Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji grudniowej programu testowego 2023 - mata Tummy Time z kolekcji BabiesBoo

Data utworzenia : 2024-01-02 12:15 | Ostatni komentarz 2024-02-18 19:42

MamyCanpolu

401 Odsłony
10 Komentarze

Prosimy testerki o podzielenie się opinią o macie Tummy Time z kolekcji BabiesBoo

 

2024-02-18 19:42

Mata zachwyciła mnie i moje dzieci zaraz po wyjęciu. Nie spodziewałam się, że będzie ona taka spora ! jest to naprawdę solidnie wykonana mata - bardzo gruba ! tu z pewnością nie trzeba podkładać pod nią kocyków zimą czy jesienią bo ta warstwa jest wystarczająca. Jej wymiary również są spore i spokojnie zmieszczę na niej trójkę dzieci :)

Zawiera wszystko co powinna mieć mata by zaciekawić malucha. Szeleści, posiada lusterko coś można włożyć , wyciągnąć . 

Jest barwna , a kolory zostały perfekcyjnie dobrane bo czerwony, biały i czarny to pierwsze barwy jakie rozróżnia maluch, więc nawet młodsze dziecko będzie nią zaciekawione .

Na chwilę obecną nowy nabytek testował mój 2.5 letni syn i nawet jego było ciężko ściągnąć z maty bo te wszystkie elementy go niezwykle zaciekawiły , a zwłaszcza wyciągane lusterko.

Mata jest naprawdę rewelacyjna bo można ją łatwo spakować choćby do torby i zabrać ze sobą w odwiedziny np. do znajomych, rodziny i nasz maluch będzie leżał spokojnie zajęty na macie , a my nie musimy kombinować co zrobić z dzieckiem :) 

polecam serdecznie ! 

2024-02-18 18:15 | Post edytowany:2024-02-18 18:18

Mata zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Szczerze mówiąc spodziewałam się, że będzie mniejsza. A tu taka niespodzianka. Mata jest solidnie uszyta. Zadbano o każdy szczegół. Każdy element idealnie obszyty więc nie ma ryzyka, że dziecko zrobi sobie krzywdę ostrą końcówką czy nitką. Jest gruba co jest ogromnym plusem :) Ma piękne, żywe kolory, które zainteresują dziecko. Do maty można doczepić inne zabawki. Dodatkowo w zestawie znajduje się duże lusterko. Każdy Bardzo łatwo ją złożyć, przechowywać. Złożona zajmuje mało miejsca. Posiada specjalnie wszyte uchwyty do przenoszenia. 

Mata przeznaczona jest do leżenia dziecka na brzuszku - swoją atrakcyjnością niewątpliwie sprawi, że dziecku nie będzie się nudzić. Każda część "puzel" maty zapewniu dziecku inne bodzce: są zawieszki, elementy szeleszczące, wydające dźwięk, różne zawieszki. Matę można prać w pralce co ułatwia zachowanie higieny. Polecamy :) 

 

Niestety nie ma możliwości napisania opinii na Ceneo - można tylko napisać w ramach Zaufanego Zakupu 

2024-01-31 20:19

Mata edukacyjna Tummy Time BabiesBoo jest po prostu rewelacyjna, 

jestem zaskoczona jej rozmiarem, bo aż 130 na 95 cm. Jest miękka i dobrze izoluje od podłogi. W domu u rodziców nie mamy podłogowego ogrzewania, dlatego na takiej macie fajnie i miło można spędzić czas, nawet już starsze dzieciaki. To, że ta kolekcja BabiesBoo jest przepiękna to już nie raz wspominałam, więc ja jestem zakochana w tych kolorach, teksturach, wzorach które są nie tylko miłe dla oka, ale również dla dotyku. Super pomysł, że można ją złożyć w kosteczkę i posiada uchwyt, który sprawia, że łatwo ją przenosić i zabierać ze sobą. W macie mamy ukryte lusterko, wystające tasiemki, gryzak, zwierzątka wypukłe, szeleszczące i dźwiękowe elementy, które wspierają rozwój zmysłów: dotyk, wzrok i słuch już od pierwszego dnia życia. Myślę, że taka mata na pewno zachęci do leżakowania na brzuszku i szybko się maluchowi nie znudzi. Nie ma obaw, że mata się ubrudzi, bo można normalnie ją prać w prace i za to duży plus. 

2024-01-24 20:34

Mata jest super pod każdym względem. Wizualnym, estetycznym. Dziecko może rozwijać swoje umiejętności sensoryczne, manualne. Mata jest wykonana z różnych materiałów, małe rączki mogą dotykać i poznawać różne faktury. Bardzo ładne barwy. Mata jest mięciutka, ma schowane lusterko, a takie lusterko to bardzo fajny element zabawy dla małego dziecka. Mata jest doskonała zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Idealna na prezent. Bardzo polecam

2024-01-24 20:08

Ta mata jest rewelacyjna pod każdym względem! Jestem z niej bardzo zadowolona. Córka lubi się na niej bawić. Wcześniej nie bardzo chciała sama bawić się na podłodze a teraz posiedzi i pobawi się właśnie na tej macie. Ma różne tekstury, szeleści, jest lusterko, tasiemki- wszytko to sprawia że dziecko jest naprawdę bardzo zainteresowane tą matą i lubi się na niej bawić. Mata jest duża co niewątpliwie jest jej plusem ponieważ dziecko swobodnie może zmieniać pozycję, może też bawić się z innym dzieckiem lub rodzicem. Mata jest miękka, solidnie wykonana, dziecko jest na niej bezpieczne i nie jest w stanie zrobić sobie krzywdy. Naprawdę polecam ten produkt każdej mamie. 

2024-01-14 14:24

A wiec tak, mata już od początku mnie zaskoczyła i to bardzo pozytywnie, spodziewałam się czegoś mniejszego i na pewno cieńszego.

Mata jest:

*duża

*gruba-maluszkowi będzie na niej mięciutko i wygodnie i co najważniejsze cieplutko 

*kolory-zaciekawią już małe dzieciaczki 

*lusterko- duże dzięki czemu dzieciatko się nim interesuje 

*zabawka/gryzaczek- przyczepiona do maty, nie zgubi się a zaciekawi dzieciatko na dłuższy czas 

Mata super że się składa, ma rączki więc łatwo ja przenieść 

2024-01-12 07:39

Od razu powiem że jeżeli ktoś nie ma pomysłu na prezent dla malucha rewelacja my w naszym domu posiadamy wiele produktów firmy Canpol z większości z nich Jesteśmy naprawdę bardzo bardzo zadowoleni ale to jak bardzo jesteśmy zadowoleni z tej maty to nie da się tego opisać jest to super opcja dla takiego maluszka jakiego My właśnie Posiadamy w domku czyli takie pół roczku gdzie maluch zaczyna się obracać w każdym stronę bardzo dużo leży na brzuszku interesuje się już otaczającym go światem nie tylko leżeniem na pleckach i oglądaniem zabawek na pałąkach przeszliśmy przy synu i teraz przy córce przez kilka Mat dla malucha tej firmy ale głównie były tematy właśnie takie typowo z pałąkami z każdej z nich również byliśmy zadowoleni ale h jeżeli chodzi o większego brzdące jest nie do opisania przede wszystkim duże wymiary bo aż 130 na 95 cm ja śmiało mogę usiąść razem z córą która turla się po całej macie i często siada z nami również trzyletni Syn który gdzieś tam na boczku bawi się zabawkami mata jest przepiękna solidnie wykonana mięciutka bardzo gruba u nas osobiście Leży ona jeszcze na macie puzzlowej ponieważ taką w domu posiadamy ale gdybyśmy jej nie mieli to śmiało również mogłaby leżeć bezpośrednio na podłodze i również maluchowi byłoby ciepło mimo tego że jest tak ogromna fajna opcja jest taka że po bokach ma doszyte takie rączki na zasadzie jak teczka można matę w każdej chwili złożyć właśnie w formie takiej teczuszki i gdzieś przenieść świetne kontrastowe barwy i wzory cała wykonana na wzór reszty kolekcji Babies bo Uszyta na zasadzie takich jakby puzzli kwadracików gdzie każdy z nich jest co rusz to ciekawszy jeden czelaści drugi jest bardzo mięciutki trzeci jest kontrastowy czwarty posiada schowane lusterko w naszym przypadku niestety trafiło nam się lustereczko troszeczkę cholerne z jakąś ugiętą skazą na środku ale to naprawdę w niczym nie przeszkadza mimo to spełnia swoją funkcję jest duże można stabilnie oprzeć go o jakiś przedmiot na podłodze i zainteresować dziecko aby troszeczkę dłużej spędziło czas na brzuszku mata zawiera również różnego rodzaju szeleszczące metki obrazki i strzałki różnego rodzaju tekstury stymuluje zmysłów dotyku słuchu wzroku rozwija koordynację ruchowo-słuchową znajduje się na boczku przymocowany gryzak różnego rodzaju metki tasiemki co U nas aktualnie jest bardzo bardzo na czasie w każdej tego typu zabawce mała największą uwagę zwraca właśnie na te wszystkie metki i teraz najbardziej ją cieszą bardzo jestem zadowolona że w tym momencie przypadła nam możliwość przetestowania tej maty bo jest ona w punkt właśnie gdy malutka zaczęła się obracać troszkę więcej ćwiczyć za chwilę będzie próbowała przemieszczać się i ta mata jest bardzo pomocna mięciutka i bezpieczna więc zostawiając malucha na niej w ogóle się nie martwię o to że zrobi sobie krzywdę bardzo serdecznie polecam jest to naprawdę świetny produkt

2024-01-09 09:14 | Post edytowany:2024-01-09 09:16

U nas również mata poszła do testów tego samego dnia, którego kurier zapukał do drzwi :) 

 

Mata zapakowana w ładne pudełko z opisem, świetny pomysł na prezent lub później do przechowywania. Jest wykonana z grubszego materiału (mam wrażenie, że grubszy niż mata Canpol babies edukacyjna mata do zabawy kojec dla dzieci 0m+ SAFARI, którą testowaliśmy wcześniej :) ). W porównaniu do maty Safari ta jest większa, co na pewno przyda się, gdy dziecko zaczyna się obracać i turlać :) 

 

Fajne kontrastowe "puzzle", są kolory wyraźniejsze dla dziecka (czarny, czerwony, biały) i te, które widzi chwilę później (różowy, żółty, odcienie szarości). W każdym "puzzlu" znajduje się coś atrakcyjnego dla dziecka- wystające elementy, szeleszczące, coś co można pociągnąć, wyciągnąć, schować, ugryźć. Każdy puzzle jest tez wykonany z innego materiału- gładki, plusz, sztruks, ale wszystko miękkie i przyjemne dla dziecka.  

Matę można wygodnie przenosić dzięki dwóm uchwytom po bokach, które również służą dziecku do zabawy.  

 

Razem z 8miesięczną córką - polecamy :)  

 

Ach i zapomniałam napisać o lusterku, które jest wyjmowane z maty - bardzo fajne, duże, w dobrej odległości od oczu nie zniekształca obrazu, dziecko jest nim zainteresowane, ma wykończenie pluszowe. Jeśli w dobrym miejscu się złapie folię zabezpieczającą schodzi prawie że za jednym pociągnięciem ręki :) 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna