Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Rozbita - problem z teściami

Data utworzenia : 2019-01-14 15:26 | Ostatni komentarz 2023-10-23 18:01

Sesilka123

2303 Odsłony
49 Komentarze

Witam.Jestem matką 2 dzieci syn ma 5 lat A córeczka miała roczek..nie jestem tolerowana przez teściów i nie utrzymujemy kontaktu. Córka miała roczek A oni nawet nie zadzwonili do niej z życzeniami jest mi przykro że nawet moje dzieci są traktowane jak podgatunek. Mój mąż utrzymuje kontakt z rodzin ale uważa że wszystko jest ok nawet nie stanie w obronie dzieci..nie chce by moje dzieci czuły się gorsze od reszty wnuków co robić?

2021-02-10 10:11

to są bardzo trudne sytuacje, bo jednak męża z rodzicami łączą więzy krwi, małżonków nie, niby wiadomo że zona i dzieci na pierwszym miejscu powinny być, ale rodzice zawsze będą rodzicami, jakimi by nie byli... i problemy tego typu występują bardzo często, nie jedno małżeństwo się przez to rozpadło, więc tu trzeba delikatnie i z rozwagą bo tu trzeba brać pod uwagę że mąż moze być rozdarty i dlatego udaje że bagatelizuje problem, a w rzeczywystości zależy mu na jednej i drugiej stronie ale nie potrafi z tego wybrnać bo nie chce stawiać sprawy na ostrzu noża

2021-02-09 08:36

Przykra sytuacja ale niestety tak się zdaza . Warto szczerze porozmawiać z mężem a nie dusić to w sobie niech on zainterweniuje w tej sprawie z rodzicami.... rozmowa jest najważniejsza w takich sytuacjach i pamiętaj ze to wy jesteście rodzina a nie wasi rodzice

2021-02-01 10:50

Myślę że lepiej nie mieć takich dziadków , oni kiedyś zrozumieją i będę tego żałować . Smutne to jest na pewno :( porozmawiaj jeszcze z mężem może on nie widzi tego . Mój syn też nie ma dziadków takich z prawdziwego zdarzenia i czasami mi smutno więc wiem co czujesz . 

2021-01-30 11:05

To faktycznie nie jest fajna sprawa. Niestety, tacy sa ludzie. Tez bylam w takiej sytuacji. Najważniejsze to trzymać razem z partnerem jedna strone. On musi Cię zrozumieć i uszanować,ze ciebie to boli, przeszkadza.

2021-01-27 19:53

Sesilka rozmowa z mężem jest najważniejsza. Żeby albo stanął po waszej stronie albo spróbował zmienić ta sytuację 

2021-01-26 23:07

Ja nie rozumiem czym ty się przejmujesz nie każdy lubi dzieci i to nie koniec świata skoro wnuki ich nie interesują to ich problem 

2019-05-10 19:41

Ja myślę że to oni mają problem a ty nie powinnaś się tym przejmowac. Może sama zacznij się zachowywać jakby nie istnieli może to jakoś pomoże i czegoś nauczyć nie zabiegaj o ich akceptacje

2019-04-11 21:38

Porozmawiaj szczerze z partnerem. Albo... Z teściami. Jeżeli mąż bagatelizuje, a Ciebie to boli to najłatwiej u źródła zaczerpnąć informacji. To tez ludzie, na dodatek dorośli i mają języki. Ja mam przyszłą teściową. Nie raz coś mi sie nie podobało, tak samo jak jej. Ale zawsze dawałam jej do zrozumienia o co chodzi. Bo stracą na tym dzieci. Ona tak samo mówiła nie raz czy cos jej sie nie podoba albo ze woli sie nie odzywac. Dlugi czas faworyzowala dziecko z pierwszego zwiazku mojego narzeczonego. Raz jej powiedziałam ze czuje sie z tym nie fer. Bo każde dziecko jest tak samo ważne. I o dziwo tylko raz wystarczyło. Ale jeśli teściowa jest trudna ze tak powiem to moze lepiej dla ciebie i dzieci. Bo nie wszystko jest warte zachodu. Ściskam mocno

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna