Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (473 Wątki)

mamy 2019

Data utworzenia : 2018-07-24 16:25 | Ostatni komentarz 2018-08-09 12:18

pati1990

1286 Odsłony
28 Komentarze

Są tutaj mamusie , które powitają swoje pociechy w 2019 roku :) A może macie obawy ,że się urodzi jeszcze w grudniu ?

2018-08-09 12:18

Silver właśnie teraz myślę o tym żeby dziecko było zdrowe , aby wszystko się jakoś ułożyło , a później będę się martwić na pewno moje życie się zmieni o 360 stopni już się zmienia :)

2018-08-08 22:26

Ewcia, ale Ty na prawdę nie masz czego żałować, już niedługo będziesz miała swoje drugie szczęście i co najważniejsze zdrowe. Miałaś cel urodzić przed 30 dwójkę dzieci i udało Ci się przy twoich problemach zdrowotnych. Nie miej pretensji do siebie, że tylko mąż was utrzymuje. U mnie jest to samo, ale to dzieci dadzą nam szczęście. Urodzisz drugiego synka i zobaczysz jak dalej będzie, wiadomo z pracą obojga rodziców byłoby łatwiej ale są jak zawsze plusy i minusy. Ja wychodzę z założenia, że praca nie zając nie ucieknie:) Pati rozumiem, ekipa u was się rozsypała i już nie jest tak jak wcześniej. Zobaczysz później po porodzie, plany zawsze mogą zmienić się kilka razy:)

2018-08-08 20:47

Ewcia jakoś się wszystko ułoży musisz być dobrej myśli i wspierać męża na pewno będzie mu lżej . Silver praca sama w sobie nie jest zła , ale atmosfera jest do bani. Generalnie ze mną jest tak że nie dam sobie nawrzucać walczę o swoje , więc jako tako nie miała jakiś problemów z szefową ale zmieniła się kadra i nie ma z kim pracować muszę to powiedzieć ale przychodzą takie tępe dziewczyny że nie potrafią nawet faktury wystawić a o podpisaniu nie wspomnę. Jest plan żeby coś swojego otworzyć i zarabiać na siebie , ale jeszcze trochę pociągnę ile się da w końcu mam na czas nieokreślony

2018-08-08 03:07

Silver dokładnie nie ma.to jak swoj pieniądz, ja synka urodziłam w 2014roku 3 stycznia a od 2013 juz nie pracuje, potem zamieszanie mialbyc ślub sle wyszla budowa a z bralu czasu meza ze pracuje za granica nie mial czasu na kursy..ani chęci..to .niestety pozostało na slubie cywilnym;(...potem chciałam.szybko dziecko.bo synek mial juz prawie 4latka a to juz wydawala mi sie.duza roznica i dochodzilam.do 30 a przy.mojej chorobie z biodramk.doktorka zawsze.mowila z najlepiej zebym do 30 miala dzieci bo czym później.tym.gorzej dla moich bioder..do pracy nie mialam.pojsc jak bo moj zawod to sprzedawca sklepy do min. 18 a w galeriach do 21-22. A maz w delegacji a do pilnowania synka nie bylo chętnych..jedynie meza siostra proponowala za 800zl miesięcznie ale wydawalo mi sie duzo a za paliwo na dojazdy i za jedzenje to jakbym robiła za darmo....ale teraz bardzo zaluje , bo moglam.porobić tak chociasz z pul roku..miałbym na plusie ok. 400-500zl a teraz przynajmniej w ciazy mialabym macierzyński, potem wychowawczy a potem bezrobocie...i tak bardzo zaluje ze tak nie zrobiłam a teraz juz.z dwujka dzieci prędko nie pójdę do pracy;-( a zawsze to bylaby jakas odskocznia od domu i dla synka ze nie ciagle mama...ale niestety ze nie pomyslalam.w ten sposob..i tak żałuję...a teraz jextem uzależniona tylko od meza..a maz latwo nie ma ..bo biedny sam nas utrzymuje i jeszcze dom w budowie....bo szkoda ze tak nie pomyślałam a juz za późno..niestety..

2018-08-07 21:18

Czekać to i u mnie muszą, jedyny minus to to że będę musiała odnowić badania na swój koszt. Nie jest to praca moich marzeń, ale zawsze to jakiś grosz w domu i niezależność od męża. Pati to jak tak źle jest tam, to może pomyśl o zmianie miejsca pracy jak masz doświadczenie. Zrobicie drugiego bobaska i pomyślisz co dalej:)

2018-08-07 18:17

Michuni gratulacje :) ja miałam się wziąć za prawko ale przez te wymioty raczej bym nie pojeździła za dużo zwłaszcza że jak jeżdżę długo z boku to mi nie dobrze, także muszę poczekać z prawkiem. To super że macie gdzie wracać do pracy, niestety moja szefowa nie jest taka fajna i jak mi się skończy macierzyński jest plan żeby zrobić od razu drugie dziecko, ale wiem że to może się zmienić po pierwszym porodzie . Później już bym nie wracała do tej pracy bo atmosfera nie jest za fajna na dodatek nie ma z kim pracować wszystkie fajne dziewczyny się zwolniły a ja akurat zaszłam w ciąże

2018-08-06 20:05

No widzisz, to jednak nie ma dramatu. Chociaz troche beda musieli poczekac...

2018-08-06 14:46

MichuNI to u mnie też można tak powiedzieć, że praca cały czas czeka, bo jednak potrzebują tam ludzi, a mało ma kwalifikacje czy po prostu chęci:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna