result.title | striphtml

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Oferty pracy

Nasza firma jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od prawie 30 lat nasze produkty trafiają w ręce klientów z ponad 50 krajów, zaspokajając potrzeby najmłodszych i ich rodziców.  Firma Canpol Sp. z o. o. jest właścicielem dwóch marek z branży dziecięcej - Canpol babies i LOVI, które tworzymy z pasją i oddaniem.

Wiemy, że największą wartością firmy są nasi pracownicy, a dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu odnosimy sukcesy. Stawiamy na ich rozwój, stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy.
Chcesz do nas dołączyć? Poniżej znajdziesz aktualne oferty pracy:

Asystent ds. eksportu Zwiń Rozwiń

Miejsce Pracy: Żabia Wola, Słubica B przy trasie S8

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa zamówień klientów zagranicznych
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Prowadzenie korespondencji handlowej
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in.: Działem Logistyki, Zakupów, Magazynu oraz Działem Produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy biurowej
  • Znajomość zasad współpracy z krajami spoza Unii Europejskiej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę dla firmy o silnej pozycji rynkowej o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmowych
  • Przyjazne środowisko pracy – praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Pakiet sportowy i medyczny współfinasowany przez pracodawcę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.