Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (134 Wątki)

Chrzciny - kiedy, jak i gdzie?

Data utworzenia : 2017-11-19 17:08 | Ostatni komentarz 2023-10-23 17:56

Mama_Ola

10542 Odsłony
579 Komentarze

Dziewczyny, nasz maluszek rośnie, a ja powoli zaczynam myśleć o chrzcinach. Alek ma dwa i pół miesiąca obecnie. Pogoda jednak nas nie rozpieszcza i mąż namawia mnie, abyśmy poczekali do wiosny, a wówczas będziemy mogli zorganizować chrzciny w naszej ulubionej agroturystyce. Obawiam się tylko czy nie lepiej jest ochrzcić mniejsze dziecko, bo jednak sprawia ono wówczas mniej problemów w kościele... Pierwszego synka ochrzciliśmy dopiero, gdy miał rok i 7 miesięcy, bo zaplanowaliśmy chrzciny połączone z naszym ślubem. Strasznie pałakał podczas ceremonii. Nie chciał stać przy ołtarzu, lecz biegać gdzie dusza zapragnie, o polaniu olejkiem już nie wspomnę... Na szczęście obu sakramentów udzielał nam wujek męża, który miał sporo cierpliwości i obrócił całą sytaucję w żart. Kiedy Wy się zdecydowałyście urządzić chrzciny? Czy zapraszałyście tylko najbliższą rodzinę? My planujemy zaprosić jedynie rodziców i rodzeństwo - dziadkowie moi i męża już nie żyją. Czy organizowałyście poczęstunek w domu, czy tak jak my stawiacie na fajne miejsce z dobrą kuchnią?

2023-09-27 19:33

oj tak jak się zamawia catering albo robi w restauracji to jest jednak wygoda 

2023-09-27 12:24

No taki maluszek, ale nie żałuję :) 

 

Pewnie, że tak. Wszystko zależy od wielu czynników, ja bardzo lubię sama wszystko przygotować, ale niestety byłam jeszcze mocno wykończona, gdybyśmy teraz robili to pewnie sama bym przygotowała większość, a np tort i placki zamówiła:) Dlatego cieszę się, że udało mi się catering z obsługą. Roczek planuje robić w domu, w maju może uda nam się trafić na pogodę to zawsze można wykorzystać jeszcze taras :) ale gości będzie porównywalnie co teraz, nie mam zamiaru zapraszać wszystkich których bym chciała, bo wyszłoby małe wesele...

2023-09-25 20:36

Chrzest i pierwsze urodzinki w restauracji robiliśmy , ze względu na wygode nie miałam czasu na przygotowanie bo mąż z zagranicy wracał dzień przed 

2023-09-19 12:24

Chrzest mieliśmy w restauracji 

teraz roczek w domu organizujemy i będziemy zamawiać jedzenie :) 

za tydzień zaczynam wszystko powoli szykować :D

2023-09-18 20:38

Zamówienie cateringu na każdą okazję to jednak jest wygoda ;)

2023-09-18 17:07

U nas chrzciny w wieku 8 miesięcy. Wprawiane w restauracji więc na mojej głowie było tylko zamówienie tortu, zrobienie planu usadzenia gości przy stole i zakup wizytówek i podziękowań dla gości. Roczek wyprawialiśmy w domu więc miałam nieporównywalnie więcej na głowie. Ale jestem zadowolona z jednego i z drugiego wyboru :)

2023-09-18 16:11

1,5 mieisaca to malusi dzidziulek;)

 u nas mała miala 9 miesiecy starsza niecałe pół roku ale starsza rodzona zimą a młodsza w pażdzierniku do tego czasy covida wiec woleliśmy uważać i ochrzcić jak bedzie cieplej potem doszły infekcje i tak wyszło że 9 miesiecy była chrzczona;)

catering to mega ułatwienie chociaz ja szykowałam wszystko sama;) ale też była to impreza mocno skromna bo tylko dla chrzesnych i dziadków;) 

przy starszej córce mielismy wynajętą sale ale to już był komfort i taki luz że sie o niczym nie myślało;) minus ze na sali wpadli na pomysł połączyć nasze chrzciny z komunią;/ szkoda ze na ostatnią chwile si eo tym dowiedzieliśmy;/ 

2023-09-18 10:20

U nas chrzciny ostatecznie w domu, byli: rodzice moi i męża, chrzesni z rodzinami, moi dziadkowie, łącznie 15 osób dorosłych. Postanowiłam zamówić catering z obsługą, byli od obiadu do pierwszego ciepłego dania. Zapłaciłam 20zł mniej od osoby niż gdybym robiła w lokalu. Niczego nam nie brakło. W cenie byla rowniez dekoracja stolu oraz na biezaco myli wszystko i sprzatali. Jedynie po cieplym daniu musialam sama umyc i na koniec posprzatac. Zastawa, sztucce itd wszystko od nich. Nic u nas nie gotowali, wszystko przyjechalo cieple i bardzo smaczne. Restauracja oddalona około 10km od naszego domu. Małą chrzciliśmy gdy miała 1,5 miesiąca i wydaje mi sie, ze to byl idealny czas :) a pogoda była różna - od deszczu przez burze po słońce  :)) 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna