Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Himeroidy po porodzie

Data utworzenia : 2019-01-18 13:27 | Ostatni komentarz 2019-01-26 23:41

evli2

1566 Odsłony
28 Komentarze

Jestem już 14 miesięcy po porodzie siłami natury- nie był on bardzo trudny, indukowany i dziecko dość szybko pojawiło się na świecie. Jednak dziś poczułam mega problem przy wypróżnianiu- czułam się jakbym rodziła, trwało to z 20 minut zanim się załatwiłam,a ból okropny....Staram się jeść sporo błonnika, unikam słodyczy, ruszam się sporo, a jednak. Czy są jeszcze jakieś sprawdzone sposoby mam, które mają z tym problem. Pozostają jeszcze czopki ewentualnie, coś sprawdzonego???

2019-01-26 23:41

Ja chodzę regularnie już do ginekologa ale Wczensiej się mega bałam dopiero przez ciążę że tak powiem przyzwyczaiłam się że ginekolog to nie jest zło i chodzę ale Wczensiej nie chciałam przez źle przeżycia byłam badana jako nastolatka przez babę ginekologa która coz nie była zbyt delikatna była strasznie wredna A jak powiedziało się że boli to powiedziała że ma boleć i było gorzej jeszcze w sensie że gorzej bolało jak badała specjalnie tak robiła i mówiła że tu nie przychodzi się dla przyjemności itd od wtedy bałam się ginekologa dopiero jak się okazało że okresu nie dostałam to poszłam i okazało się że w ciąży jestem od tamtej pory chodzę regularnie.

2019-01-26 20:29

Aiisa idealnie i prawdziwie to opisałaś. Wydaje mi sie, ze 99% kobiet tak ma i dlatego nie idą do lekarza. A wiadomo im szybciej tym lepiej. Ja tez dlugo zwlekalam zeby sie zgłosić. W sumie poszlam dopiero jak zaczelam krwią sikac. No i myslalam, ze to moze ze soba powiazane jest. Okazalo sie, ze zapalenie pecherza mialam. Plus z tego, ze sie przebadalam

2019-01-26 20:05

Michuni ja miałabym podobnie i miałam podobnie dlatego do ginekologa wolę sama chodzić jedynie na usg mąż wejść zobaczyć ale nie chciałam nigdy by był przy badaniu na fotelu:) A co do badania odbytu to ja mam bardziej myśl że tam kupa przecież itd I wstyd bo przecież może być tak że cos że tak ujme się znajdzie na rekawiczce zresztą ogólnie takie badanie nie należy do przyjemnych pod względem tego że kobieta ma stres i wgl.

2019-01-26 15:15

No nie wiem czy w ogole jest ktos kto sie nie wstydzi... niby czesc ciala jak kazda inna, wazna i lekarz tez przeciez od tego jest... a jednak no jakos to taki obszar, ze jakis tam wstyd sie pojawia. Ja w ogole dziwnie czuje sie na fotelu ginekologicznym gdy w gabinecie jest moj maz, nie wiem czemu bo ginekolog wiadomo, ze tam dla zabawy nie zaglada, maz tym bardziej zna te zakamarki... ale jak oni obaj sa obecni to jakies dziwne uczucie mnie ogarnia :P Ze niby maz zazdrosny, czy cos w ten desen :P

2019-01-25 23:24

Michu haha dobre ja powiem ci trochę się wstydzilam.

2019-01-25 07:19

Dzieki za podpowiedz, Aiisa, to ja tez najpierw sprobuje u gina - jeden facet mniej do ogladania tylka ;) A nuz sie uda :D

2019-01-23 23:11

Michuni na pewno może zbadać bo też pytałam o to bo po porodzie bolalo przy dwojeczce ale okazało się że to inna bajka po prostu miałam tkankę wrażliwą bo pękłam na poldupek i stąd ale badal mnie pod kątem tego oni też się na tym znają:) czy skierowanie może wystawić nie wiem ale na pewno może notatkę do rodzinnego wystawić i na tej podstawie rodzinny nie będzie badać tylko wystawi :) no niestety są gorliwi i jest ich coraz więcej bo też nie mogą sobie szastac skierowaniami bez pokrycia i niektórzy mogą robić problemy i każą się położyć na boku na kozetce i sprawdza czy są podstawy ja osobiście nie chciałabym przeżyć takiego badania zdecydowanie wolałabym by zrobił to ginekolog bo coz delikatniej b3dzie i ma odpowiednie żele fotel itd

2019-01-23 20:07

No wlasnie tak jak pisze Aiisa, do prokto trzeba miec skierowanie... a bywaja tacy gorliwi rodzinni ktorzy skierowania \"na slowo honoru\" nie wypisza i trzeba przed nim tylek wypiac :P Nie wiem wlasnie czy ginekolog mnie moze skierowac do proktologa, moze na wizycie po porodzie zagadam go o to :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna