Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Rodzice (139 Wątki)

Jaka mama... takie dziecko?

Data utworzenia : 2017-09-21 13:02 | Ostatni komentarz 2019-08-07 10:49

sus_i_jula

3089 Odsłony
57 Komentarze

hej dziewczyny, chcę się z Wami podzielić moja wczorajszą przygodą. Była z koleżanką na bezpłatnych warsztatach dla mam dzieci 0-1. Jestem przerażona tym, co tam zobaczyłam (nie mówię o wykładach, były super, dostałyśmy mnóstwo fajnych próbek do przetestowania, było zaplecze higieniczne dla dzieciaczków, mini place zabaw - super organizacja) ale chodzi o uczestniczki.. mianowicie: 1. przewijak: baby nie dość, że nie używały woreczków (były na przewijaku od organizatora), nie trafiały pampersami (o zgrozo!!!! niezawiniętymi!!!!) do kosza, to potrafiły je zostawić (posikane, otwarte!!) obok przewijaka. Chusteczki traktowały jak ręczniki do swoich rąk... 2. wózki: ludzie złoci.... stanie jedna z drugą w przejściu, zatarasuje dojście do krzesła, żeby tylko miała wózek pod ręką, po czym pójdzie nie wiadomo gdzie... co się ten wózek przesunie to on znowu wróci i zatarasuje przejście.. 3. 15x pytały o to samo prowadzącego ... ok, dzieciaki krzyczały, jak to dzieciaki :) wiadomo, że to rozpraszało, ale jak pół wykładu przegadała z równie głupią mamusia obok, to co się dziwi, że nie słyszy.. 4. niepilnowane dzieciaki.. jeden maluch leży spokojnie na macie, większy, ruchliwy dzieciak go taranuje a mamusia zapatrzona w telefon.. 5. trzepanie dzieckiem w wózku, żeby się uspokoiło albo trzepanie nim na rekach mimo, że juz spokojne śpi.. nie wiem, nie wiedzą, że tak niewolno bo dziecko się nie umie zamortyzować? 6. teksty typu: o, teraz będzie o sczepieniach, wychodzę, bo nie będę słuchać tych kłamstw - to po co przylazła, skoro temat warsztatów jest wysyłany mailem wcześniej.. - takie nagrody? bez sensu, nic to nie warte - kurde, nie dość, ze za darmo mogła się czegoś dowiedzieć, za darmo coś dostała, to jeszcze wydziwia.. - pretensje o hotel - tylko 2 windy?! Dziewczyny.. ręce mi opadły.. co myślicie o takich babach? nie ma sie co dziwić, że późnej wyrastają \"spaczone\" dzieci, bez granic, bez zahamowań, na \"bezstresowym wychowaniu\"... jakież one maja mieć wzorce..

Konto usunięte

2019-08-07 10:49

Na takie warsztaty jak i spotkania organizowane często przychodzą różni ludzie. Jedni są zainteresowani, ciekawi inni zaś się nudzą i pod nosem komentują. Sama wielokrotnie na różnych warsztatach to dostrzegłam. Zazwyczaj prosze o cisze osoby obok mnie bym mogła wysłuchać treści, ale przechodze bliżej by lepiej słyszeć.

2019-05-11 10:02

Zamarancza obraz dobry przedstawiłas.... mało tego dziecko uczy się że matka to praczka sprzataczka kucharka robi zakypy itd A mężczyzna tylko jeśli już pracuje i w domu nic nie robi a pozniej zone swoja tak traktuje a przeciez powinien być podział

2019-05-11 00:48

To wszystko szokuje...ludzie nie zawsze potrafią się zachować, czasem z niczego nie umieją się cieszyć i docenić. Brak słów...totalny brak kultury. Mnie tacy ludzie doprowadzają do szału! Też miałam okazję być na takich warsztatach, byłam zachwycona. Niedługo wybieram się na kolejne, ale tym razem zabieram Synka :)

2018-12-10 17:25

I wtedy wyręczane dziecko nie odnajduje się w małżeństwie, bo np chłop szuka żony co będzie jak mama wszystko za niego robić, a nie każda kobieta chce taką ciapę w domu, a kobiety szukają mężów co zarabiają krocie i sobie zatrudniają panie sprzątające i gotujące, a same leżą i pachną, bo nawet jajecznicy zrobić nie potrafią i boją się, że tipsiki się połamią... A jak dziecko się rodzi to odruch wymiotny, bo pieluszkę trzeba zmienić...

2018-11-17 20:42

Dokładnie A mało tego niekiedy dziecko się wyrecza A później jak jest dorosłe nie radzi sobie ze sprzątaniem i później ma dziecko taka osoba i nie nauczy bo sama nie wie jak się zabrać no chyba że dziecku będzie przeszkadzać taki chaos wtedy ewentualnie samo się nauczy ogarniać.

2018-11-17 18:12

Ewciaos,dzieci naśladują rodziców i jeśli oni nie sorzątają i nie dbają o porządek to dlaczego dzieci mają to robić? Po pierwsze, nie mają przykładu więc nawet nie są świadome co jest dobre, a co złe, a po drugie, sprzątanie to obowiązek i czasem jest tak że jak rodzice nie zagonią dzieci to dzieciaki same z siebie nic nie zrobią.

2018-11-15 21:34

Sus i jula oj wiem cos na ten temat..jak nieraz poslucham lun zobacze nakas matke w podobnych sytuacjach , raz weszlam w galeri do lazienki gdzie sa przewijaki, zeby przewinac synka a tam na przewijak pamper i przewijak lekko przebrudzony kupka..no masamra jakas..a co do narzekania na lrodukty za darno to tez nie powazne..doac ze za darno to matki jeszcze wybrzydzaja..no masakra jakas a potem wlasnie z tych dzieci jest to samo..jak te mamusie.. Mam kolezanke ktora nie lubi sprztac i robi to jak musi i kiedys byl taki moment jak dala corce krowke a ta idzoe i probuje go otworzyc i kazdy oalierek jaki sie jek udal odkleic idzie i ezuca na ziemie i tak szla i co krok rzucaka papierek a ona doo zwrocila jej uwage jak ja powiedzialam ze dobra kest patrz co twoja corka robi ..no ale tak juz niestety jest..

2018-11-12 23:19

Mama gratki mój mąż różnie pracuje zależy czy mają dużo roboty czy nie bo też zdarza się że wraca szybciej jeszcze syn na nogach więc i bawić się mogą ale nie cierpi relacja bo weekendy są taty A ja mam trochę dla siebie teraz tata na l4 to całe dnie w domu ja już w sumie chciałabym by poszedł do pracy bo marudzi że musi siedzieć w domu no coz staram się by miał zajęcie jakieś ale wiadomo to nie to samo co praca. Trzeba wyleczyć uraz i dopiero do pracy iść.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna