Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Zestaw do wygrania w marcu 2019

Data utworzenia : 2019-03-01 09:30 | Ostatni komentarz 2019-03-15 13:06

MamyCanpolu

2923 Odsłony
135 Komentarze

Drogie Mamy, do wygrania w marcu czekają na Was nasze nowości: torba do wózka (z możliwością mocowania) oraz termoopakowanie. Zapraszamy Was do udziału w programie testowym :-)

2019-03-15 13:06

Michuni no cóż niektórzy nie wiem Dziwnie myślą że tak ujme :) bo to dość jasne że w poczekalni skoro dzieci chore tamtędy przechodzą są zarazki i to w dużej ilości A jak dziecko zdrowe to powinno się iść do lekarza dla dzieci zdrowych przeważnie są osobne poczekalnie i osobny gabinet:)

2019-03-15 12:00

No ale to normalne jest przeciez, jak sie siedzi w poczekalni do pediatry to chyba powinno sie byc tego swiadomym :P a tamta mama jakby sie jej nagle przypomnialo ze choroby bywaja zarazliwe :P

2019-03-15 09:06

Michuni hahaha też widziałam takie mamy siedzą w tej poczekalni gdzie więcej zarazkow niż dziecko ma bo przechodzą tamtędy chore dzieci kaszla kichaja smarkaja niekiedy się wycieraja widziałam takie coś że z nosa cieknie maluch ręka pach i o krzesło więc tam naprawdę dużo zarazkow krąży w powietrzu

2019-03-15 07:27

Haha :D W ogole to smieszne bo jedna mama w poczekalni ostatnio probowala corke na sile trzymac z dala od mojej... bala sie ze sie zarazi. A my tylko na kontrole przyszlysmy zobaczyc czy nam K zdrowieje bo dlugo sie jej nie polepszalo i powiedzialam cos w zartobliwym tonie do meza o zapaleniu pluc. I widze jak oczy tamtej mamy nagle mega wielkie i *cap* corke za reke i juz sie do naszej nie mogla zblizac :D A te bakterie i wirusy co po calej poczekalni lataja to pal licho ;)

2019-03-14 10:23

Michuni no właśnie większość dzieci taka spokojna coś tam palcem pokazują itd na ręce do mamy czy siedzą spokojnie A mój to szaleje i dziewczynka w jego wieku się przestraszyła i do mamy na ręce chciała.

2019-03-14 08:03

Mojej tez sie ostatnio jakas dziewczynka w poczekalni bala... ale ta dziewczynka to z kolei taka spokojna, ze az przykro. Zero emocji, entuzjazmu... to ja juz wole tego mojego dzikusa. Chociaz doprowadza mnie ostatnio na skraj obledu... :P

2019-03-13 22:28

Justyna tak bo lekarka przyjmuje w porze kiedy mój syn ma drzemkę więc to się równa z tym że musiałam go przetrzymać żeby nie zasnął A co za tym idzie jest bardziej marudny i nadpobudliwy bo stara się nie zasnąć i przez to też bardziej jest aktywny jakby był w domu o tej porze czy w wózku gdzie może spać to by tak nie szalał tylko zasnął po prostu.... ogólnie jest aktywny ale myślę że taki jego urok

2019-03-13 22:25

Faktycznie z tego co piszesz Aiisa lepiej iść z dzieckiem do psychologa. Lepiej jak to wszystko oceni specjalista. Być może tak jego natura. Ale skoro lekarz zalecił to znaczy że coś przykulo jego uwagę.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna