Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji listopadowej programu testowego 2023 - zabawki BabiesBoo

Data utworzenia : 2023-12-19 15:45 | Ostatni komentarz 2024-01-31 20:35

Wątek edytowany: 2024-01-02 12:15

MamyCanpolu

453 Odsłony
36 Komentarze

Prosimy testerki o podzielenie się opinią o testowanych produktach zabawek sensorycznych BabiesBoo: zabawka Leniwiec, pluszowa piłka sensoryczna i zawieszka do wózka. 

2024-01-31 20:35

Pewnie, już to wiecie, ale powtórzę jeszcze raz, że #BabiesBOO skradła nasze serca i jesteśmy nią oczarowani. Materiały z jakich wykonane są zabawki są dobrej jakości, zróżnicowane pod względem kolorów, faktur, wzorów oraz szeleścików umieszczonych w wewnątrz zabawek, co pobudza do rozwoju zmysły dziecka tj. wzrok, słuch, dotyk, oraz ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową oraz słuchowo-ruchową. Cała seria jest ze sobą spójna, kolory, elementy, zwierzątka powielają się kolejnych zabawkach. Sprawdzą się zarówno dla maluszka jak i starszaka.

Przestrzenna miękka piłka, która ma w środku ukrytego leniwca z piszczałką na tasiemce. Nasza ulubiona zabawa to szukanie leniwca w piłce, wyciąganie go i ściskanie jego głowy by zapiszczał, albo podrzucanie go do góry, by zagrzechotał:D. Idealny kompan podróży, zwłaszcza jak jadę sama z córką.  

Zawieszka do wózka to 5 zabawek = gryzak, listek, szeleścik, grzechotka z lusterkiem, panda z grzechotką i walec umieszczone na gumce zakończonej zaczepami, które można zamontować zarówno do wózka jak i do fotelika czy łóżeczka. 

Zabawka leniwiec jest po prostu urocza. Znajdziemy w nim wiele niespodzianek : w głowie ma grzechotkę, w łapkach granulat i szeleścik oraz gryzak , w szeleszczącej kieszonce umieszczone jest lusterko, a na nóżkach ma wszyte kolorowe metki. Dzięki specjalnemu zaczepowi możemy zawiesić go na łóżeczku, wózku czy foteliku. Córka lubi z nim podróżować i wymyślać historyjki:D

2024-01-24 20:23

zabawki sensorycznych BabiesBoo: zabawka Leniwiec, pluszowa piłka sensoryczna i zawieszka do wózka to nasze ulubione zabawki. Córka bardzo lubi się nimi bawić. Leniwiec ma schowane lusterko, to dodatkowa atrakcja w tej zabawce, córka lubi go chować i wyjmować. Piłeczka jest mięciutka, córka lubi nią turlać, wkładać rączki do środka. Zawieszka do wózka jest wykonana z pięknych kolorowych kontrastowych kolorów. Każde małe rączki na pewno będą zachwycone z takich zabawek. Są solidnie wykonane, dziecko może się nimi bawić bez obawy że sobie coś zrobi. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i polecamy każdej mamie

2024-01-11 17:16

U nas, mimo że synek jest juz troszkę starszym niemowlakiem to i tak ucieszył się z prezentu. Piłka jest rzucana po całym domu, zaczyna nawet powoli rzucac ja do mnie więc świetnie sprawdza się do pierwszych prób małego szczypiornisty ;)

Zawieszka do wózka u nas umila podróże w samochodzie. Przypięta do fotelika świetnie łagodzi podróżna nudę. Znow zawieszka wisi przy krzesełku do jedzenia i synek je wraz z misiem, chyba niedługo mis pójdzie do prania. ;)

Cały zestaw zabawę jest świetnie wykonany, kolory zwracają uwagę malucha. Są to świetnie, przemyślane zabawki. 

2024-01-11 16:57

Nasze zabawki czekają jeszcze na małą damę, ale juz mogę coś więcej o nich napisać :)

Cała kolekcja została wykonana z przyjaznych materiałów i kolorów , które maluszki widzą w pierwszej kolejności. Zabawki są miękkie i delikatne. 

leniwiec 

myślę, że jego wielkość jest idealna nie a duża i nie za mała. Dzięki klipsowi sprawdzi się idealnie jako zawieszka do łóżeczka, wózka czy do maty . Posiada elementy, które z pewnością zainteresują malca takie jak : szeleściki, gryzak, grzechotka czy lusterko . Dodatkowo posiada różne faktury materiałów, które będą działać sensorycznie na malucha . 

PIłeczka 

została idealnie zaprojektowana by z łatwością złapało je dziecko. Może nią potrząsać , turlać rzucać . Ma wiele zastosowań :) ta zabawka zapewnia świetne doznania sensoryczne 

Zawieszka do wózka

Koloru, kształty będą skupiać wzrok dziecka leżącego na zabawkach , a starszak w spacerówce będzie mógł się nią świetnie bawić. Dzieci będą mogły ją naciskać , obracać słuchać dźwięków i poznawać różne faktury.

Już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła testować zabawki w pakiecie z córką:)

2024-01-09 00:16 | Post edytowany:2024-01-09 00:17

Dzis w końcu dotarła do nas paczuszka z zabawkami. Prawdziwy test przejdą gdy urodzi się moja córeczka :)

Na ten moment sama chętnie wyrażę opinie na ich temat.

Piłeczka sensoryczna jest pięknie wykonana, ciekawa dla oka i ucha idealnie sprawdzi się dla małych, a nawet jeszcze tych mniej sprawnych rączek.

Leniwiec świetny zarówno do i wózka jak i fotelika czy łóżeczka, posiada naprawdę solidne i funkcjonalne zapięcie. Również ciekawy dla oka i ucha, do tego jest przeuroczy i prześliczny.

Zawieszka sensoryczna świetnie nam się sprawdzi w wózku czy foteliku, dużo spacerujemy i jeździmy autem także będzie nam bardzo często towarzyszyć. Posiada wiele elementów, które będą oddziaływać na zmysły malutkiej. 

Wszystkie zabawki są naprawdę znakomitej jakości, bardzo solidnie wykonane i zaskakująco duże co dla mnie jest ewidentnie na plus. Zachwycają kolorami i efektami dźwiękowymi. Będą świetnie rozwijać różnego rodzaju zmysły malucha. Warto podkreślić, że są też po prostu śliczne i cudnie komponują się z matą z tej samej kolekcji. Są to produkty godne uznania i polecenia, jeszcze raz serdecznie dziękujemy :)

2024-01-06 12:23

Zabawki testujemy z prawie 4 miesięczną damą :) I są to jej ulubione :) Z dużym zainteresowaniem chwyta , dotyka, bierze do buzi. Jej ulubioną jest piłeczka sensoryczna. Mi również ona bardzo przypadła do gustu pod względem wykonania i pomysłowości :) 

Piłeczka sensoryczna z grzechotką i piszczkiem BabiesBoo:

Wykonana naprawdę solidnie. Podoba mi się pomysł ,że piłeczka nie jest pełna i wkłada się do niej główkę leniwca, która po naciśnięciu piszczy. Dzięki temu dziecko zainteresowane może próbować wyjąć zabawkę ze środka. Ma odpowiednie kontrastowe kolory. Jest miła w dotyku - bardzo mięciutka. Wygodna do chwytania małych rączek. 

Zabawka sensoryczna BabiesBoo leniwiec :

Zabawka ta towarzyszy nam często w bujaczku. Posiada zaczep dzięki któremu możemy ją zaczepić do wózka, fotelika, bujaka czy też łóżeczka. Lubiany przez córkę zabieramy ją często ze sobą w podróź. Najczęściej listek gryzak ląduje w buzi :) Leniwiec wykonany z różnych materiałów. Ogólnie zabawka miękka w dotyku. Posiada mini lusterko ,które można schować do szeleszczącej kieszonki. 

Zawieszka do wózka BabiesBoo:

Zawieszkę można również zamontować do fotelika samochodowego :) I tak też ją głównie użytkujemy :). Zabawka zachęca swoją różnorodnością :) Każdy z elementów posiada inną funkcję :) Kolory jak cała seria- kontrastowa. Zabawka szeleści , grzechocze. Posiada również gryzak w kształcie listka.  

 

Cała ta seria jest strzałem w 10tkę ! :) Córka bardzo ją polubiła i faktycznie potrafi się zająć tymi zabawkami dość długo :) Całość wykonana solidnie i pomysłowo !:)

2024-01-04 08:53

Te zabawki naprawdę są mega 😀

2024-01-03 18:40 | Post edytowany:2024-01-03 20:21

U mnie na pokładzie Maluch, który skończył 11 tygodni. Zabawki już są hitem ❤️

 

Zacznę od tego, że mnie samą urzekły. Szczególnie leniwiec. Zabaweczki mają śliczne kolory, są solidnie wykonane i mają wiele super elementów o których za chwilę.

 

Zacznę od zawieszki sensorycznej. Tak się Małemu spodobała (szczególnie żółty listeczek), że musimy ja teraz przekładać miedzy fotelikiem, bujaczkiem i wózkiem. Wykonanie solidne. Fajne elementy o różnych kolorach i fakturach. Jest i lusterko - grzechotka i element szeleszczący i grający I super Panda :) Już taki Maluch się zainteresował o chętnie chwyta rączkami.

 

Leniwiec (mój ulubieniec).  Tutaj duży plus za klips. Super sprawa. Łatwo wszędzie zawiesić. Posiada element szeleszczący I lustereczko w brzuszku i grzechotkę i kilka roznych materiałów i wzorów. Dziecko poznaje różne faktury i dźwięki.  Dodatkowo kontrastowe kolory wpływają na wzrok niemowlaka. Ogólnie jest piękny.

 

I trzecią zabawka która otrzymaliśmy to piłka sensoryczna.  Bardzo lekka, mięciutka. Ma materiały o różnych fakturach. W środku na wstazeczce uroczy leniwiec- grzechotka. Mój Mały z chęcią wkłada rączki do środka I ppdrzuca piłeczkę. Jesteśmy też na etapie wkładania do buźki raczek i wszystkiego co uda się chwycić- piłeczka też się do tego nadaje. Kolory przyciągają wzrok dziecka.

 

Zabaweczki na pewno będą dlugo w użyciu. Dzięki Nim Maluch może lepiej poznawać świat wokół niego, ćwiczyć rączki i swój wzrok.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna