Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (139 Wątki)

Idealnie zorganizowana mama na spacerze :)

Data utworzenia : 2017-08-14 14:02 | Ostatni komentarz 2019-09-04 23:00

Mama_Ola

3832 Odsłony
54 Komentarze

Mamusie, już niebawem, jeśli wszystko pójdzie dobrze, będę mogła się cieszyć wspólnymi spacerami z niemowlaczkiem. Chciałabym Was zapytać czy macie jakieś specjalne triki i gadżety, które Wam się szczególnie podczas spaceru sprawdzają? Na moim wyposażeniu jest oczywiście wygodny, lekki wózek z kołami dopasowanymi do każdej nawierzchni (także do lasu), wielofunkcyjna torba SkipHop, która pomieści cały niezbędnik mamy, koszyk do wózka, specjalny fartuszek / chusta do karmienia piersią, wózeczkowy kocyk i prześcieradło, kilka karabińczyķów, aby podpiąć do nich wszystkie podręczne \"przydasie\", zabawka zawieszka do wózka i specjalną doczepiana miseczka z bidoenm na wodę dla psa. Mąż szuka jeszcze specjalnego uchwytu na telefon komórkowy i słuchawki ;) Mam też parasol do wózka, ale na razie go nie doczepiam i oczywiście moskitierę oraz folię przeciwdeszczową (choć bardzo nie lubiłam jej używać przy pierwszym synku). Planujemy także zakup Tuli, model Free-to-Grow, czyli od pierwszych dni życia. Czy coś jeszcze może mi się przydać? Dajcie znać :)

2019-09-04 23:00

Wszystko jest zależne od tego, jaka jest pogoda i jak duże jest dziecko. U nas must have na spacerze to przede wszystkim chusteczki nawilżane, pieluszka tetrowa, jakaś zabawka, smoczek, jak synek był ciut większy, to także butelka z piciem. Jak chłodniej to także jakiś kocyk, czy folia przeciwdeszczowa :)

2019-08-31 06:35

Ja jak wychodzę z 8 miesięczna córeczka to wiadomo pieluszki, chusteczki, zasypka na odparzenia, zabawki, picie, suche przekąski, ciuszki na zmianę, tetre W wózku zawsze mam na wszelki wypadek kocyk, folie przeciwdeszczowa, wodę, bluzę.

2019-08-27 05:02

A ja przyznam ze zabiersm prawie pol domu hihi wychodzac z dwojka maluszkow i z 6 latka jest wesolo uwierzcie mi .. Glupie wyjscie na plac zabaw to sporo tobolkow ze soba a ze mam podwojny wozek to juz w ogole ... Zawsze jednak zabieram pampersy razy dwa smoczkek razy dwa chusteczki mokre i suche picie dla starszych dziewczynek obowiazkowo tel nadz aparat (tak zabieram ze soba aparat na soacery ) bo ja po prostu jestem maniaczka robienie zdjec moim dziecia ❤ jakas wode dla siebie , zabaweczke ktora to bedzie mogla mi dyndac na wozku i zabawiac maluszka podczas jazdy wozkiem kocyk do przykryciw badz ewentualnie pieluszke bambusows jakies ubranko wierzchnie no i jesli idziemy na plac zabaw to jakis zabawki typu foremki kubeczki , pilka , kreda czy banki mydlane . Bardzo fajne sa organizery do torby gdzie mozna wszystko sorawnie i w jednym miejscu poukladac a no i przydaje sie tez mata do przewijania gdy jest koniecznosc zmiany pieluszku w terenie

Konto usunięte

2019-08-26 12:56

Ja zawsze uwzględniam wychodząc na spacer porę dnia, ilość czasu jaki będziemy na tym spacerze ale też dokąd idziemy. I czasem to wyposażenie się zmienia. Zawsze jednak zabieram ze soba pieluszkę tetrową, chusteczki nawilżające, pampersa na zmianę, wodę niegazowaną dla mnie. W przypadku ewentualnie zmiennej pogody cieplejszy sweterek dla córki, kocyk.

2019-08-24 16:07

U nas niezastąpione woreczki na brudne pieluszki. Nie zawsze jest obok śmietnik i przydają się bardzo.

Konto usunięte

2019-08-08 11:20

Wszystko zależy w jakie miejsce udajemy się na spacer i w jakim miejscu mieszkamy. Ja na wyjście na spacer zabieram ze sobą pieluszkę tetrowa dla dziecka, smoczek, butelkę wody niegazowanej dla siebie, kocyk w razie chłodu, chusteczki nawilżające. I w sumie to tyle.

2019-03-10 15:41

U nas przydatna byla tylko duza torba a w niej pieluszka jakbym chciala karmic i się oslonic, mniejsza pieluszka zeby wytrzec synka buzke podczas ulania się, zawieszka i tyle nie bralam foli przeciw deszczowej bo na slacer nie chodzilam.gdzies daleko o w miare jak byla pogoda nie zapowiadająca deszcz;) i dla takiego muszka najważniejszy byl cycus;) no cbyba ze od poczatku karmimy z butelki no to u nas bylo z pierwszym synkiem po 4mc to byla butelka z woda chlodna przegotowana termos z wodą, mleko w malym pojemniczku, soczek , pieluszka tetrowa i jakas ulubiona zawieszka, grzechotka i tyle;-) zalezy od wieku dziecka;-)

2019-03-08 11:17

Nie używam czegoś takiego. Co do przerabiania rzeczy też często przerabiam jak mam czas. Nawet ciuchy po babci przerabiam jak już ona w tym nie chodzi a są ładne to przerabiam. Na studniówkę miałam przerobiona sukienkę po mamie. Każdy się pytał gdzie kupiłam. Dziewczyny były w szoku jak im mówiłam że przerobilam sama. Ale ja jakoś się w tym nie czuję. Robrie bo robię ale bez jakiegoś parcia na to.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna