Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (138 Wątki)

Suchość pochwy

Data utworzenia : 2019-04-03 22:41 | Ostatni komentarz 2023-11-19 08:09

Karoos

3643 Odsłony
62 Komentarze

Hej. Jestem pół roku po porodzie. Podczas stosunku odczuwam dyskomfort, moja pochwa jest sucha. Czy mialyscie podobnie?

2019-05-25 13:12

Mama_Gratki co do właściwości wiesiołka, sama przez dłuższy czas brałam, bo wyczytałam że wlasnie pomaga w zajęciu w ciążę i zwiększa wydzielanie śluzu. Mi pomógł, bo także borykałam się z problemem suchości. Moja mama przyjmowała wiesiołka na ogólną poprawę samopoczucia.

2019-05-25 02:27

Myślę że z czasem wszystko się unormuje

2019-05-24 20:52

Ja również po porodzie odczuwałam suchość pochwy i mój ginekolog przepisał mi globulki dopochwowe Feminella Hyalosoft. Miałam zalecenie stosować je raz na tydzień. Już po użyciu kilku globulek zauważyłam znaczną poprawę. Co mycia żelem do higieny intymnej, mój ginekolog stanowczo mi je odradził, ponieważ zamiast nawilżać te okolice, nieraz wysuszają one je jeszcze bardziej i są na prawdę zbędne. Wystarczy niewielka ilość zwykłego żelu, którym myjesz ciało i to w zupełności wystarczy. Ewentualnie można też użyć szare mydło. Ja przez pierwsze dni po porodzie właśnie nim się podmywałam.

2019-04-11 07:16

Mama gratki doborze wiedziec jakie ma zastosowania wiesiolek, a co do suchośći pochwy tez mam ten problem i bez żelu ciezko..i tez karnie piersią i właśnie kolezanka byka z tym u gin i mowil ze to normalne podczas kp ale tez miala mala infekcje i jej przepisał jakies tabletki ale nie pamiętam nazwy ale jakies niestety na receptę bo ja tez chcialam je kupić ale niestety tez musze sie wybrać do ginekologia..bo mam suchość i czesto mnie swedzi i mam biale uplawy a wiem ze to infekcja niestety.

2019-04-10 09:01

Karoos, oprócz tego polecam Ci olejek z wiesiołka - po kilkunastu dniach lub czasem kilku tygodniach (zależy od organizmu) powinnaś poczuć ulgę. Wiesiołek ma wiele różnych zastosowań, na przykład pobudza wydzielanie śluzu dlatego tez uważa się, że wiesiołek pomaga zajść w ciążę. Ma tez zastosowania w kosmetyce, na przykład sprawia ze włosy stają się gęstsze. Oprócz tego, wiesiołek łagodzi bóle brzucha w czasie okresu, używany jest w kosmetyce więc warto go przetestować.

2019-04-09 21:11

Wybrałam się do ginekologa i powiedział, że dobrze zrobiłam. To krepujące, ale mam infekcje bakteryjną. Czyli jednak warto było się skonsultować. Teraz z pewnością będzie lepiej. Dziękuję za porady

2019-04-06 00:16

Tak jak napisała MichuNi jeśli karmisz piersią suchość pochwy to nie powód do niepokoju. W czasie KP w Twoim organizmie nadal szaleją hormony a organizm potrzebuje czasu żeby wrócić do stanu sprzed ciąży. Jasne, że możesz to powiedzieć swojemu ginekologowi. Ale też uważam że w zupełności wystarczy stosowanie lubrykantów.

2019-04-05 22:07

Jeżeli bardzo martwisz się tym to możesz wspomnieć o tym swojemu ginekologowi. Myślę podobnie jak dziewczyny, suchość pochwy jest fizjologiczna. Trzeba na to trochę czasu by wszystko wróciło do normy. Jeśli nie ma innych objawów to raczej wszystko jest dobrze. Możesz spróbować dobrego lubrykantu.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna