Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Konkurs!!!

Data utworzenia : 2019-05-24 10:58 | Ostatni komentarz 2019-05-30 14:29

Monka123456

1719 Odsłony
53 Komentarze

Hej dziewczyny patrzcie co znalazłam http://www.konkursowemamy.pl/2019/05/do-wygrania-5-plecakow-dla-mam-z.html?m=1

2019-05-30 14:29

Kasia wiem :) tylko że najlepsze to to że sami zorganizowali badania i wyszły na niekorzyść ich teoria A i tak dalej swoje mówią. :) Michuni masz rację nawet ja mam obawy zawsze ale szczepie bo wiem że to lepsze niż choroba która może mieć dużo gorsze skutki.

2019-05-30 07:39

Nie wiem czy widzialyscie ale konkurs na lovi sie zakonczyl, sa wyniki a niespodzianka jest bon -20% do sklepu z ciuszkami do kp :) A co do autyzmu i szczepionek... no coz. Mimo ze ufam i wierze w szczepionki tez mam troche irracjonalnego strachu przed nimi - i nie dziwi mnie ze moze troche mniej rozgarniete, bardziej latwowierne osoby ulegaja propagandzie ruchow antyszczepionkowych. Kazdy z nas chce dla swoich dzieci jak najlepiej, ale te decyzje nie sa niestety latwe.

2019-05-29 23:36

Aiisa ale jest grupa osób które uważają że szczepienie jest złe i niesie ze sobą wiele powikłań w czym też autyzm. Osobiście szczepie synka i nic nie mam do szczepionek ale są niektórzy ludzie którym nie wytłumaczysz.

2019-05-29 11:50

Pati szczepionki do autyzmu nie ma nic to jest chorobą genetyczną i nawet jak na początku nie widać było to nie znaczy że jej nie było bo geny muszą się aktywować zwykle aktywuja się nie od razu tylko około 18 m życia kiedy to jest właśnie szczepionka mmr która tak się oskarża o wywołanie autyzmu A tak naprawdę nie ma z tym nic wspólnego były badania i dowiodły że gen odpowiedzialny za autyzm właśnie w tym wieku się aktywuje . Pati i dobrze nie masz co czuć się gorzej na pewno przykro ci jak widzisz komentarze takie wiadomo chciałaś karmić nie udało się ale to nie znaczy że to coś złego że musisz czuć się gorzej bo czuć powinnaś się tak samo jak mama która karmi ważne że dziecko szczęśliwe i Ty szczęśliwa A z drugim może się uda więcej się oczytasz będziesz miała to doświadczenie i uda się jakoś i może organizm zacznie współpracować może też u Ciebie kochana wcześniejszy poród i stress zrobił swoje po prostu:)

2019-05-29 11:05

Aisa masz rację niestety świata się nie zmieni i jest jak jest . Ja staram się nie brać tego do siebie moje dziecko jest szczęśliwe ja także. I nie uważam że w ten sposób jest gorsze . To temat bez dba zawsze się ktoś znajdzie kto ma inne zdanie . Tak samo ze szczepionkami teoria że powodują autyzm jest dla mnie głupota bo tak się składa że mojego partnera siostra ma autyzm i nie był spowodowany szczepionkami tylko taka się urodziła

2019-05-29 11:02

Warto komponując wypowiedź nie mówić że mm to pasza trucizna i inne takie bo jednak to bzdura co prawda fakt pokarm z piersi ma pewne przewagi nad mm ale nie takie by sugerować że truje się dziecko czy karmi pasza... myślę że każda mama powinna pomyśleć jak napisać by nie urazić innej która karmi w odmienny sposób czyli mm :) bo najważniejsze to szczęśliwa mama i szczęśliwe dziecko A nie rodzaj karmienia czy porodu.

2019-05-29 10:15

Czasami ciężko nadążyć za ludzką logiką. Zawsze znajdą się jacyś odmieńcy tak jak jest ze szczepieniami, niektórzy mówią że szczepionki powodują autyzm i że kiedyś były inne szczepionki i sieją swoje głupie teorie

2019-05-29 09:52

Wiesz pati ale ile mam tyle opinii, do Ciebie to nie przemawia a moze ktos naprawde jest tak przyziemny ze wlasnie ten powod jest dla niego kluczowy, i na dobra sprawe nic nam do tego. No coz, tu musze sie zgodzic ze przyjemne na pewno to nie jest i mozna te przewage kp nad mm ladniej ubrac w slowa :P

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna