszalam :P A swoja droga dopiero sobie uswiadomilam jak ten czas niesamowicie szybko leci, nasza suszarka ma juz rok, Flora ma 7 mies; a ledwo co robilam miejsce w lazience na suszarke i chodzilam z brzuchem :P moja przyjaciolka tez ma suszarke, tez bosch, i tez cos okolo roku - ale jakis nieco inny model. ona ma tez ja podlaczona do odplywu, a ja wylewam zawsze z szuflady ;)

2019-09-19 12:24

Ja mam mało miejsca to wyjścia nie było i musiała być 2w1. Ja mam wszystko na prąd, gazu nie ma, to ciężko mi oszacować czy moje rachunki to wynik suszarki. Plus nigdy oddzielnie nie miałam, aby zauważyć różnicę. Czym się kierować, więc nie pomogę.

2019-09-19 05:29

Michu niespełna roczna suszarka tj prawie nówka ;) Wstępnie się rozejrzałam, wiem że na pewno będzie to Bosch, tym bardziej że trafiłam na promocje, że zwracają od 150 do 500zl za zakup. Jestem wiec w trakcie szukania tego właściwego modelu. Najbardziej usatysfakcjonowana byłabym taką, która prasuje koszule :D

2019-09-18 12:04

Ja susze wszystko na programie eco, trwa to ok. 2.30h wedle programu ale jak cos jest szybciej suche (mniejszy ladunek, wrzucenie na \"dosuszenie\" czy taki rodzaj materialu ktory szybko schnie), to ten czas sie skraca. 2w1 jest dobre tylko jak miejsca malo ;) inaczej niepraktyczne i duzo wiecej pradu zuzywa (i wody chyba tez, o ile dobrze pamietam to, co czytalam) Suszarke mamy niecaly rok. Wiec chyba nie nowiutka ;) ale tez nie stara. My zwracalismy bardzo uwage na klase energetyczna. Ladownosc tez jest dosc wazna zwlaszcza jak sie ma pralkecz duza ladownoscia :D

2019-09-17 17:36

Rena pralkę mamy nową prawie wiec zakup takiej 2w1 odpada. Darulka też skłaniam się i będę szukała Boscha w takim razie. Michu o model nie pytam, bo pewnie jest ich mnóstwo a to się ciagle zmienia i coś ulepszają, nie wiadomo czy jest jeszcze dostępna w sprzedaży? Chyba że macie nowiutką to chętnie zerknę, może i mi podpasuje? Na co zwrócić uwagę? Klasa energetyczna to na pierwszym miejscu (choć niektórzy mowią że to pic na wodę), ładowność? Co jeszcze? Ilość miejsca w pomieszczeniu nas nie ogranicza, a prania będzie dużo bo taką mam manię. Jak długo suszy się np. pościel? ręczniki?

2019-09-17 16:08

Ja mam 2w1 pralkosuszarke Siemens, ale przyznam się, że nie uzywam. Chyba bardziej przyzwyczajona jestem do tradycyjnego rozwieszania prania. Zimą pewnie pokorzystam jak nie będę mogla suszyć na balkonie. Ja nie prasuje wszystkich ubrań zaraz po praniu, tylko przed założeniem i to nie wszystko, dlatego boję się bardziej niszczenia w suszarce niż podczas prasowania.

2019-09-17 12:44

My mamy suszarke bebnowa BOSCH, nie znam dokladnie modelu ale jak Ci zalezy to moge sprawdzic. Ja nie prasuje po wyciagnieciu z suszarki. Jesli wyciagne swiezo wysuszone to wystarczy wytrzepac, poskladac i jest ok. Co do niszczenia ubran to jednak uwazam ze ubrania troszke sie niszcza, nie wiem jednak na ile niszczy ubrania zelazko bo jestem wrogiem prasowania ;) Jesli o wilgoc chodzi to w trakcie suszenia w lazience jest nieco wilgotno i jakby cieplej, ale wystarczy otworzyc okno i to przechodzi. Ogromna zaleta dla mnie to fakt ze przy naszej twardej wodzie reczniki po suszeniu w suszarce sa mieciutkie, a nie twarde jak deska, jak to bylo wczesniej. Ogolnie ubrania sa bardziej miekkie. Suszarka ma wiele zalet, bardzo ulatwila mi zycie z dwojka dzieci. Nie da sie jednak ukryc ze zwiekszyly nam sie nieco rachunki za prad. Jak masz jakies konkretne pytania to pytaj.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna