Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Perfekcyjne Panie domu?

Data utworzenia : 2017-08-24 10:10 | Ostatni komentarz 2023-10-09 12:10

Konto usunięte

6259 Odsłony
280 Komentarze

Drogie Mamy, przeczytałam wczoraj komentarz pod jednym z wątków i tak zapadł mi on w pamięci, że postanowiłam zapytać Was jakie jest Wasze podejście do obowiązków domowych przy jednoczesnej opiece nad dziećmi? Czy macie tak, że jesteście przekonane, że dbanie o dom i maluszka lub maluchy, to Wasze obowiązki, które staracie się wypełniać jak najlepiej każdego dnia? Czy może macie bardziej zdystansowane podejście i jak dziś nie posprzątacie, nie poprasujecie, albo mąż nie dostanie ciepłego dwudaniowego obiadu, to świat się nie zawali? Oczywiście wiadomo, że bobasek najważniejszy i on przede wszystkim musi być zadowolony, ale czy wypełnienie tych wszystkich innych codziennych obowiązków stawiacie sobie ambitnie za punkt honoru, a jeśli tak, to gdzie w tym wszystkim znajdujecie czas dla siebie?

2019-03-26 21:16

Witaj :) Wiesz ja uwazam tak : jesli ciebie uszczesliwia pomyte podłogi,ciuchy wyprasowane w kostke to tak rob ale jesli dla ciebie wazniejsze jest aby ten czas przy zelazku poswiecic dziecku to poswiecaj sie bez zadnych skrupułów:) U nas troche to inaczej wyglada bo maz pracuje w delegacji a ja z corka 2-letnia sama jestem wiec jakby wszystkie obowiazki na mnie spadaja ,ale ja zawsze dbam o to zeby dziecko nie plakało z powodu braku zainteresowania mojego a to co nie zrobie z nia( prasowanie,mycie podłóg,wieszanie zasłon ) robie to gdy ona spi :) wiesz ja nigdy nie byłam perfekcyjna i mnie to w zaden sposob nie uszczesliwiało:) oczywiscie trzeba jakos posprzatac,zrobic oiad takie podstawowe sprawy,ale nie do perfecyjnej pani domu mi bardzo daleko:)

2019-03-25 22:32

My mamy rombe ;) wychodze z dziećmi a ona sprząta :) przy dzieciach jest bardzo pomocna

2019-03-25 21:29

Aisa, dobry odkurzacz jest z filtrem na widę, kurz i roztocza się nie unoszą w powietrzu, a topią się w wodzie. Dobrze tez radzi sobie w walce z roztoczami

2019-03-25 20:06

Pati o tak będzie tak posprzatasz załóżmy o 12 masz porządek A o 12.05 wygląda wszystko jakbyś nie sprzątala bo dziecko zabawki szybko rozwali po całym pokoju ba nawet i dalej a i jedzenie na podłodze się pojawi po pierwszym posilku po sprzątaniu. My kupiliśmy odkurzacz mega pomoc lepsze niż miotła i zmiotka poprzedni się spalił więc jakis czas miotłą była w ruchu.

2019-03-25 13:52

Jak jeszcze dziecka nie miałam to wszystko było idealne i później jak pojawił się synek bardzo ciężko było mi pogodzić zajmowanie się dzieckiem i sprzątaniem tak jak wcześniej. Teraz dałam sobie na luz bo dziecko jest dla mnie ważniejsze niż jakieś sprzątanie . Dziecko wyrośnie i będę miała do siebie pretensje że nie poświęciłam tyle czasu ile trzeba . Teraz sprzątam jak śpi jest schludnie ale nie to co wcześniej . I nie przejmuje się tym jak na początku a jak jeszcze zacznie chodzić jeść to dopiero będzie trudno utrzymać czystość :)

2019-03-08 17:25

Nikt z nas nie jest idealby i nie ma idealnego pożądku w domu. Praca dzieci dom to sporo obowiązków. Ja robię pożądku systematycznie. Obiad mam nacdwa dni i zawsze obiad musi być dwu daniowy. Jeden posiłek to jakby obiadu nie było. Ważne by podzielić umiejętnie czas i znaleźć czas na to co jest naprawdę ważny. Więc czas spędzony z rodziną. Teraz każdy gna za kasą bo każdy chcę się czegoś dorobić w życiu i by dzieci miały lepiej niż my w ich wieku. Przez to czesc ludzi zapomina o czasie spedzanym z rodziną ewentualnie godzina raz kiedyś. Przez to i relację się zmieniają.

2019-01-12 23:54

Ja też wole spędzić sobote na byciu razem-wyjazdy, zabawy, spacery. Taki rodzinny, wspólny dzień. A co do obiadów to też są u mnie ptzerabiane ;) standardowo rosół a na drugi dzien inna zupka :) kalafiorowa, warzywna, pomidorowa. W zależności od tego na co ma się ochotę. Jednego dnia są kotlety mielone. A na drugi robie do nich sos pieczarkowy. Zmiana na inna surowke i juz obiadek jest inny

2019-01-09 22:57

Ja staram się sprzątać na bieżąco, każdego dnia, sobota to czas rodzinny, czasem jakiś wyjazd i nie ma wtedy czasu na sprzątanie. Obiad najczęściej gotuję na dwa dni, by zaoszczędzić trochę czasu. Na drugi dzień najczęściej jest inny dodatek. Najciężej jest przy prasowaniu ubranek synka, muszę to robić jak on śpi, bo nie mogę go wziąć na ręce przy gorącym żelazku.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna