Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (473 Wątki)

Konflikt u ginekologa

Data utworzenia : 2018-06-25 11:58 | Ostatni komentarz 2018-12-15 23:56

Mikasu

1782 Odsłony
41 Komentarze

Pracuję ciężko. W pracy dźwigamy od 10 do 30 kg. W pracy czasem temperatura 40 stopni. Jestem w 4 miesiącu ciąży. Praca pomagając mi widząc że jestem słaba wysyła na chorobowe - i tu zaczyna się walka. Idąc do ginekologa, tłumacząc sytuację pani z rejestracji rzucając mi przed twarz notesik do L4 krzyczy \" skoro kierownik taki kur## mądry to proszę! Proszę mu to dać i niech sam wypisuje!! Do czego to doszło?! Ja za moich czasów trzymałam 10 dzieci, chodziłam na nocki i dźwigałam do 50 kg, a tu mam wypisywać chorobowe?! Śmieszne! Pani powinna podac te pracę do pip! Za to że nie pozwalają pani pracować i dźwigać i za to że pani wcześniej poroniła ( poroniłam w grudniu, pracę rozpoczęłam w styczniu. Praca nic nie ma do poronienia). Ja pani dam tylko na parę dni i ma pani wracać pracować! Jak nie ma pani krwawienia i bólu to spokojnie może dźwigać nawet 30-40 kg.) Problem z uzyskaniem skierowania na wszystkie badania i pretensje że nie dźwigam i nie pracuję ciężko. Czy to normalne? Za 5 dni wracam do pracy, i zastanawiam się jakim prawem pani mogła na mnie krzyczeć i tak potraktować a lekarka jej przytakiwała dodając swoje że mogę spokojnie ciężko pracować do końca ciąży.

2018-06-25 13:34

A ten ginekolog na NFZ rozumiem???miałam podobną sytuację na NFZ byłam u 3 lekarzy i każdy miał w nosie mnie. Najlepszy był pan doktorek, który zaczął krzyczeć na mnie, że co ja sobie wyobrażam, że będę całą ciążę leżała i nic nie robiła!!!A jakbym miała 3 dzieci to co wtedy?? Dodam, że miałam akurat nockę w pracy-rozładowywanie towaru i miał to gdzieś....musiałam wziąć UŻ-bo w pracy na rękę nikt mi nie poszedł i iść prywatnie do lekarza i dzięki temu trafiłam na kobietę anioł lekarkę i prowadziła mi ciążę... Także ja NFZ wspominam bardzo źle,a poszłam na taką kartę Luxmed, za którą w pracy zapłaciłam.... Wiem co czujesz....

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna