Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji marcowej programu testowego 2023 zestawu do kąpieli i pielęgnacji: aspirator do nosa, termometr bezdotykowy, szczotka do włosów z naturalnym włosiem

Data utworzenia : 2023-04-20 11:49 | Ostatni komentarz 2024-01-14 15:40

MamyCanpolu

824 Odsłony
37 Komentarze

Prosimy testerki zestawu do kąpieli i pielęgnacji, w którego skład wchodzą: aspirator do nosa, termometr bezdotykowy, szczotka do włosów z naturalnym włosiem  o podzielenie się opinią o testowanych produktach. 

2023-04-28 09:08

Mamadwójki super :) na pewno będzie zadowolona

2023-04-26 17:36

Ja zawsze dla synków zostawiam , teraz licze na cos dla przyjaciółki na babyshoeer :)

2023-04-26 14:48

Jak się ma więcej dzieci to trzeba dzielić :) Ja na razie mam wszystko tylko dla Małej zostawione :) 

2023-04-26 10:33

ja trochę dzielę dzieciaki tym co wygrywam , a nawet czasami coś dam w rodzinie dzieciakom 

2023-04-25 21:58

To u nas jest tak samo jak u ciebie Pina 

Wszystko co dostajemy w testach to dla syna bo córeczka ma starsza ale zawsze muszę coś jej podarować i bardzo się cieszy. No u nas z pewnością wiadereczka też będą w użyciu najpierw przez córkę bo syn jednak za malutki i myślę że się jej spodobają bo ona też uwielbia siedzieć w wodzie, potrafi brać kąpiel 3razy dziennie 

2023-04-25 17:08

Ja będę pisać opinie chyba na raty hihi, mam nadzieję, że tak można  :) 

 

Paczka przyjechała GLS, kontakt z kurierem ok, paczka dostarczona szybko, nie była uszkodzona. Fajnie wszystko poukładane i zabezpieczone do transportu. 

 

Wszystkie elementy wewnątrz zapakowane oryginalnie, widać że nie używane. Otworzyłam każde pudełko, sprawdziłam zawartość i dostępność instrukcji w języku polskim - wszystko działa (elektronika), i wydaje się byc łłatwe i intuicyjne w obsłudze - przynajmniej teraz bez Dzidziusia na pokładzie  :) 

 

Pozostałe rzeczy muszą czekać na pojawienie się Małej na świecie. Myślę, że już końcem mają będę mogła się wypowiedzieć na temat większości :) 

 

Pozdrawiam 

2023-04-25 12:21

Aj, szkód aze się nie udało. Byłam ciekawa tego aspiratora

2023-04-25 07:34

U nas praktycznie cała zawartość paczuszki zostaje do testowania dla malutkiej gdy się urodzi więc na pewno niebawem podzielę się swoją opinią nie byłabym sobą gdybym jednak czegoś z zawartości tej paczuszki nie podarowała synkowi bo on zawsze jednak towarzyszy mi przy otwieraniu wiem że byłoby mu trochę przykro już doskonale wie że te wszystkie rzeczy będą dla dzidziusia ale sam bez zastanowienia wybrał sobie wiadereczka do kąpieli wczoraj już po raz pierwszy zostały one przez niego przetestowane Widzę że bardzo mu się podobają zawsze był problem aby wyjąć go z wody bo kąpać się uwielbia A wczoraj to już w ogóle zajęty był zabawą przez bardzo bardzo długą chwilę przelewał sobie wodę z jednego wiadereczka do drugiego Z zaciekawieniem obserwował jak z dziurek znajdujących się pod wiadereczkiem wylewa się woda widać było że bardzo podobają mi się te kolorowe i przyjazne grafiki różnych zwierzątek i misiów znajdujących się na pojemniczkach Myślę że ta zabawka bardzo fajnie się u nas sprawdzi i posłuży na długo dla mnie jako dla rodzica osobiście bardzo istotne i na plus jest to że wiadereczka nie są silikonowe tylko najzwyklejsze w świecie plastikowe bardzo łatwe do utrzymania czystości wystarczy je delikatnie przetrzeć gąbeczką i myślę że nie powinna tworzyć się na nich żadna pleśń Ani inne niespodzianki świetna zabawka dla maluszków serdecznie mogę polecić każdemu rodzicowi na pewno zajmie ich pociechę na długi długi czas podczas kąpieli

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna