Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (473 Wątki)

Książeczki- świat emocji

Data utworzenia : 2019-01-18 21:48 | Ostatni komentarz 2019-01-20 21:57

Mama_Hani

442 Odsłony
8 Komentarze

Kochane czy któraś z Was kupiła reklamowane książeczki z serii \"swiat emocji\"? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na ich temat. Chciałam kupić je dla Hani i zastanawiam się czy rzeczywiście są godne uwagi :) cena pierwszego numeru to niby 1,90 ale znalazłam informację że następne numery są już po 11,99. To też nie jest jakaś powalająca cena.

2019-01-20 21:57

Mama Hani a nie można gdzieś w kiosku prenumeraty zamówić? Tyle, że z ta pierwszą lsiazeczką ciężko bo piszesz, ze juz jej znaleźć nie mozna. Z pewnością szybko się rozeszla bo te 2 zł to świetna okazja na zakup tej książeczki. Daj znac czy Ci sie udalo i jakie wrażenia jesli kupisz

2019-01-20 21:02

A ja uważam tak jak dziewczyny. 12 zł za książkę to dosyć drogo i osobiście bym nie zbierała.

2019-01-20 14:09

A ja uważam że co innego na raz wydać 700 zł a co innego co tydzień 12zl. Problem tylko w tym że nie mogę jej nigdzie znaleźć.. Jutro szwagierka ma zobaczyć jeszcze w empiku.

2019-01-19 22:14

Za 2 złote to super okazja, książeczka wartościowa a te ilustracje sliczne. Po przeliczeniach qazz jednak bym je sobie dopuściła.

2019-01-19 13:01

No właśnie na fb na jednej z grup prze miła mama podzieliła się zdjęciem zawartości :D i nie powiem że mnie ni3 skusiła

2019-01-19 11:47

Zgadzam sie z Wami jesli chodzi o zbieranie calej kolekcji. Ale ta pierwsza ksiazeczka warta jest mimo wszystko zakupu. Ja jej jeszcze nie upolowalam, ale taka wartosciowa ksiazeczka za 2 zlote to zdecydowanie dobra okazja :) (Na grupie o ksiazkach widzialam zdjecia zawartosci. )

2019-01-19 11:25

Ja kupiłam pierwszy numer. Książeczka fajna, ładne ilustracje, ciekawe opowiadanie. Lecz raczej uważam, że nie warta 12 złotych. Kolekcja będzie się składać z 60 części, czyli będzie nas to kosztowało ponad 700 złotych, za taką kwotę znajdzie się wiele ciekawych książek, chociażby te, co poleciła Patrycjaj18. Miesięcznie wyjdzie ponad 50 zł, bo będą wychodzić co tydzień, niby nie aż tak dużo ale jednak no i zebranie całej kolekcji zajmie około 1 rok i 3 miesiące.

2019-01-19 02:08

Te książeczki z pewnością są bardzo wartościowe. Pomogą w zrozumieniu emocji. Tylko ta cena 11.99. mnie troszke zniechęca. Ja kupuje dzieciom książeczki o emocjach pisarza-Roger Hargreaves. Nie wiem czy może znasz. One są ciekawe, zawierają krótkie historyjki np. panna despotka, panna chichotka, pan siłacz itd. Jest ich wiele koszt od 3 do 5 zł. Także różnica ogromna od tych reklamowanych. Mój syn lubi je czytać. Zawsze na koniec rozmawiamy o czym była historia, czy syn ją zrozumiał, wymyślamy inne historyjki o np. panu siłaczu. Mówimy czym jest właśnie siła. Rozmawiamy o emocjach, które były opisane. Historyjki z tych książeczek potrafią dziecku w zrozumieniu emocji. Czym jest złość, radość.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna